Westray - Poppies at Papa Westray

Westray - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 10 míst, které musíš určitě navštívit v Westray.

Westray - co musíš vidět

Brough of Birsay
 

Brough of Birsay

Brough of Birsay je malebný ostrov na severu Skotska. Překrásná krajina, historické památky a výhled na moře jsou ideální pro romantickou procházku. Prozkoumejte zříceniny starobylého hradu a užijte si výhled na okolní krajinu. Pro milovníky přírody je zde mnoho druhů ptáků a možnost pozorování tuleně. Navštivte toto kouzelné místo a nechte se unést atmosférou Skotska.

Westray Heritage Trust
 

Westray Heritage Trust

Westray Heritage Trust je ideálním místem pro milovníky historie. Tento muzeum nabízí fascinující pohled na minulost ostrova, včetně archeologických nálezů a tradic místních obyvatel. Navštivte Westray Heritage Trust a prohlédněte si výstavy, které vám přiblíží historii a kulturu tohoto krásného ostrova. Určitě stojí za návštěvu!

Castle o'Burrian
 

Castle o'Burrian

Castle o'Burrian je starobylá pevnost na ostrově Westray na Orknejích. Postavena byla v 16. století a sloužila k obraně ostrova proti nájezdům Vikingů. Dnes zde můžete vidět ruiny pevnosti, které nabízejí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tento historický symbol bojovnosti a odvahy a prozkoumejte tajemství minulosti Orknejích.

Noup Head Lighthouse
 

Noup Head Lighthouse

Maják Noup Head se nachází na útesu zvaném Noup Head na ostrově Westray. Tento maják byl postaven v roce 1898 a je jedním z nejkrásnějších na Orknejích ostrovech. Navštivte tento maják a užijte si nádherné výhledy na okolní krajinu a moře. V okolí se také nachází řada pěších tras, které vám umožní prozkoumat tuto krásnou oblast.

Noltland Castle
 

Noltland Castle

Hrad Noltland je půvabná historická památka na ostrově Westray. Byl postaven v 16. století a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Prozkoumejte tajemné podzemí hradu a objevte jeho fascinující historii. Navštivte tento hrad a užijte si nezapomenutelný zážitek z cestování do minulosti.

Quoygrew settlement
 

Quoygrew settlement

Sídliště Quoygrew na západním pobřeží ostrova Westray je fascinující historickou památkou. Toto starobylé sídliště pochází z doby bronzové a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti. Prozkoumejte pozůstatky domů a zemědělské technologie, které se zde používaly před tisíci lety. Sídliště Quoygrew je skvělým místem pro milovníky historie a archeologie.

Knap of Howar
 

Knap of Howar

Knap of Howar je nejstarší dochovaný dům v Evropě, který pochází z doby kamenné. Nachází se na ostrově Westray v Orknejských ostrovech. Tento historický dům je nádherným příkladem toho, jak lidé žili před tisíci lety. Navštivte Knap of Howar a prohlédněte si úžasnou architekturu a způsob života našich předků.

RSPB North Hill
 

RSPB North Hill

RSPB North Hill je krásná přírodní rezervace na ostrově Westray. Tento útočiště pro mnoho druhů ptáků nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Můžete se projít po stezkách a pozorovat mnoho druhů ptáků, včetně raritních druhů, jako jsou kolišti a kormoráni. Užijte si klidnou procházku a objevujte krásy přírody na RSPB North Hill.

Westray
 

Westray

Westray je největší z Orknejských ostrovů a nabízí nádherné výhledy na severní pobřeží Skotska. Ostrov je známý pro své úchvatné pláže a útesy, které lákají turisty z celého světa. Můžete si zde užít procházky po přírodě a pozorování místních druhů ptáků, jako jsou třeba papuchalkové. Navštivte Westray a objevte krásy této jedinečné části Skotska!

Mapa

⭐ Vše (10)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Westray s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz