Balemartine - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 4 míst, které musíš určitě navštívit v Balemartine.

Balemartine - co musíš vidět

Balevullin Beach
 

Balevullin Beach

Pláž Balevullin je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Tato nádherná pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou se nachází v malebné vesničce Balemartine. Balevullin Beach je oblíbenou destinací mezi surfaři, kteří sem přijíždějí kvůli vynikajícím podmínkám pro tento sport. Užijte si slunce, relaxujte a užijte si krásný výhled na okolní krajinu.

Skerryvore Lighthouse Museum
 

Skerryvore Lighthouse Museum

Muzeum majáku Skerryvore nabízí fascinující pohled na historii tohoto majáku, který je umístěn na malém ostrůvku u západního pobřeží Skotska. Maják byl postaven v roce 1844 a sloužil k navigaci lodí v nebezpečných vodách. Muzeum ukazuje, jak maják fungoval a jak byl postaven. Navštivte toto jedinečné místo a získejte hlouběji porozumění historii Skotska.

The Ringing Stone
 

The Ringing Stone

Kamenný kruh The Ringing Stone je fascinující místo na ostrově Tiree. Tento prastarý kamenný kruh se nachází na vrcholu kopce s nádherným výhledem na okolní krajinu. Místní legenda praví, že když na kameny zaklepete, vydají zvláštní zvuk, který se někdy ozývá až do dáli. Pokud hledáte místo s duchovní atmosférou, The Ringing Stone je tím pravým pro vás.

New Breachacha Castle
 

New Breachacha Castle

Nový hrad Breachacha je malebné místo v Balemartinu, ideální pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou. Tento krásný hrad nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je dokonalým místem pro relaxaci. Vychutnejte si zde klid a krásu přírody, ať už se jedná o procházky po okolí, nebo odpočinek u bazénu. Nový hrad Breachacha je skutečným klenotem Balemartinu, který stojí za návštěvu.

Mapa

⭐ Vše (4)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Balemartine s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz