Indianapolis průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Indianapolis

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

White River State Park

White River State Park je ideálním místem pro odpočinek v centru Indianapolis. Park nabízí nádherné výhledy na řeku White River, můžete si zde pronajmout kánoe nebo jen relaxovat na zelených loukách. V parku se nachází i několik muzeí, včetně Indiana State Museum, kde se můžete dozvědět více o historii státu. White River State Park je skvělou volbou pro rodiny s dětmi i milovníky přírody.

 

Eiteljorg Museum

Eiteljorg Museum v Indianapolis je nejlepším místem pro objevování amerického indiánského umění a západního umění. V muzeu najdete největší sbírku umění amerických indiánů a západního umění v Americe. Muzeum nabízí také mnoho interaktivních výstav, které vás vtáhnou do světa amerických indiánů a divokého západu. Určitě navštivte tento fascinující muzeum při své návštěvě Indianapolisu.

Board walk on pedestrian trails, along Fall Creek in w:Fort Harrison State Park, Indianapolis, Indiana
 

Fort Harrison State Park

Fort Harrison State Park leží v Indianapolisu a nabízí návštěvníkům příležitost k relaxaci a odpočinku v přírodě. Park je obklopen lesy a jezerem, což poskytuje krásný výhled na okolní krajinu. Můžete si zde pronajmout kolo, projít se po turistických stezkách nebo si zahrát golf na hřišti. V parku se také nachází historická pevnost, kterou můžete navštívit a poznat tak historii tohoto místa.

Indiana State Museum, 650 West Washington Street, Indianapolis, Indiana, USA.
 

Indiana State Museum

Indiana State Museum je skvělým zdrojem informací o historii a kultuře státu Indiana. V muzeu najdete rozsáhlé sbírky předmětů a exponátů, které vás přenesou do minulosti a ukážou vám, jak žila a pracovala místní komunita v minulosti. Navštivte Indiana State Museum a objevte fascinující příběhy, které skrývá historie Indiany.

 

The Children's Museum of Indianapolis

Dětské muzeum v Indianapolis je skvělým místem pro rodiny s dětmi. Muzeum nabízí interaktivní expozice, které umožňují dětem objevovat, učit se a hrát si. Návštěvníci mohou prozkoumat mnoho témat, od vědy a technologie po historii a kulturu. Muzeum je ideální pro deštivé dny nebo pro odpoledne plné zábavy s rodinou.

 

Indianapolis Zoo

Navštivte Indianapolis Zoo a prožijte nezapomenutelný zážitek! Zvířata z celého světa, včetně vzácných druhů, vás přivítají v moderním a prostorném prostředí. Užijte si setkání s lvy, slony, gorilami a mnoha dalšími zvířaty. Zoo také nabízí řadu zážitků pro děti i dospělé, jako jsou interaktivní expozice a programy pro vzdělávání. Nezapomeňte si zakoupit lístek online a podpořit tak péči o zvířata a jejich prostředí.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Amsterdam
✈️ Zpátečka
🚀 2 393 Kč
Las Palmas de Gran Canaria
Barcelona
🤘 Multi-city
🔥 2 889 Kč
Zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Chania
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz