Kokkola - Kaarlela Church in Kokkola, Finland.

Letenky do Kokkola

Hledáte levné letenky do destinace Kokkola? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kokkola

Kokkola leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kokkola navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KOK)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kokkola.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 18min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kruunupyy Airport se nachází 13 km od centra města Kokkola.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kokkola od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kokkola je letiště Kruunupyy Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kruunupyy Airport (KOK)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kokkola je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kokkola

K cestě do destinace Kokkola lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kokkola - 7 míst co vidět .

 • The Toivonen Animal Park and Peasant Museum
   

  The Toivonen Animal Park and Peasant Museum

  Toivonen Animal Park and Peasant Museum v Kokkole je skvělým místem pro rodinný výlet. Nachází se v krásné přírodě a nabízí návštěvníkům možnost vidět zvířata jako jsou sobi, losi, vlci a mnoho dalších. Kromě toho zde najdete muzeum, které vám ukáže, jak se žilo na venkově v minulosti. Pro děti jsou zde připraveny různé aktivity a hry. Určitě stojí za to navštívit!

 • Garden of the Schoolparc
   

  Garden of the Schoolparc

  Zahrada školního parku v Kokkole je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento krásný park nabízí mnoho zeleně, květin a klidné atmosféry. Můžete si zde užít piknik nebo jen tak se projít a vychutnat si krásné okolí. Zahrada je snadno dostupná a je ideálním místem pro rodiny s dětmi i jednotlivce, kteří hledají klidný a příjemný prostor pro odpočinek.

 • Aspegrens Rosenlund
   

  Aspegrens Rosenlund

  Aspegrens Rosenlund je nádherná zahrada v Kokkole, která nabízí klidné místo pro odpočinek a relaxaci. Tato zahrada je známá svými růžemi a vůní, které se zde šíří. Můžete si zde procházet mezi květinovými záhony a užívat si okouzlující atmosféru. Aspegrens Rosenlund je ideálním místem pro piknik nebo pro romantickou procházku s partnerem.

 • Lassander House, K.H.Renlund museum
   

  Lassander House, K.H.Renlund museum

  Lassander House, K.H.Renlund muzeum v Kokkole je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum se nachází v domě, který byl postaven v roce 1800 a nabízí výstavy o historii města Kokkola a regionu. Kromě toho muzeum také prezentuje díla místního umělce K.H.Renlunda. Prohlídka muzea je zajímavá a interaktivní, což z ní dělá skvělý zážitek pro celou rodinu.

 • Placeholder image.
   

  Neristan (Old Wooden Town)

  Neristan (Staré dřevěné město) v Kokkole je jedním z nejstarších a nejlépe zachovaných dřevěných měst ve Finsku. Toto historické město nabízí úchvatné pohledy na dokonale zachovalé domy a uličky, které vás přenesou do minulosti. Užijte si procházku po úzkých uličkách a objevujte krásy tohoto unikátního místa. Město je také obklopeno krásnou přírodou, což poskytuje dokonalou kombinaci historie a přírodní krásy.

Počasí Kokkola

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kokkola

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 46 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz