Antananarivo - Antananarivo houses architecture

Antananarivo průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Antananarivo

Antananarivo, hlavní město Madagaskaru, je malebné a pulzující město plné kontrastů a kouzel. Navštivte královský komplex Rova of Antananarivo, kde se snoubí historie a panorama města. Procházejte se úzkými uličkami města, objevujte tradiční trhy a ochutnejte místní speciality. Nenechte si ujít přírodní park Lemurs, kde potkáte tyto charakteristické tvory z Madagaskaru. Antananarivo nabízí jedinečný mix kultury, architektury a přírodních krás zážitků, které si zamilujete.

Afrika
MadagaskarMadagaskar

Co vidět

Lake Anosy
 

Lake Anosy

Jezero Anosy je skvělým místem pro odpočinek v centru Antananariva. Toto umělé jezero bylo vybudováno v roce 1926 a je obklopeno krásnými zahradami. Navštivte památník padlých, který se nachází na břehu jezera. Pokud máte rádi klidnou atmosféru, pak je toto místo pro vás.

Zoo Tsimbazaza
 

Zoo Tsimbazaza

Zoo Tsimbazaza je jednou z největších atrakcí v Antananarivu. Nachází se v historické čtvrti města a nabízí mnoho druhů zvířat, včetně lemurů, krokodýlů a exotických ptáků. Procházka parkem je skvělým způsobem, jak strávit den v přírodě a užít si krásné výhledy na okolní krajinu. Navštivte Zoo Tsimbazaza a objevte divokou stránku Madagaskaru!

Ancient Palace of Justice
 

Ancient Palace of Justice

Starobylý Palác spravedlnosti v Antananarivu je jedním z nejvýznamnějších historických památek na Madagaskaru. Navštivte tento palác a prozkoumejte jeho fascinující historii a architekturu. Palác nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Užijte si jedinečný zážitek z návštěvy tohoto historického místa.

Placeholder image.
 

Rova - Le Palais de la Reine

Rova - Le Palais de la Reine je historické místo v Antananarivu, hlavním městě Madagaskaru. Tento královský palác byl postaven v 17. století a sloužil jako sídlo královské rodiny. Návštěvníci mohou obdivovat krásné architektonické detaily a naučit se více o historii Madagaskaru. Rova - Le Palais de la Reine je nezapomenutelným zážitkem pro ty, kteří chtějí poznat bohatou kulturu této africké země.

Lemurs Park
 

Lemurs Park

Navštivte Lemurs Park v Antananarivu a objevte úžasný svět lemurů. Tento park je domovem pro různé druhy lemurů, kteří zde žijí v přirozeném prostředí. Můžete se projít parkem, pozorovat lemuří chování a dokonce se s nimi i potkat tváří v tvář. Zážitek, který si budete pamatovat navždy.

Croc Farm
 

Croc Farm

Navštivte Farma krokodýlů v Antananarivu a poznejte tajemné svět krokodýlů. Tato farma je domovem pro tisíce krokodýlů a aligátorů, kteří jsou chováni v prostorných výbězích. Můžete se naučit více o jejich životě a chovu, a dokonce se podívat na krmení. Farma krokodýlů je skvělým místem pro celou rodinu a nezapomenutelným zážitkem z vaší cesty na Madagaskar.

Antananarivo - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8328 km
Nejbližší letiště TNR
9 km od centra
Přímý let
~ 9h 48min
Madagaskar Madagaskar
Časový posun proti ČR
+1h
Obsluhující letiště
TNR
Antananarivo - Antananarivo houses architecture
Antananarivo - Antananarivo houses architectureLake AnosyZoo TsimbazazaAncient Palace of JusticeLemurs ParkCroc FarmAnalakely MarketCathedrale Catholique d Andohalogoogleusercontent.comMusee de la Photographie de Madagascar

Počasí jaro

Březen
Max: 24 °C
Min: 17 °C
Duben
Max: 23 °C
Min: 15 °C
Květen
Max: 21 °C
Min: 13 °C

Počasí léto

Červen
Max: 19 °C
Min: 11 °C
Červenec
Max: 19 °C
Min: 10 °C
Srpen
Max: 20 °C
Min: 11 °C

Počasí podzim

Září
Max: 23 °C
Min: 13 °C
Říjen
Max: 25 °C
Min: 15 °C
Listopad
Max: 25 °C
Min: 17 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 24 °C
Min: 17 °C
Leden
Max: 23 °C
Min: 18 °C
Únor
Max: 23 °C
Min: 17 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz