Comiso, Sicílie

Comiso - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 13 míst, které musíš určitě navštívit v Comiso.

Comiso - co musíš vidět

Castello dei Naselli d'Aragona
 

Castello dei Naselli d'Aragona

Castello dei Naselli d'Aragona je malebný zámek v historickém městě Comiso na Sicílii. Tento krásný zámek, postavený v 18. století, nabízí návštěvníkům nádherný výhled na okolní krajinu. Uvnitř zámku se nachází muzeum s mnoha historickými artefakty a uměleckými díly. Pro milovníky historie a architektury je návštěva Castello dei Naselli d'Aragona nezapomenutelným zážitkem.

Church of Saint Mary of the Announcement 'Prima Insigne Collegiata'
 

Church of Saint Mary of the Announcement 'Prima Insigne Collegiata'

Kostel Panny Marie Zvěstování je jedním z nejvýznamnějších kostelů v Comisu. Jeho historie sahá až do 16. století a jeho architektura je zcela jedinečná. Interiér kostela je bohatě zdoben a nabízí klidné a pohodové místo pro meditaci a modlitbu. Navštivte tento krásný kostel a ochutnejte atmosféru Comisa.

Villa Comunale
 

Villa Comunale

Villa Comunale je krásný park v Comisu, který nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Park je obklopen stromy a květinami a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. V parku se také nachází řada historických památek, které stojí za prozkoumání. Navštivte Villa Comunale a užijte si krásné okamžiky v srdci Comisa.

Church of Saint Mary of the Stars
 

Church of Saint Mary of the Stars

Kostel Panny Marie Hvězdné v Comisu je jednou z nejvýznamnějších památek města. Tento nádherný kostel byl postaven v 18. století a jeho interiér zdobí krásné fresky a sochy. Navštivte tento místo a ochutnejte atmosféru míru a klidu. Kostel Panny Marie Hvězdné je skutečným pokladem Comisa.

Parco di Cava Porcaro
 

Parco di Cava Porcaro

Parco di Cava Porcaro je krásné místo k relaxaci a procházkám. Tento park se nachází v blízkosti města $Comiso a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Zdejší příroda je plná zeleně a květinových záhonů. Park je ideální pro pikniky a odpočinek od městského ruchu. Navštivte Parco di Cava Porcaro a užijte si příjemný den v přírodě.

Fondazione Gesualdo Bufalino
 

Fondazione Gesualdo Bufalino

Fondazione Gesualdo Bufalino je kulturní centrum v Comisu, které nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat mnoho uměleckých děl a výstav. Centrum je pojmenováno po slavném sicilském spisovateli a nabízí celoroční program kulturních akcí. Přijďte a objevte umělecké poklady tohoto fascinujícího města v centru Sicílie.

Church of Saint Blaise
 

Church of Saint Blaise

Kostel svatého Blažeje je nejvýznamnější sakrální památkou v Comisu. Tento krásný kostel byl postaven ve 14. století a je zasvěcen patronu města. Interiér kostela zdobí vzácné fresky a sochy, které jsou ukázkou sicilského baroka. Navštivte tento klidný a krásný kostel a užijte si momenty klidu a pokoje v historickém centru Comisa.

Cava Celone
 

Cava Celone

Cava Celone je skvělým místem pro milovníky vína. Tento sklep se nachází v blízkosti města Comiso a nabízí vynikající vína, která jsou vyráběna z místních hroznů. Navštivte tento sklep a ochutnejte některá z nejlepších sicilských vín. Užijte si zážitek z ochutnávky vín a dozvězte se více o zpracování hroznů a výrobě vína v této oblasti.

Museo Civico di Storia Naturale
 

Museo Civico di Storia Naturale

Museo Civico di Storia Naturale v Comisu nabízí fascinující pohled na přírodu a historii. Prozkoumejte rozmanitost druhů, od geologických útvarů až po mnoho druhů zvířat a rostlin. Muzeum je ideálním místem pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí objevovat přírodní krásy Sicílie. Navštivte toto muzeum a získejte nové znalosti o světě, který nás obklopuje.

Piazza Fonte Diana
 

Piazza Fonte Diana

Piazza Fonte Diana je nádherným náměstím v srdci Comisa. Toto malebné náměstí je obklopeno historickými budovami a nabízí klidné místo pro odpočinek a relaxaci. Fontána uprostřed náměstí dodává místu romantickou atmosféru. Piazza Fonte Diana je skvělým místem pro procházku a užití si krásy Comisa.

Palazzo Broletto
 

Palazzo Broletto

Palazzo Broletto je historická budova v italském městě Comiso. Tato stavba z 18. století se nachází v centru města a je jedním z nejvýznamnějších památek. Palazzo Broletto sloužil jako radnice a dnes se zde nachází muzeum, které představuje historii města. Navštivte tuto nádhernou budovu a prohlédněte si jedinečné umělecké dílo, které se zde nachází.

Chiesa Madre - Parrocchia Santa Maria delle Stelle
 

Chiesa Madre - Parrocchia Santa Maria delle Stelle

Chiesa Madre - Parrocchia Santa Maria delle Stelle je dominantním kostelem v Comisu. Tento nádherný kostel byl postaven v 18. století a je obklopen malebným náměstím. Uvnitř kostela najdete nádherné fresky a sochy, které jsou typické pro sicilskou barokní architekturu. Navštivte tento kostel a prožijte nádherný zážitek v historickém centru Comisu.

Parrocchia Basilica Maria SS Annunziata
 

Parrocchia Basilica Maria SS Annunziata

Bazilika Panny Marie Navštívení v Comisu je jedním z nejvýznamnějších kostelů v této oblasti. Tento nádherný kostel byl postaven v 18. století a je plný uměleckých děl, jako jsou fresky a sochy. Navštivte tuto svatyni, abyste si prohlédli její nádhernou architekturu a získali pohled na historii této krásné oblasti.

Mapa

⭐ Vše (13)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Comiso s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz