Kinmen - Juguang Tower

Kinmen průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Kinmen

Kinmen je malebné tchajwanské město s nádechem asijské kultury a tradic. Toto město vás okouzlí svými historickými památkami, plážemi a četnými trhy s místními specialitami. Navštivte národní park Kinmen, kde se můžete toulky podél pobřeží a poznejte bohatou historii tohoto místa. Nezapomeňte navštívit pevnost Juguang a oslňující pagod Tušan. Užijte si tradiční čínskou kuchyni a objevte exotické chutě, které Kinmen nabízí. Kinmen je ideálním místem pro milovníky kultury a dobrodružství.

Asie
TaiwanTaiwan

Co vidět

wikimedia.org
 

Zhaishan Tunnel

Zhaishan Tunnel je historickou památkou na ostrově Kinmen v Tchaj-wanu. Tento tunel byl vybudován během druhé čínsko-japonské války a sloužil jako obranná pevnost. Dnes můžete projít tímto tunel a prohlédnout si jeho tajemné prostředí. Zhaishan Tunnel je jedním z nejnavštěvovanějších turistických míst na ostrově Kinmen a nabízí jedinečný pohled do historie této oblasti.

googleusercontent.com
 

Guningtou Battle Museum

Muzeum bitvy v Guningtou na ostrově Kinmen přibližuje návštěvníkům historii konfliktů mezi Tchaj-wanem a Čínou. Expozice zachycuje bitvu z roku 1949, kdy se v oblasti odehrála jedna z nejdůležitějších bitev mezi oběma zeměmi. Muzeum nabízí fascinující pohled na vojenské vybavení a zbraně používané v této konfliktu.

Deyue Tower
 

Deyue Tower

Deyue Tower je historická věž, která se nachází na ostrově Kinmen. Tento monumentální kamenný komplex byl postaven v roce 1676 a sloužil jako obranná věž během čínsko-tchajwanské války. Dnes je to populární turistická atrakce, kde můžete vidět nádherný výhled na okolní krajinu a naučit se více o historii tohoto fascinujícího místa.

Juguang Tower
 

Juguang Tower

Juguang Tower je historická věž v Kinmenu, která nabízí úchvatný panoramatický výhled na okolní krajinu. Postavena byla v roce 1670 a sloužila jako obranná věž proti nepřátelům z pevninské Číny. Interiér věže je plný historických artefaktů a informací o historii Kinmenu. Navštivte Juguang Tower a prožijte nezapomenutelný zážitek z cestování do minulosti.

Shanhou Folk Culture Village
 

Shanhou Folk Culture Village

Shanhou Folk Culture Village je unikátní kulturní zážitek na ostrově Kinmen. Toto malebné venkovské sídlo nabízí návštěvníkům možnost ochutnat tradiční kinmenskou kuchyni, zúčastnit se ukázek tradičních řemesel a prohlédnout si místní architekturu. Pro milovníky historie je zde také muzeum, které přibližuje život na ostrově v minulosti. Prozkoumejte kouzlo tradičního života na Shanhou Folk Culture Village!

Haiyin Temple
 

Haiyin Temple

Chrám Haiyin je jednou z nejvýznamnějších budhistických památek na ostrově Kinmen. Tento chrám, postavený v roce 1765, je obklopen krásnou zahradou a je známý svými unikátními sochami a architekturou. Navštivte tento klidný a duchovní prostor a užijte si krásný pohled na okolní krajinu.

Kinmen - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8878 km
Nejbližší letiště KNH
0 km od centra
Přímý let
~ 10h 25min
Taiwan Taiwan
Časový posun proti ČR
+6h
Obsluhující letiště
KNH
Kinmen - Juguang Tower
Kinmen - Juguang Towerwikimedia.orggoogleusercontent.comDeyue TowerJuguang TowerShanhou Folk Culture VillageHaiyin TempleMashan Observation PostShishan (Mt. Lion) Howitzer FrontTroops HeadquartersMilitary Brothel Exhibition Halltripadvisor.comtripadvisor.com

Počasí jaro

Březen
Max: 21 °C
Min: 13 °C
Duben
Max: 25 °C
Min: 17 °C
Květen
Max: 27 °C
Min: 21 °C

Počasí léto

Červen
Max: 28 °C
Min: 24 °C
Červenec
Max: 31 °C
Min: 25 °C
Srpen
Max: 31 °C
Min: 25 °C

Počasí podzim

Září
Max: 30 °C
Min: 22 °C
Říjen
Max: 27 °C
Min: 18 °C
Listopad
Max: 23 °C
Min: 15 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 19 °C
Min: 10 °C
Leden
Max: 17 °C
Min: 9 °C
Únor
Max: 18 °C
Min: 11 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz