Letenky do Santa Maria

Hledáte levné letenky do destinace Santa Maria? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Santa Maria

Santa Maria leží v Portugalska. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Santa Maria navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
PortugalskoPortugalsko

Stručně a jasně

Stát
Portugalsko

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Santa Maria.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Santa Maria od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Santa Maria je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Santa Maria

K cestě do destinace Santa Maria lze využít 0 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Santa Maria - 8 míst co vidět .

 • Viagem Medieval em Terra de Santa Maria
   

  Viagem Medieval em Terra de Santa Maria

  Viagem Medieval em Terra de Santa Maria je největší středověká událost v Portugalsku. Toto historické město je každoročně proměněno do doby středověku, kdy se zde konají rytířské turnaje, tradiční jídla a mnoho dalšího. Navštivte toto magické místo a okusit atmosféru středověkého Portugalska.

 • Castelo de Santa Maria da Feira
   

  Castelo de Santa Maria da Feira

  Castelo de Santa Maria da Feira je jedním z nejvýznamnějších hradů v Portugalsku. Postaven byl ve 14. století a nabízí návštěvníkům pohled do historie Portugalska. Prohlédněte si věže a bašty, projděte se po opevnění a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte také muzeum, které se nachází uvnitř hradu a dozvíte se více o historii tohoto impozantního místa.

 • Parque Ambiental do Bucaquinho
   

  Parque Ambiental do Bucaquinho

  Parque Ambiental do Bucaquinho je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Nachází se v blízkosti města Santa Maria a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Park je vhodný pro procházky, pikniky a pozorování zvířat. Vstup do parku je zdarma a peníze z prodeje suvenýrů jsou investovány do ochrany přírody.

 • Praia da Baia
   

  Praia da Baia

  Praia da Baia je krásná pláž v Santa Marii, která nabízí dokonalé místo pro relaxaci a užívání si slunce a moře. Tato písečná pláž je ideální pro rodiny s dětmi a nabízí také možnost vodních sportů. Vychutnejte si nádherný výhled na oceán a užijte si klidné a příjemné prostředí. Praia da Baia je skvělým místem pro odpočinek a načerpání energie pro další dobrodružství na Kapverdách.

 • Igreja de Nossa Senhora da Ajuda
   

  Igreja de Nossa Senhora da Ajuda

  Igreja de Nossa Senhora da Ajuda je krásný kostel v Santa Maria. Jeho elegantní fasáda a vnitřní výzdoba zaujmou každého návštěvníka. Kostel je velmi oblíbený mezi místními a turisty, kteří si rádi prohlédnou jeho historické umělecké dílo. Navštivte tuto krásnou památku a prožijte jedinečný zážitek v Santa Maria.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Santa Maria

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz