Maputo průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Maputo

MosambikMosambik

Co vidět

 

Parque dos Continuadores FEIMA

Parque dos Continuadores FEIMA je jedním z nejkrásnějších parků v Maputu. Tento park nabízí úžasné procházky a relaxaci v krásné přírodě. Park je ideálním místem pro pikniky a setkání s přáteli a rodinou. Navštivte Parque dos Continuadores FEIMA a užijte si krásné okamžiky v přírodě, které si navždy zapamatujete.

Praca da Independencia, Maputo, Mozambique, Africa
 

Praça da Independência

Náměstí Nezávislosti je srdcem města Maputo. Toto nádherné náměstí je obklopeno historickými budovami a památkami, jako je katedrála Nossa Senhora da Conceição a Muzeum města Maputo. Obdivujte sochy a fontány na náměstí a užijte si atmosféru místních trhů a kaváren. Návštěva tohoto náměstí je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Maputa.

 

Museum of Geology

Muzeum geologie v Maputu nabízí fascinující pohled na geologickou historii Mosambiku. Expozice zahrnují vzorky hornin, minerálů a zkamenělin z celé země, včetně těch, které pocházejí z blízkých dolů. Návštěva muzea je skvělým způsobem, jak se dozvědět více o geologii Mosambiku a jeho vlivu na zemi a kulturu.

 

Maputo Central Train Station

Hlavní nádraží v Maputu je jednou z nejvýznamnějších památek tohoto města. Tento historický nádražní komplex, postavený v roce 1916, je považován za jedno z nejkrásnějších staveb v Mosambiku. S jeho elegantními oblouky a vysokými stropy vás nádraží okouzlí. Navštivte ho a užijte si atmosféru zlaté éry cestování.

 

Museu dos CFM

Museu dos CFM je fascinujícím muzeem v centru Maputa, které ukazuje historii železniční dopravy v Mosambiku. Návštěvníci se dozvědí o historii a vývoji místního železničního systému a mohou vidět různé lokomotivy a vagóny. Muzeum je skvělým místem pro všechny, kteří mají zájem o historii a technologii. Vstupné je přijatelné a vstup je zdarma pro děti do 12 let.

Placeholder image.
 

Tunduru Botanical Gardens

Botanické zahrady Tunduru jsou skvělým místem pro odpočinek a prozkoumání přírody v Maputu. Najdete zde mnoho druhů rostlin, květin a stromů, které jsou pečlivě udržovány. Vstupné je zdarma a můžete si zde užít klidnou procházku nebo piknik s rodinou a přáteli. Navštivte tyto zahrady a objevte krásy přírody v Maputu!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz