Letenky do Milwaukee

Hledáte levné letenky do destinace Milwaukee? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Milwaukee

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Milwaukee navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (MKE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Milwaukee.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 32min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště General Mitchell International Airport se nachází 10 km od centra města Milwaukee.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Milwaukee od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Milwaukee je letiště General Mitchell International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: General Mitchell International Airport (MKE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Milwaukee je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Milwaukee

K cestě do destinace Milwaukee lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Milwaukee - 24 míst co vidět .

 •  

  Milwaukeeské umělecké muzeum

  Milwaukeeské umělecké muzeum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v USA. Muzeum se může pochlubit sbírkou více než 25 000 uměleckých děl, které zahrnují umění z celého světa a různých období. Největším pokladem muzea je slavná socha Křídlovák od Calatravy, která se otvírá a zavírá každý den v poledne. Navštivte toto krásné muzeum a nechte se unést uměleckými poklady, které nabízí.

 •  

  Captain Frederick Pabst Mansion

  Navštivte domov jednoho z nejvýznamnějších pivovarníků v historii. Kapitánský dům Fredericka Pabsta je působivá ukázka architektury z 19. století a nabízí návštěvníkům pohled do života bohaté rodiny. Prohlédněte si originální zařízení a umělecká díla a prožijte atmosféru minulosti.

 •  

  Milwaukee County Zoo

  Milwaukee County Zoo je ideální pro rodinný výlet. Obdivujte více než 300 druhů zvířat v jejich přirozeném prostředí. Navštivte pavilony s opičkami, slony a velbloudy. Nechte se okouzlit show delfínů a lachtanů. Prozkoumejte rozsáhlé expozice s medvědy, tygry a lvy. Užijte si celodenní zábavu v jednom z nejlepších zoologických parků v USA.

 •  

  Historic Third Ward

  Historická třetí čtvrť v Milwaukee je plná malebných cihlových budov a nabízí mnoho zajímavých aktivit. Procházejte se po malebných uličkách, navštivte místní galerie a butiky, nebo ochutnejte místní kuchyni v jedné z mnoha restaurací. Navštivte také Milwaukee Public Market, kde si můžete vychutnat čerstvé místní speciality. Tato čtvrť je ideálním místem pro procházku a objevování místní kultury.

 •  

  Grohmann Museum

  Grohmannovo muzeum v Milwaukee představuje sbírku uměleckých děl zobrazujících pracovníky v průmyslu. Muzeum má více než 1 000 děl, které zahrnují témata jako jsou strojírenství, těžba, zemědělství a další. Návštěvníci mohou vidět umělecká díla od více než 400 umělců z celého světa a prohlédnout si jedinečné exponáty z různých období průmyslové revoluce.

Počasí Milwaukee

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Milwaukee

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz