Kokkola - Kaarlela Church in Kokkola, Finland.

Kokkola - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 7 míst, které musíš určitě navštívit v Kokkola.

Kokkola - co musíš vidět

The Toivonen Animal Park and Peasant Museum
 

The Toivonen Animal Park and Peasant Museum

Toivonen Animal Park and Peasant Museum v Kokkole je skvělým místem pro rodinný výlet. Nachází se v krásné přírodě a nabízí návštěvníkům možnost vidět zvířata jako jsou sobi, losi, vlci a mnoho dalších. Kromě toho zde najdete muzeum, které vám ukáže, jak se žilo na venkově v minulosti. Pro děti jsou zde připraveny různé aktivity a hry. Určitě stojí za to navštívit!

Garden of the Schoolparc
 

Garden of the Schoolparc

Zahrada školního parku v Kokkole je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento krásný park nabízí mnoho zeleně, květin a klidné atmosféry. Můžete si zde užít piknik nebo jen tak se projít a vychutnat si krásné okolí. Zahrada je snadno dostupná a je ideálním místem pro rodiny s dětmi i jednotlivce, kteří hledají klidný a příjemný prostor pro odpočinek.

Aspegrens Rosenlund
 

Aspegrens Rosenlund

Aspegrens Rosenlund je nádherná zahrada v Kokkole, která nabízí klidné místo pro odpočinek a relaxaci. Tato zahrada je známá svými růžemi a vůní, které se zde šíří. Můžete si zde procházet mezi květinovými záhony a užívat si okouzlující atmosféru. Aspegrens Rosenlund je ideálním místem pro piknik nebo pro romantickou procházku s partnerem.

Lassander House, K.H.Renlund museum
 

Lassander House, K.H.Renlund museum

Lassander House, K.H.Renlund muzeum v Kokkole je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum se nachází v domě, který byl postaven v roce 1800 a nabízí výstavy o historii města Kokkola a regionu. Kromě toho muzeum také prezentuje díla místního umělce K.H.Renlunda. Prohlídka muzea je zajímavá a interaktivní, což z ní dělá skvělý zážitek pro celou rodinu.

Placeholder image.
 

Neristan (Old Wooden Town)

Neristan (Staré dřevěné město) v Kokkole je jedním z nejstarších a nejlépe zachovaných dřevěných měst ve Finsku. Toto historické město nabízí úchvatné pohledy na dokonale zachovalé domy a uličky, které vás přenesou do minulosti. Užijte si procházku po úzkých uličkách a objevujte krásy tohoto unikátního místa. Město je také obklopeno krásnou přírodou, což poskytuje dokonalou kombinaci historie a přírodní krásy.

Placeholder image.
 

Art Vionoja

Art Vionoja je umělecká galerie v Kokkole, která se specializuje na finské a skandinávské umění. Nachází se v centru města a nabízí širokou škálu výstav od moderního po tradiční umění. Galerie je otevřená celý rok a vstup je zdarma. Pro milovníky umění je to skvělé místo k návštěvě a objevení nových talentů.

Placeholder image.
 

Lassander House, K.H.Renlund museum - Provincial Museum of Central Ostrobothnia

Lassander House, muzeum K.H.Renlunda - Provinční muzeum Střední Ostrobotnie, je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Kokkole. Nachází se v historickém domě, kde se návštěvníci mohou dozvědět o místní historii a kultuře prostřednictvím výstav, artefaktů a interaktivních aktivit. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí lépe pochopit historii a tradice tohoto regionu.

Mapa

⭐ Vše (7)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Kokkola s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz