Antananarivo průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Antananarivo

MadagaskarMadagaskar

Co vidět

 

Lake Anosy

Jezero Anosy je skvělým místem pro odpočinek v centru Antananariva. Toto umělé jezero bylo vybudováno v roce 1926 a je obklopeno krásnými zahradami. Navštivte památník padlých, který se nachází na břehu jezera. Pokud máte rádi klidnou atmosféru, pak je toto místo pro vás.

 

Zoo Tsimbazaza

Zoo Tsimbazaza je jednou z největších atrakcí v Antananarivu. Nachází se v historické čtvrti města a nabízí mnoho druhů zvířat, včetně lemurů, krokodýlů a exotických ptáků. Procházka parkem je skvělým způsobem, jak strávit den v přírodě a užít si krásné výhledy na okolní krajinu. Navštivte Zoo Tsimbazaza a objevte divokou stránku Madagaskaru!

 

Ancient Palace of Justice

Starobylý Palác spravedlnosti v Antananarivu je jedním z nejvýznamnějších historických památek na Madagaskaru. Navštivte tento palác a prozkoumejte jeho fascinující historii a architekturu. Palác nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Užijte si jedinečný zážitek z návštěvy tohoto historického místa.

Placeholder image.
 

Rova - Le Palais de la Reine

Rova - Le Palais de la Reine je historické místo v Antananarivu, hlavním městě Madagaskaru. Tento královský palác byl postaven v 17. století a sloužil jako sídlo královské rodiny. Návštěvníci mohou obdivovat krásné architektonické detaily a naučit se více o historii Madagaskaru. Rova - Le Palais de la Reine je nezapomenutelným zážitkem pro ty, kteří chtějí poznat bohatou kulturu této africké země.

 

Lemurs Park

Navštivte Lemurs Park v Antananarivu a objevte úžasný svět lemurů. Tento park je domovem pro různé druhy lemurů, kteří zde žijí v přirozeném prostředí. Můžete se projít parkem, pozorovat lemuří chování a dokonce se s nimi i potkat tváří v tvář. Zážitek, který si budete pamatovat navždy.

 

Croc Farm

Navštivte Farma krokodýlů v Antananarivu a poznejte tajemné svět krokodýlů. Tato farma je domovem pro tisíce krokodýlů a aligátorů, kteří jsou chováni v prostorných výbězích. Můžete se naučit více o jejich životě a chovu, a dokonce se podívat na krmení. Farma krokodýlů je skvělým místem pro celou rodinu a nezapomenutelným zážitkem z vaší cesty na Madagaskar.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 25 hodinami
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz