Kokkola - Kaarlela Church in Kokkola, Finland.

Kokkola průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Kokkola

Kokkola je malebné přístavní město na západním pobřeží Finska. Nabízí jedinečnou směs historie, kultury a přírody. Prozkoumejte staré městské centrum s dřevěnými domy, návštěvníci mohou obdivovat impozantní kostely a muzea. Město je obklopeno krásnými ostrovy, které poskytují ideální prostředí pro pěší turistiku a rybaření. Nezapomeňte navštívit tradiční finskou saunu a ochutnat místní speciality. Kokkola je ideálním místem pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek v srdci finské přírody.

Evropa
FinskoFinsko

Co vidět

The Toivonen Animal Park and Peasant Museum
 

The Toivonen Animal Park and Peasant Museum

Toivonen Animal Park and Peasant Museum v Kokkole je skvělým místem pro rodinný výlet. Nachází se v krásné přírodě a nabízí návštěvníkům možnost vidět zvířata jako jsou sobi, losi, vlci a mnoho dalších. Kromě toho zde najdete muzeum, které vám ukáže, jak se žilo na venkově v minulosti. Pro děti jsou zde připraveny různé aktivity a hry. Určitě stojí za to navštívit!

Garden of the Schoolparc
 

Garden of the Schoolparc

Zahrada školního parku v Kokkole je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento krásný park nabízí mnoho zeleně, květin a klidné atmosféry. Můžete si zde užít piknik nebo jen tak se projít a vychutnat si krásné okolí. Zahrada je snadno dostupná a je ideálním místem pro rodiny s dětmi i jednotlivce, kteří hledají klidný a příjemný prostor pro odpočinek.

Aspegrens Rosenlund
 

Aspegrens Rosenlund

Aspegrens Rosenlund je nádherná zahrada v Kokkole, která nabízí klidné místo pro odpočinek a relaxaci. Tato zahrada je známá svými růžemi a vůní, které se zde šíří. Můžete si zde procházet mezi květinovými záhony a užívat si okouzlující atmosféru. Aspegrens Rosenlund je ideálním místem pro piknik nebo pro romantickou procházku s partnerem.

Lassander House, K.H.Renlund museum
 

Lassander House, K.H.Renlund museum

Lassander House, K.H.Renlund muzeum v Kokkole je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum se nachází v domě, který byl postaven v roce 1800 a nabízí výstavy o historii města Kokkola a regionu. Kromě toho muzeum také prezentuje díla místního umělce K.H.Renlunda. Prohlídka muzea je zajímavá a interaktivní, což z ní dělá skvělý zážitek pro celou rodinu.

Placeholder image.
 

Neristan (Old Wooden Town)

Neristan (Staré dřevěné město) v Kokkole je jedním z nejstarších a nejlépe zachovaných dřevěných měst ve Finsku. Toto historické město nabízí úchvatné pohledy na dokonale zachovalé domy a uličky, které vás přenesou do minulosti. Užijte si procházku po úzkých uličkách a objevujte krásy tohoto unikátního místa. Město je také obklopeno krásnou přírodou, což poskytuje dokonalou kombinaci historie a přírodní krásy.

Placeholder image.
 

Art Vionoja

Art Vionoja je umělecká galerie v Kokkole, která se specializuje na finské a skandinávské umění. Nachází se v centru města a nabízí širokou škálu výstav od moderního po tradiční umění. Galerie je otevřená celý rok a vstup je zdarma. Pro milovníky umění je to skvělé místo k návštěvě a objevení nových talentů.

Kokkola - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 1616 km
Nejbližší letiště KOK
13 km od centra
Přímý let
~ 2h 18min
Finsko Finsko
Časový posun proti ČR
+1h
Obsluhující letiště
KOK
Kokkola - Kaarlela Church in Kokkola, Finland.
Kokkola - Kaarlela Church in Kokkola, Finland.The Toivonen Animal Park and Peasant MuseumGarden of the SchoolparcAspegrens RosenlundLassander House, K.H.Renlund museum

Počasí jaro

Březen
Max: 0 °C
Min: -6 °C
Duben
Max: 6 °C
Min: -2 °C
Květen
Max: 14 °C
Min: 3 °C

Počasí léto

Červen
Max: 19 °C
Min: 9 °C
Červenec
Max: 21 °C
Min: 13 °C
Srpen
Max: 19 °C
Min: 12 °C

Počasí podzim

Září
Max: 14 °C
Min: 7 °C
Říjen
Max: 8 °C
Min: 3 °C
Listopad
Max: 2 °C
Min: -2 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: -2 °C
Min: -6 °C
Leden
Max: -4 °C
Min: -9 °C
Únor
Max: -3 °C
Min: -10 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz