Omaha průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Omaha

Spojené státySpojené státy

Omaha průvodce

Naplánuj si dovolenou s naším praktickým průvodcem.

Co vidět

 

The Durham Museum

The Durham Museum v Omaze je skvělou volbou pro milovníky historie. Nachází se v bývalé železniční stanici a nabízí fascinující výstavy o historii Omahy a železnice. Muzeum má také rozsáhlou sbírku historických vlaků a vozů. Navštivte The Durham Museum a prohlédněte si fascinující historii tohoto regionu.

 

Bob Kerrey Pedestrian Bridge.

Bob Kerrey Pedestrian Bridge je jedním z nejikoničtějších mostů v Omaze. Tento most propojuje Nebrasku s Iowou a nabízí nádherné výhledy na řeku Missouri a okolní krajinu. Most je oblíbeným místem pro procházky a cyklistiku. V noci je most osvětlen a tvoří tak romantickou atmosféru pro večerní procházku.

 

Omaha Children's Museum

Omaha Children's Museum je skvělým místem pro rodiny s dětmi. Interaktivní expozice nabízí mnoho zábavy a učení pro děti všech věkových kategorií. Můžete se těšit na různé aktivity, jako jsou vědecké experimenty, umělecké dílny a mnoho dalšího. Navštivte Omaha Children's Museum a užijte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!

 

Omaha's Henry Doorly Zoo and Aquarium

Omaha's Henry Doorly Zoo and Aquarium je jedním z nejlepších zoo na světě. Toto rozsáhlé zařízení nabízí návštěvníkům mnoho možností k prozkoumání a interakci s více než 17 000 zvířaty z celého světa. Zoo má mnoho expozic, včetně tropického skleníku, žirafího pavilonu, velkého akvária a mnoho dalších. Je to skvělé místo pro rodinný výlet nebo pro zájemce o přírodu a zvířata.

 

Lauritzen Gardens/Kenefick Park

Lauritzen Gardens/Kenefick Park je úžasným místem pro milovníky přírody v Omaze. Tento rozsáhlý park nabízí návštěvníkům krásné zahrady, jezírka, vodopády a mnoho dalšího. Procházka tímto parkem je nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu. Vstupné je velmi příznivé, a tak si můžete užít klidné odpoledne v přírodě bez velkých nákladů.

 

Henry Doorly Zoo and Aquarium

Henry Doorly Zoo and Aquarium v Omaze je jedním z nejlepších zábavních parků v USA. Zdejší expozice zahrnují mnoho druhů zvířat a ryb, včetně vzácných a ohrožených druhů. V akváriu můžete vidět žraloky, rejnoky a další fascinující mořská zvířata. Zvířata z celého světa jsou zde prezentována v autentických prostředích, jako jsou africké savany a tropické lesy. Prožijte nezapomenutelný den v Henry Doorly Zoo and Aquarium!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 9 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz