Počasí Milwaukee - všechny informace

Plánujete cestu do Milwaukee? Čtěte náš článek o typickém počasí v městě: teploty, srážky a další užitečné informace. Vyzbrojte se před odjezdem daty ohledně Milwaukee počasí.

Počasí Milwaukee

Milwaukee, největší město státu Wisconsin, je známé svým průmyslovým dědictvím, mnoha kulturními památkami a bohatou historií. Pokud se chystáte navštívit toto krásné město, je důležité zvážit počasí v daném období. V tomto článku vám přinášíme přehled počasí v Milwaukee podle měsíců, abyste mohli svou cestu naplánovat co nejlépe.

Kdy vyrazit do

Pokud plánujete cestu do Milwaukee, nejlepší období je od května do září. Toto období je oblíbené pro své teplé počasí a nízký výskyt srážek. Nejvyšší teploty dosahují v červenci a srpnu, kdy běžná denní teplota se pohybuje kolem 28 až 29 °C. V noci se teploty pohybují kolem 15 až 16 °C. Naopak nejnižší teploty jsou v lednu, kdy běžná denní teplota se drží okolo -1 °C a v noci klesá až na -9 °C. V zimě dochází také k vyššímu výskytu srážek. Pokud se chystáte cestovat do Milwaukee v zimě, nezapomeňte se připravit na chladnější a mokřejší počasí.

Počasí v jednotlivých měsících

Máte letenky nebo plánujete cestu do destinace Milwaukee? Máme pro tebe přehledně připravené všechny informace o počasí.

Počasí leden

Pokud se chystáte cestovat do města Milwaukee v lednu, mějte na paměti, že průměrná denní teplota se pohybuje kolem -1 °C a přes noc klesá až na -9 °C. Průměrná rychlost větru v lednu je 30 km/hod a srážky během celého měsíce dosahují 40 mm. Nejteplejší dny v lednu se mohou v průměru dostat až na 9 °C. Proto doporučujeme si přibalit dostatečné oblečení a připravit se na chladné a větrné počasí.

Počasí únor

Pokud se chystáte navštívit Milwaukee v únoru, můžete očekávat velmi chladné počasí. Průměrná teplota přes den se pohybuje kolem nuly stupňů Celsia, zatímco běžná teplota přes noc klesá až na minus sedm stupňů Celsia. Průměrná rychlost větru v únoru je 29 km/h, což znamená, že můžete očekávat silné větry. Srážky jsou v tomto měsíci poměrně vysoké, s průměrnými srážkami dosahujícími 42 mm. Proto vám doporučujeme připravit se na tyto podmínky s dostatečným oblečením a vybavením, abyste si mohli užít pohodlný pobyt v tomto městě v zimě.

Počasí březen

V Milwaukee může být v březnu poměrně chladno, s běžnou průměrnou teplotou přes den pouze 6 °C a přes noc -3 °C. Nicméně nejteplejší dny března mohou nabídnout průměrnou teplotu 19°C. Během tohoto měsíce je také průměrná rychlost větru 26 km/h a srážky dosahují 65 mm. Pokud máte v plánu jet do Milwaukee v březnu, připravte se na chladné počasí a buďte připraveni na deštivé dny.

Počasí duben

Pokud se chystáte na cestu do Milwaukee v dubnu, počítejte s poměrně chladnými nocemi s průměrnou teplotou kolem 3 °C. V průběhu dne je běžná teplota kolem 14 °C, ale v nejteplejších dnech se může teplota vyšplhat až na 26 °C. Rychlost větru bývá v průměru asi 23 km/h a srážky se v dubnu pohybují okolo 93 mm. Doporučujeme Vám dobře se oblékat a mít s sebou lístky na výlety, které můžete naplánovat i v případě nižších teplot.

Počasí květen

V květnu se v Milwaukee obvykle očekávají denní teploty kolem 21 °C a noční teploty okolo 8 °C. Nicméně nejteplejší dny mohou dosáhnout až 30 °C. Průměrná rychlost větru činí kolem 18 km/h a srážky dosahují zhruba 90 mm. Doporučuje se, aby si lidé s sebou vzali vhodné oblečení jak na teplejší dny, tak na chladné noci, aby je nepřekvapilo překvapivě proměnlivé počasí.

Počasí červen

V červnu bývá v Milwaukee velmi příjemné počasí. Běžná denní teplota dosahuje 26 °C, což znamená, že může být mírně teplé, ale stále velmi pohodlné pro vaše venkovní aktivity. Teplota se může v nejteplejší dny června vyšplhat až na 34 °C. Nicméně i během nocí se vzduch ochlazuje, běžná noční teplota v červnu je kolem 13 °C. Srážky v tomto měsíci dosahují průměru 76 mm a rychlost větru může být průměrně kolem 15 km/h. Pokud plánujete cestovat do Milwaukee v červnu, můžete očekávat příznivé podmínky pro prozkoumání tohoto krásného města.

Počasí červenec

V červenci se v Milwaukee očekávají letní teploty s průměrnou denní hodnotou kolem 29 °C. Nejteplejší dny v měsíci mohou být až o deset stupňů teplejší, s průměrnou teplotou 37 °C. Noci se v tomto období ochlazují a průměrná teplota je 16 °C. Rychlost větru během července se obvykle pohybuje kolem 15 km/h a srážky dosahují přibližně 68 mm. Pro cestovatele do Milwaukee je dobré vědět, že červenec je zde velmi teplý a suchý měsíc. Doporučuje se si s sebou vzít dostatek tekutin a chránit se před přímým sluncem, zejména v době nejvyšších odpoledních teplot.

Počasí srpen

V srpnu se v Milwaukee očekává běžná denní teplota kolem 28 °C. Nicméně v nejteplejších dnech může teplota stoupat až na 36 °C. Přes noc se teploty mohou pohybovat okolo 15 °C. Průměrná rychlost větru dosahuje 15 km/h a srážky dosahují 63 mm. S ohledem na tyto údaje by Vám mohlo být vhodné se na cestu připravit a zabalit si vhodné oblečení pro všechny případy.

Počasí září

V září je Milwaukee městem přechodného počasí, kdy se teploty začínají postupně snižovat. Průměrná denní teplota v tomto měsíci se pohybuje kolem 24 °C, zatímco nejvyšší teploty dosahují průměrně až 33 °C. Noční teploty bývají chladnější a obvykle se pohybují okolo 10 °C. Průměrná rychlost větru v září je zhruba 18 km/h a celkové srážky se pohybují kolem 59 mm. Doporučujeme tedy při balení zahrnout i vrstvy oblečení na přechodné počasí a připravit se na občasné deštivé dny.

Počasí říjen

Pokud plánujete cestu do Milwaukee v říjnu, očekávejte běžnou teplotu přes den okolo 17 stupňů Celsius a přes noc kolem 5 stupňů Celsia. Průměrná teplota v nejteplejších dnech dosahuje 27 stupňů Celsia, takže si určitě vezměte s sebou pohodlné oblečení, které vám umožní přizpůsobit se změnám počasí. Rychlost větru v říjnu dosahuje průměrně 22 km/h a očekávají se srážky kolem 60 mm. Mějte na paměti, že počasí může být někdy nepředvídatelné, ale s těmito informacemi se můžete dobře připravit na váš pobyt v Milwaukee v říjnu.

Počasí listopad

Pokud plánujete cestovat do Milwaukee v listopadu, mějte na paměti, že průměrná teplota během dne je 8 °C a nejvyšší průměrná denní teplota dosahuje až 19 °C. Noci jsou obvykle velmi chladné s průměrnou teplotou -1 °C. V zimním období, jako je listopad, může být také velmi větrno, s průměrnou rychlostí větru 25 km/h. Pokud se chystáte do Milwaukee v listopadu, mějte na paměti, že průměrné srážky dosahují 56 mm, což by mohlo ovlivnit vaše plány venku. Před cestou se ujistěte, že máte vhodné oblečení a zvažte přizpůsobení plánu vzhledem k počasí.

Počasí prosinec

V Milwaukee je v prosinci období chladného počasí s teplotami běžně kolem 1 °C přes den a -6 °C v noci. Nicméně, v nejteplejší dny může průměrná teplota stoupat až na 10 °C. Rychlost větru dosahuje průměrných 28 km/h. V tomto měsíci může být vysoká srážková aktivita, s průměrnou srážkou 46 mm. Pokud se chystáte cestovat do Milwaukee v prosinci, připravte se na chladné a větrné počasí, protože zima začíná svůj vrchol. Musíte také zvážit, že si přinesete teplé oblečení a deštník nebo pláštěnku, aby vás srážky nepřekvapily nepřipravené.

Aktuální počasí

americké Pokud vás zajímá aktuální počasí v Milwaukee, jste na správném místě. Na následujícím grafu můžete vidět denní i noční teploty pro dnešek a několik příštích dní. Pokud vás zajímá větší detail, jako je například východ nebo západ slunce, vlhkost, vítr, tlak, oblačnost nebo pravděpodobnost srážek, klikněte na obrázek pro více informací.
Aktuální i dlouhodobou předpověď počasí najdete také na stránkách Accuweather nebo Weather.com. Aktuální počasí také najdete přímo na Googlu.

Graf teplot během roku

Pro lepší představu, jaké počasí v destinaci očekávat, nabízíme srovnání s grafem počasí pro Prahu.
"Plánujete cestu do průmyslového Milwaukee ve Spojených státech?" Pak se vám určitě bude hodit ubytování za akční ceny!

Tabulka teplot během roku

Měsíc Průměrná maximální teplota Průměrná minimální teplota
Leden
-1 °C -9 °C
Únor
0 °C -7 °C
Březen
6 °C -3 °C
Duben
14 °C 3 °C
Květen
21 °C 8 °C
Červen
26 °C 13 °C
Červenec
29 °C 16 °C
Srpen
28 °C 15 °C
Září
24 °C 10 °C
Říjen
17 °C 5 °C
Listopad
8 °C -1 °C
Prosinec
1 °C -6 °C

FAQ

Jaké je nejlepší období pro návštěvu destinace Milwaukee

Pokud plánujete návštěvu města Milwaukee, záleží na tom, jaké aktivity chcete podniknout a jaké počasí vám vyhovuje. Nejlépe se sem vydat v období od června do srpna, kdy jsou průměrné teploty přes den kolem 26–29 °C a srážky jsou relativně nízké. To je ideální období na prohlídku mnoha atrakcí, jako je Harley-Davidson Museum, Milwaukee Art Museum nebo Discovery World. Pokud vás zajímá zimní turistika, měsíce leden a únor jsou pro vás ideální, kdy průměrné teploty klesají na -1 a 0 °C přes den a je zde příležitost vyzkoušet si některé z mnoha sportů na ledě. Ať už zvolíte jakékoli období, počítejte s většími rychlostmi větru v zimě, které se pohybují kolem 25–30 km/h.

Jaké je počasí v destinaci Milwaukee během léta?

Pokud plánujete návštěvu Milwaukee v létě, můžete očekávat teplé a slunečné počasí s průměrnou teplotou přes den okolo 26 °C. Nejteplejší dny v červenci a srpnu mohou dosáhnout až 37 °C. Běžná teplota přes noc během těchto měsíců se pohybuje kolem 15-16 °C. Rychlost větru zůstává stabilní, s průměrnou rychlostí kolem 15 km/h. Srážky jsou nejmenší během července a srpna s průměrným měsíčním množstvím 68 a 63 mm. Milwaukee v létě má pro každého návštěvníka něco připraveno - ať už plánujete procházky podél pláží Michiganu nebo návštěvu kulturních akcí!

Jaké je počasí v destinaci Milwaukee během zimy?

Pokud se chystáte cestovat do města Milwaukee během zimy, mějte na paměti, že průměrná teplota v lednu dosahuje -1 °C během dne a -9 °C v noci. Průměrná rychlost větru je 30 km/h a srážky činí 40 mm. V únoru se teploty mírně zlepšují, přičemž průměrná teplota v nejteplejších dnech dosahuje 10 °C, avšak běžná teplota zůstává na 0 °C během dne a -7 °C v noci. Průměrná rychlost větru je nižší o jeden km/h než v lednu a srážky se zvýší na 42 mm. Není tedy od věci být dobře připraveni na chladné teploty a větrné podmínky při cestě do Milwaukee.

Jaké jsou běžné teploty v Milwaukee během ledna a února?

Vaše běžná teplota v lednu přes den je -1°C a přes noc -9°C. V únoru se vaše teploty mírně zvyšují, obvykle je přes den 0°C a přes noc -7°C.

Kolik srážek může Milwaukee očekávat během dubna a května?

Duben je v Milwaukeu poměrně deštivý měsíc, během kterého průměrně spadne 93 mm srážek. Srážková aktivita mírně klesá v květnu na průměrných 90 mm.

Jaké jsou průměrné teploty během července a srpna v Milwaukee?

V červenci a srpnu jsou v Milwaukee průměrné teploty přes den 29 °C a 28 °C. V noci se teploty pohybují okolo 16 °C a 15 °C.

Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz