Kokkola - Kaarlela Church in Kokkola, Finland.

Prodloužený víkend Kokkola

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kokkola? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kokkola

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kokkola na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například The Toivonen Animal Park and Peasant Museum, Garden of the Schoolparc, Aspegrens Rosenlund a mnoho dalších. Kokkola se nachází ve Finsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kokkola je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FinskoFinsko

Rychlý přehled

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KOK)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kokkola - 7 míst co vidět .

 • The Toivonen Animal Park and Peasant Museum
   

  The Toivonen Animal Park and Peasant Museum

  Toivonen Animal Park and Peasant Museum v Kokkole je skvělým místem pro rodinný výlet. Nachází se v krásné přírodě a nabízí návštěvníkům možnost vidět zvířata jako jsou sobi, losi, vlci a mnoho dalších. Kromě toho zde najdete muzeum, které vám ukáže, jak se žilo na venkově v minulosti. Pro děti jsou zde připraveny různé aktivity a hry. Určitě stojí za to navštívit!

 • Garden of the Schoolparc
   

  Garden of the Schoolparc

  Zahrada školního parku v Kokkole je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento krásný park nabízí mnoho zeleně, květin a klidné atmosféry. Můžete si zde užít piknik nebo jen tak se projít a vychutnat si krásné okolí. Zahrada je snadno dostupná a je ideálním místem pro rodiny s dětmi i jednotlivce, kteří hledají klidný a příjemný prostor pro odpočinek.

 • Aspegrens Rosenlund
   

  Aspegrens Rosenlund

  Aspegrens Rosenlund je nádherná zahrada v Kokkole, která nabízí klidné místo pro odpočinek a relaxaci. Tato zahrada je známá svými růžemi a vůní, které se zde šíří. Můžete si zde procházet mezi květinovými záhony a užívat si okouzlující atmosféru. Aspegrens Rosenlund je ideálním místem pro piknik nebo pro romantickou procházku s partnerem.

 • Lassander House, K.H.Renlund museum
   

  Lassander House, K.H.Renlund museum

  Lassander House, K.H.Renlund muzeum v Kokkole je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum se nachází v domě, který byl postaven v roce 1800 a nabízí výstavy o historii města Kokkola a regionu. Kromě toho muzeum také prezentuje díla místního umělce K.H.Renlunda. Prohlídka muzea je zajímavá a interaktivní, což z ní dělá skvělý zážitek pro celou rodinu.

 • Placeholder image.
   

  Neristan (Old Wooden Town)

  Neristan (Staré dřevěné město) v Kokkole je jedním z nejstarších a nejlépe zachovaných dřevěných měst ve Finsku. Toto historické město nabízí úchvatné pohledy na dokonale zachovalé domy a uličky, které vás přenesou do minulosti. Užijte si procházku po úzkých uličkách a objevujte krásy tohoto unikátního místa. Město je také obklopeno krásnou přírodou, což poskytuje dokonalou kombinaci historie a přírodní krásy.

Počasí Kokkola

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kokkola

K cestě do destinace Kokkola lze využít 1 letiště.

Kokkola - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz