Accra - Kwame Nkrumah's tomb and memorial monument in Accra Ghana. Nkrumah's statue points the way forward.
Průvodce městem

Accra

Akra je hlavním městem Ghany, které nabízí ideální mix kultury, historie a plážového života. Prozkoumejte místní trhy a ulice, kde se mísí moderní architektura s tradičními domy. Navštivte Dr. Kwame Nkrumah Mausoleum, zasvěcené zakladateli ghanského státu. Na plážích Labadi a Kokrobite se můžete těšit na odpočinek a zábavu. Neopomeňte ochutnat tradiční ghanské jídlo, jako je banku a tilapia či slavný fufu. Akra poskytuje nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka.

Kumasi - Sir Donald Stewart was the first resident and chief commissioner of Ashanti from 1986-1904.This monument served as a form of a central clock in the…
Průvodce městem

Kumasi

Kumasi je klenot západní Afriky a druhé největší město Ghany. S hlubokými historickými kořeny a bohatou kulturou je známé jako domov legendárního Ašantského království. Prozkoumejte malebné trhy, na kterých je k vidění řada tradičních i moderních řemesel, a navštivte impozantní Manhyia Palace, kde sídlí Ašantský král. Kumasi nabízí jedinečnou atmosféru společně s pestrým kulinářským zážitkem a nezapomenutelnými lidovými tradicemi.

Tamale - Mosque in tamale, ghana
Průvodce městem

Tamale

Tamale, situované v severní Ghaně, je kouzelné a vřelé město, které zaujme svým bohatým kulturním dědictvím. Pro milovníky historie je zde národní muzeum s fascinujícími exponáty. Město je obklopeno tradičními vesnicemi, kde si můžete vychutnat autentickou atmosféru západní Afriky. Vychutnejte si chutě místní kuchyně v jednom z nekonečných venkovních trhů a navštivte nádhernou mešitu Tamale Central Mosque. Tamale je také ideálním výchozím bodem pro výlety do národních parků Mole a Bui.

Sekondi-Takoradi - Taken by Mac-Jordan Degadjor with a Apple iPhone 3G camera. The shores of Sekondi-Takoradi.
Průvodce městem

Sekondi-Takoradi

Sekondi-Takoradi je kouzelné ghanaské město, které oplývá malebnými plážemi a skvělou atmosférou. Navštivte jeho tradiční trhy, kde si můžete koupit řemeslné zboží nebo ochutnat místní speciality. Objevte fascinující historii v forts Orange a Metal Cross, které poskytují nádherný výhled na Atlantský oceán. Sekondi-Takoradi nabízí jedinečnou kombinaci uklidňujícího pobřeží a živé kultury, což z něj činí ideální destinaci pro nezapomenutelnou cestu.

Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz