Kigali průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Kigali

RwandaRwanda

Co vidět

Man viewing photos of victms of genocide at Kigali Memorial Centre.
 

Kigali Genocide Memorial

Kigali Genocidní památník je věnován památce více než milionu lidí, kteří ztratili své životy během rwandské genocidy v roce 1994. Vystavené fotografie, dokumenty a osobní věci připomínají hrůzy, které se odehrály v této zemi. Navštivte tuto důležitou památníkovou atrakci a uctěte si památku obětí tohoto tragického období v historii Rwandy.

 

Inema Art Center

Inema Art Center v Kigali je největší umělecké centrum v Rwandě. Nabízí širokou škálu uměleckých aktivit, včetně výstav, workshopů a přednášek. Centrum se zaměřuje na podporu místních umělců a jejich tvůrčích projektů. Navštivte Inema Art Center a objevte uměleckou scénu Rwandy.

 

Niyo Art Gallery

Niyo Art Gallery je skvělým místem, kam se podívat, pokud máte zájem o umění. Nachází se v krásném městě Kigali a nabízí širokou škálu děl od místních i zahraničních umělců. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí objevovat nové talenty a získat nové inspirace. Navštivte Niyo Art Gallery a užijte si krásné umělecké zážitky.

 

Avenue du Commerce

Avenue du Commerce je hlavní obchodní třídou v Kigali, hlavním městě Rwandy. Tato třída nabízí mnoho zajímavých obchodů, kde si můžete koupit místní suvenýry a řemesla. Kromě toho je to skvělé místo pro nákupy oblečení a dalších věcí. Procházejte se po této třídě a objevujte krásy a bohatou kulturu Rwandy.

 

Camp Kigali Memorial

Památník Camp Kigali připomíná tragickou událost z roku 1994, kdy byli během genocidy zavražděni belgičtí míroví síly. Tento malý památník se nachází v centru Kigali a nabízí klidné místo k zamyšlení nad událostmi, které se zde odehrály. Navštivte tento důležitý památník a uctěte památku obětí genocidy v Rwandě.

 

Tongo Art Gallery

Tongo Art Gallery je nejlepší místem pro milovníky umění v Kigali. Tento galerie nabízí širokou škálu uměleckých děl od místních i mezinárodních umělců. Prozkoumejte kreativní díla a získejte hlubší porozumění pro kulturu Rwandy. Tongo Art Gallery je skvělým místem pro nákup nebo jen pro relaxaci s uměleckými díly na pozadí. Navštivte nás a objevte krásu umění v Kigali.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz