Kangerlussuaq - Myers Avenue in Kangerlussuaq, Greenland, with church and Congress Centre.

Kangerlussuaq - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 10 míst, které musíš určitě navštívit v Kangerlussuaq.

Kangerlussuaq - co musíš vidět

Letiště Kangerlussuaq
 

Letiště Kangerlussuaq

Letiště Kangerlussuaq je klíčovým bodem pro cestování do Grónska. Nachází se uprostřed nádherné přírody a nabízí přímé lety z Evropy a Severní Ameriky. Po příletu se můžete těšit na neuvěřitelné výhledy na ledovce a zasněžené hory. Letiště je dobře vybavené a personál je vstřícný a ochotný. Vstupte do této neuvěřitelné země přes Letiště Kangerlussuaq.

Kangerlussuaq Airport
 

Kangerlussuaq Airport

Letiště Kangerlussuaq je vstupní branou do krásné Grónské přírody. Toto letiště je největším a nejfrekventovanějším letištěm v Grónsku. V okolí letiště se nachází nádherná divoká příroda s možností pozorování polárních zvířat a zážitků z výletů na sněžných skútrech či výprav na severní polární kruh. Letiště Kangerlussuaq je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Grónska.

Kangerlussuaq Museum
 

Kangerlussuaq Museum

Muzeum Kangerlussuaq vám nabídne fascinující pohled na historii Grónska, s důrazem na oblast Kangerlussuaq. Zde se dozvíte o životě Inuitů, o vývoji města a o arktické přírodě. Muzeum je umístěno v bývalé vojenské budově a nabízí také výstavy věnované druhé světové válce. Pokud se zajímáte o historii a kulturu Grónska, určitě nevynechejte toto místo na své cestě.

Kangerlussuaq Fjord
 

Kangerlussuaq Fjord

Kangerlussuaq Fjord je nádherné místo v Grónsku, které stojí za návštěvu. Tento fjord je obklopen velkolepými horami a ledovci, což vytváří úchvatné panoramatické výhledy. Můžete se tady projít po pěšinách, projet se na lodi nebo si užít nádherný výhled z vyhlídkového bodu. Pokud hledáte něco, co vás uchvátí a zanechá vám nezapomenutelné zážitky, Kangerlussuaq Fjord je tím pravým místem pro vás.

Kangerlussuaq
 

Kangerlussuaq

Kangerlussuaq je úchvatné město na západním pobřeží Grónska. Toto město leží na břehu fjordu a nabízí neuvěřitelné výhledy na ledovce, hory a zálivy. Kangerlussuaq je ideální pro turisty, kteří hledají odpočinek a klid daleko od městského ruchu. Toto místo nabízí nezapomenutelnou zkušenost a dokonalý únik od každodenního života.

Polar Lodge
 

Polar Lodge

Polar Lodge je ideálním místem pro ty, kteří hledají dobrodružství v srdci Grónska. Tento útulný hotel nabízí úžasný výhled na horu a je obklopen krásnou přírodou. Hosté se mohou těšit na mnoho aktivit, jako například výlety na sněžnicích, rybaření na zamrzlých jezerech a pozorování polárních září. Po celodenních aktivitách si mohou hosté odpočinout v sauně a vychutnat si tradiční grónské jídlo.

Pilersuisoq Supermarket
 

Pilersuisoq Supermarket

Pokud hledáte místo, kde nakoupit v Kangerlussuaqu, navštivte Pilersuisoq Supermarket. Tento obchod nabízí široký výběr potravin, nápojů a dalšího zboží. Obchod se nachází v centru města, blízko dalších atrakcí. Navštivte Pilersuisoq a ochutnejte místní speciality nebo si nakupte suvenýry.

Albatros Arctic Circle Store
 

Albatros Arctic Circle Store

Pokud hledáte neobyčejný zážitek, navštivte obchod Albatros Arctic Circle Store v Kangerlussuaqu. Tento obchod se nachází v srdci Grónska, v blízkosti polárního kruhu. Objevte místní suvenýry a ochutnejte grónskou kuchyni, jako je kachní maso a rybí speciality. Navíc si můžete prohlédnout unikátní zimní oblečení a vybavení, které jsou nutností pro přežití v arktických podmínkách.

Polar Trophy Hunt
 

Polar Trophy Hunt

Vydejte se na nezapomenutelnou loveckou výpravu na sever Grónska. Spolu s místními průvodci budete hledat stopu po polárních zvířatech, jako jsou medvědi či sobi. Zažijte adrenalinové napětí a získejte nejen nezapomenutelné zážitky, ale i trofej, kterou si můžete odvézt domů. Kangerlussuaq vás přivítá svou krásnou přírodou a nezapomenutelnými zážitky.

Restaurant Roklubben
 

Restaurant Roklubben

Pokud hledáte nejlepší restauraci v Kangerlussuaqu, navštivte Restauraci Roklubben. Nabízíme vynikající jídlo a pití v přátelské atmosféře. Užijte si skvělý výhled na okolní krajinu a ochutnejte místní speciality. Naše restaurace je ideálním místem pro romantickou večeři nebo rodinný oběd. Přijďte a ochutnejte to nejlepší z Grónska!

Mapa

⭐ Vše (10)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Kangerlussuaq s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz