Burlington - First Congregational Church in Burlington, Vermont, USA.

Burlington průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Burlington

Burlington je malebné město na východě USA. Toto půvabné místo nabízí kouzelnou atmosféru a pestrý výběr kulturních a přírodních atrakcí. Procházka po nábřeží Lake Champlain je nezapomenutelný zážitek, stejně jako návštěva farmářského trhu a ochutnávka místních lahůdek. Nenechte si ujít návštěvu muzea Shelburne, kde objevíte bohatou historii a umění regionu. A pokud máte rádi outdoorové aktivity, vydejte se na túry v nedalekých Green Mountains nebo na lyžařský výlet v zimě.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

Church Street Marketplace
 

Church Street Marketplace

Church Street Marketplace v Burlingtonu je ideálním místem pro milovníky nakupování a procházek. Tato oblíbená oblast nabízí mnoho butiků, restaurací a kaváren, které přitahují místní i turisty. V letních měsících se zde konají různé kulturní akce, jako například koncerty a pouliční vystoupení. Vyzkoušejte místní speciality a nakupte si originální suvenýry na památku z Burlingtonu.

Fleming Museum of Art
 

Fleming Museum of Art

Fleming Museum of Art je skvělou volbou pro milovníky umění v Burlingtonu. Tento muzeum se specializuje na americké a evropské umění a nabízí návštěvníkům širokou škálu sbírek, včetně soch, maleb a kreseb. Můžete zde najít také mnoho zajímavých výstav a programů pro dospělé i děti. Pokud se zajímáte o umění, neměli byste Fleming Museum of Art minout.

Waterfront Park
 

Waterfront Park

Waterfront Park v Burlingtonu je krásné místo pro procházky kolem jezera Champlain, s výhledem na hory a přístav. Tento park je ideální pro pikniky a relaxaci na trávě, nebo pro jízdu na kole po cyklostezkách. Můžete si pronajmout kajak nebo paddleboard a prozkoumat jezero. Park hostí řadu akcí, včetně koncertů a festivalů, a je oblíbeným místem pro místní i turisty.

ECHO, Leahy Center for Lake Champlain
 

ECHO, Leahy Center for Lake Champlain

ECHO, Leahy Center for Lake Champlain je interaktivní muzeum, které se nachází přímo u břehu jezera Champlain v Burlingtonu. V muzeu se můžete podívat na fascinující expozice, které vám umožní prozkoumat život v jezeře a jeho okolí. Navštivte ECHO a užijte si interaktivní zážitek pro celou rodinu!

Battery Park
 

Battery Park

Battery Park je ideálním místem pro piknik s rodinou a přáteli. Park nabízí velké množství zeleně a klidné prostředí pro odpočinek. S výhledem na jezero Champlain a Adirondack Mountains, je Battery Park také skvělým místem pro romantickou procházku. V parku se také nachází několik uměleckých děl a památníků, které připomínají historii Burlingtonu. Navštivte Battery Park a užijte si krásy Vermontu!

North Beach Park
 

North Beach Park

North Beach Park je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout z města a užít si klidného pobytu na pláži. Tento park nabízí krásné výhledy na jezero Champlain a okolní hory. K dispozici jsou zde piknikové stoly, grily a další vybavení pro perfektní den na pláži. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi, páry a milovníky přírody.

Burlington - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 6250 km
Nejbližší letiště BRL
1518 km od centra
Přímý let
~ 7h 25min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-6h
Obsluhující letiště
BTV, BRL
Burlington - First Congregational Church in Burlington, Vermont, USA.
Burlington - First Congregational Church in Burlington, Vermont, USA.Church Street MarketplaceFleming Museum of ArtWaterfront ParkECHO, Leahy Center for Lake ChamplainBattery ParkNorth Beach ParkChamplain Chocolates Factory StoreWorld's Tallest Filing CabinetBurlington Bike PathEthan Allen Homestead Museum and Historic SiteRed Rocks ParkLeddy Park

Počasí jaro

Březen
Max: 4 °C
Min: -4 °C
Duben
Max: 12 °C
Min: 3 °C
Květen
Max: 19 °C
Min: 9 °C

Počasí léto

Červen
Max: 23 °C
Min: 14 °C
Červenec
Max: 26 °C
Min: 16 °C
Srpen
Max: 25 °C
Min: 15 °C

Počasí podzim

Září
Max: 21 °C
Min: 11 °C
Říjen
Max: 14 °C
Min: 6 °C
Listopad
Max: 8 °C
Min: 0 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 1 °C
Min: -6 °C
Leden
Max: -2 °C
Min: -10 °C
Únor
Max: -1 °C
Min: -9 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 11 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 38 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz