Santa Maria průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Santa Maria

Santa Maria je malebné město s přátelskou atmosférou, nacházející se na jihu Kalifornie. Město je ideální destinací pro milovníky vína, díky svým četným vinicím a ochutnávkám místních odrůd. Nezapomeňte navštívit historické centrum města s bohatou architekturou a během jídla ochutnejte proslulé guacamole z místního avokáda. V okolí města naleznete nádherné přírodní scenérie, jako je park Los Padres National Forest nebo Semaphore Vineyards.

PortugalskoPortugalsko

Co vidět

Viagem Medieval em Terra de Santa Maria
 

Viagem Medieval em Terra de Santa Maria

Viagem Medieval em Terra de Santa Maria je největší středověká událost v Portugalsku. Toto historické město je každoročně proměněno do doby středověku, kdy se zde konají rytířské turnaje, tradiční jídla a mnoho dalšího. Navštivte toto magické místo a okusit atmosféru středověkého Portugalska.

Castelo de Santa Maria da Feira
 

Castelo de Santa Maria da Feira

Castelo de Santa Maria da Feira je jedním z nejvýznamnějších hradů v Portugalsku. Postaven byl ve 14. století a nabízí návštěvníkům pohled do historie Portugalska. Prohlédněte si věže a bašty, projděte se po opevnění a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte také muzeum, které se nachází uvnitř hradu a dozvíte se více o historii tohoto impozantního místa.

Parque Ambiental do Bucaquinho
 

Parque Ambiental do Bucaquinho

Parque Ambiental do Bucaquinho je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Nachází se v blízkosti města Santa Maria a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Park je vhodný pro procházky, pikniky a pozorování zvířat. Vstup do parku je zdarma a peníze z prodeje suvenýrů jsou investovány do ochrany přírody.

Praia da Baia
 

Praia da Baia

Praia da Baia je krásná pláž v Santa Marii, která nabízí dokonalé místo pro relaxaci a užívání si slunce a moře. Tato písečná pláž je ideální pro rodiny s dětmi a nabízí také možnost vodních sportů. Vychutnejte si nádherný výhled na oceán a užijte si klidné a příjemné prostředí. Praia da Baia je skvělým místem pro odpočinek a načerpání energie pro další dobrodružství na Kapverdách.

Igreja de Nossa Senhora da Ajuda
 

Igreja de Nossa Senhora da Ajuda

Igreja de Nossa Senhora da Ajuda je krásný kostel v Santa Maria. Jeho elegantní fasáda a vnitřní výzdoba zaujmou každého návštěvníka. Kostel je velmi oblíbený mezi místními a turisty, kteří si rádi prohlédnou jeho historické umělecké dílo. Navštivte tuto krásnou památku a prožijte jedinečný zážitek v Santa Maria.

Centro Multimeios de Espinho
 

Centro Multimeios de Espinho

Centro Multimeios de Espinho je moderní kulturní centrum v portugalském městě Espinho. Nabízí návštěvníkům mnoho zábavy a zážitků, jako jsou interaktivní výstavy, planetárium, 3D kino a mnoho dalšího. Kromě toho zde najdete také kavárnu a restauraci. Centro Multimeios de Espinho je ideálním místem pro rodinný výlet, kde si každý najde to své.

Santa Maria - stručný přehled

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 3 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 26 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz