Nottingham - Exterior, Council House, Nottingham

Nottingham - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 20 míst, které musíš určitě navštívit v Nottingham.

Nottingham - co musíš vidět

Nottingham Castle
 

Nottingham Castle

Hrad Nottingham je legendárním místem v historii Anglie a nabízí nádherný výhled na město Nottingham. V muzeu se můžete dozvědět o historii hradu a jeho významu pro město. Galerie pak hostí rozmanité výstavy a umělecké díla. Navštivte toto kouzelné místo a prožijte nezapomenutelnou zážitek z historie a kultury.

Nottingham Industrial Museum
 

Nottingham Industrial Museum

Muzeum průmyslu v Nottinghamu nabízí fascinující pohled na historii města a jeho průmyslové dědictví. Vystavené stroje, nástroje a technologie představují nejenom historii průmyslu, ale také ukazují, jak se technologie vyvíjela a jaký vliv měla na život místních obyvatel. Muzeum je ideálním místem pro všechny, kteří se zajímají o technické dědictví a historii průmyslu.

Nottingham Contemporary
 

Nottingham Contemporary

Nottingham Contemporary je moderní galerie umístěná v centru Nottinghamu. Nabízí širokou škálu výstav a akcí, které zahrnují současné umění, filmové projekce a hudební koncerty. Tato galerie je ideálním místem pro milovníky umění, kteří hledají inspiraci a nové zážitky. Navštivte Nottingham Contemporary a objevte svět současného umění v srdci města Nottinghamu.

Highfields Park
 

Highfields Park

Highfields Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo relaxaci u jezera. Okolí parku nabízí mnoho možností pro sportovní aktivity, jako jsou tenisové kurty, golfové hřiště a cyklostezky. Nechte se unést krásou parku a užijte si klidné odpoledne v srdci Nottinghamu.

On a warm but cloudy day in Nottingham.
 

Wollaton Hall

Wollaton Hall je historický dům se nacházející v Nottinghamu. Jeho architektura zahrnuje prvky elizabetánského a tudorovského stylu. Interiéry jsou plné uměleckých děl a historických artefaktů. Okolní park nabízí dokonalou možnost pro pikniky a procházky. Wollaton Hall byl také použit jako kulisa pro několik filmů, včetně Batmana. Navštivte tento úžasný dům a prožijte kousek historie v srdci Anglie.

City of Caves
 

City of Caves

Město jeskyní v Nottinghamu nabízí jedinečný pohled do minulosti. Tyto jeskyně byly v minulosti využívány k bydlení, skladištním účelům a dokonce i jako pivovar. Dnes jsou jeskyně otevřeny pro veřejnost a nabízejí fascinující prohlídky s průvodcem, které ukazují historii a život v podzemí. Navštivte Město jeskyní a prozkoumejte nevšední svět pod zemí v Nottinghamu.

Arboretum
 

Arboretum

Arboretum je krásný park v centru Nottinghamu, kde si můžete užít klidné procházky mezi vzácnými stromy a květinami. V parku najdete také mnoho soch a památek, které odkazují na historii města. Arboretum je ideálním místem pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku s partnerem. Určitě ho nevynechejte při návštěvě Nottinghamu.

Forest Recreation Ground
 

Forest Recreation Ground

Lesní rekreační park je ideálním místem pro odpočinek v Nottinghamu. Park nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky, jako jsou procházky, pikniky a sportovní aktivity. Je to také místo, kde se konají různé kulturní akce a festivaly. Park je ideální pro rodiny a jednotlivce, kteří chtějí strávit čas v přírodě a užít si krásný výhled na město.

Motorpoint Arena
 

Motorpoint Arena

Motorpoint Arena je největší aréna v Nottinghamu, která hostí širokou škálu akcí, včetně koncertů, sportovních zápasů a komediálních představení. Aréna má kapacitu až 10 000 lidí a je významnou kulturní institucí v Nottinghamu. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek v Nottinghamu, navštivte Motorpoint Arena a užijte si jedinečnou atmosféru a zábavu na živých akcích.

National Justice Museum
 

National Justice Museum

Národní muzeum spravedlnosti v Nottinghamu vám nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat historii britského soudnictví. Navštivte vězení z 19. století a zjistěte, jak se tresty vykonávaly v minulosti. Prozkoumejte soudní síň a zjistěte, jak funguje britský soudní systém. Muzeum nabízí fascinující pohled na vývoj justice v Británii a je ideální pro každého, kdo má zájem o právo a historii.

Rushcliffe Country Park
 

Rushcliffe Country Park

Rushcliffe Country Park je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se v krásném prostředí nedaleko města Nottingham a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Procházejte se po stezkách, užijte si piknik na trávě nebo si zahrajte na hřištích. Park je také domovem mnoha druhů zvířat a ptáků. Navštivte Rushcliffe Country Park a prožijte krásný den v přírodě!

Green's Windmill and Science Centre
 

Green's Windmill and Science Centre

Navštivte větrný mlýn Green a vědecké centrum v Nottinghamu a objevte fascinující svět vědy a techniky. Větrný mlýn pochází z 19. století a nabízí nádherný výhled na město. V centru se dozvíte více o větrných mlýnech a vědě, a můžete se zapojit do interaktivních experimentů. Vstup je zdarma, ale je vhodné si předem zarezervovat místo.

Newstead Abbey
 

Newstead Abbey

Newstead Abbey je bývalý klášter, který se nachází v krásné anglické krajině poblíž Nottinghamu. Tento historický komplex se pyšní nádhernou architekturou a rozlehlými zahradami. Navštivte interiéry opatství, kde se ukrývají vzácné umělecké kusy a sbírky. Procházejte se po malebných stezkách a objevujte tajemství této historické památky, která vás zaručeně nadchne svou krásou.

Attenborough Nature Reserve
 

Attenborough Nature Reserve

Přírodní rezervace Attenborough je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se v blízkosti Nottinghamu a nabízí vynikající příležitosti k pozorování ptáků a jiných zvířat. Rezervace se rozprostírá na více než 200 hektarech a má mnoho stezek, které se vám budou líbit. Vstup je zdarma a je otevřen po celý rok. Navštivte Attenborough a prožijte nezapomenutelný zážitek v přírodě.

Robin Hood Statue
 

Robin Hood Statue

Navštivte sochu Robina Hooda v Nottingamu, která připomíná legendárního zbojníka, jenž zde údajně žil. Socha stojí na náměstí a je oblíbeným místem pro focení. Kromě toho se můžete projít okolními uličkami a objevit další památky spojené s touto slavnou postavou. Nottingham je skvělým místem pro milovníky historie a legendy.

Framework Knitters' Museum
 

Framework Knitters' Museum

Muzeum rádlovačů v Nottinghamu představuje fascinující historii ručního pletení, která byla kdysi životně důležitá pro místní obyvatele. Toto muzeum ukazuje, jak tuto dovednost používali lidé v minulosti a jak se vyvíjela do současnosti. Navštivte toto muzeum a zjistěte více o tom, jak se tato tradiční dovednost udržuje v životě dnes.

Brewhouse Yard Museum
 

Brewhouse Yard Museum

Muzeum pivovaru Brewhouse Yard v Nottinghamu ukazuje návštěvníkům, jak se vařilo pivo v minulosti. Expozice obsahuje autentické artefakty a interaktivní prvky, které přinášejí historii k životu. Navštivte toto fascinující muzeum a pochopíte, jaký význam mělo pivo pro místní komunitu v minulosti. Vstupné je zdarma.

Bestwood Country Park
 

Bestwood Country Park

Bestwood Country Park je krásný park, který se nachází v Nottinghamu. Tento park je ideálním místem pro procházky, pikniky a relaxaci. Park je obklopen lesy a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Pokud máte rádi přírodu a klid, určitě navštivte Bestwood Country Park a užijte si krásný den v přírodě.

Woodthorpe Grange Park
 

Woodthorpe Grange Park

Park Woodthorpe Grange je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Nottingamu. Tento krásný park nabízí zelené plochy, květinové záhony a klidné rybníky. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště na kriket. Navštivte Park Woodthorpe Grange a užijte si klidný den v přírodě.

Holme Pierrepont Hall
 

Holme Pierrepont Hall

Holme Pierrepont Hall je krásný historický dům s rozlehlými zahradami, který se nachází nedaleko Nottinghamu. Tento fascinující dům byl postaven v 16. století a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat jeho bohatou historii a architekturu. Pro milovníky zeleně jsou zahrady plné květin a stromů, které nabízejí klidnou a relaxační atmosféru. Prožijte nezapomenutelný den v Holme Pierrepont Hall!

Mapa

⭐ Vše (20)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Nottingham s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz