Eilat - Sports Center at Eilat Israel. Designed by Bodek Achitects

Eilat - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 14 míst, které musíš určitě navštívit v Eilat.

Eilat - co musíš vidět

Dolphin Reef
 

Dolphin Reef

Delfinárium Dolphin Reef v Eilatu je jedním z nejoblíbenějších míst pro pozorování delfínů v Izraeli. Toto místo nabízí možnost plavání a potápění s delfíny a také návštěvu pláže a restaurace s barem. Pro milovníky zvířat a přírody je toto místo nezapomenutelný zážitek, který stojí za to navštívit.

Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט
 

Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט

Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט je kompaktní oblázková pláž a marina, která nabízí lehátka, slunečníky, různé vodní sporty a plavby. Pokud plánujete dovolenou v Eilatu, tým Ananias Coast vás zve k vychutnání nejlepší námořní zkušenosti v Eilatu. Na pláži Ananias naleznete příjemné plážové vybavení a různé možnosti pro sportovní aktivity a vodní zážitky, jako jsou například jetové skútry, rychlé čluny, banánové čluny a další.

Camel Ranch- Eilat
 

Camel Ranch- Eilat

Camel Ranch Eilat je rodinný kemp s lanovým parkem a bungee jumpingem, nabízející výlety na velbloudech do pouště. Nachází se v Eilatu, což je populární turistické destinaci v Izraeli. Můžete si užít adrenalinovou zábavu nebo se projít po krásné poušti na velbloudech. Tento ranch je skvělým místem pro dobrodružné rodinné výlety.

Dekel Beach
 

Dekel Beach

Dekel Beach je krásná pláž v Eilatu, nacházející se asi 1,5 km jižně od centra města. Je méně přeplněná než North Beach a je oblíbeným místem pro šnorchlování. Leží mezi přístavem a námořní základnou, což přináší klidnější atmosféru. Na pláži najdete k dispozici vše potřebné pro dokonalý den na slunci, jako jsou lehátka, slunečníky a občerstvení.

Red Canyon
 

Red Canyon

Červený kaňon v Eilatu je oblíbenou turistickou atrakcí, nabízející úchvatné výhledy a unikátní geologické útvary. Úzké stezky vedoucí přes červeně zbarvené kaňony jsou ideální pro pěší turistiku. Tento krásný přírodní úkaz je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Eilatu a určitě stojí za návštěvu.

Eilat Coral Beach Nature Reserve
 

Eilat Coral Beach Nature Reserve

Eilat Coral Beach Nature Reserve je přírodní rezervace a pláž s velkým korálovým útesem, která nabízí skvělé možnosti pro šnorchlování, koupání a procházky po lávkách. Toto místo je ideální pro milovníky přírody, kteří si chtějí užít krásy podmořského světa. Rezervace se nachází v blízkosti města Eilat a nabízí nádherné výhledy na Rudé moře.

Underwater Observatory Park
 

Underwater Observatory Park

Podvodní observatoř v Eilatu je neuvěřitelným zážitkem pro milovníky mořského života. Sestává z několika výstavních sálů, které jsou umístěny 12 metrů pod hladinou Rudého moře. Kromě toho zde najdete také akvária a bazény s žraloky. Tento park je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kteří se chtějí podívat na fascinující svět pod hladinou moře.

Coral Beach Nature Reserve
 

Coral Beach Nature Reserve

Rezervace přírody Coral Beach v Eilatu nabízí křišťálově čisté vody a nejlepší místo na izraelském pobřeží Rudého moře pro šnorchlování. K dispozici jsou dva dřevěné chodníky a jeden plavecký pruh, šnorchlovací oblasti jsou vyznačeny bójemi. Šnorchlovací vybavení lze pronajmout za 23NIS (vratná záloha 100NIS). S více než 100 druhy korálů a 650 druhy ryb je toto korálové útes vynikajícím místem pro milovníky podvodního světa. Pro piknikové potřeby se vydejte do supermarketu naproti.

Eilat City Museum
 

Eilat City Museum

Muzeum města Eilat se nachází za výstavou barevných soch ryb, naproti turistickému centru. Po vstupu do malého muzea se návštěvníci setkají se spektakulární výstavou na zdi, která vypráví příběhy obyvatel Eilatu a přináší světlo do historie města. Návštěvníci se dozvědí o kultuře, turismu, zakladatelích a subjektech, které přispěly k rozvoji města. Muzeum nabízí slevy pro děti, vojáky, důchodce a místní obyvatele. Vstup je za malý poplatek.

Musical Fountain Eilat
 

Musical Fountain Eilat

Hudební fontána v Eilatu je skvělým místem pro návštěvu během dne i večer. Návštěvníci se mohou procházet mezi chladivými vodními tryskami během dne a večer sledovat barevné hudební a světelné show. Toto místo nabízí skvělý zážitek pro celou rodinu a je velmi populární u turistů.

Botanical Garden Of Eilat
 

Botanical Garden Of Eilat

Botanická zahrada Eilat je skrytá na severním okraji města Eilat a nabízí návštěvníkům více než 1000 různých druhů tropických stromů, rostlin a keřů z celého světa. Zahrada byla založena na bývalé vojenské základně a je postavena na kamenných terasách v antickém biblickém stylu. Uvnitř zahrady se nacházejí vzácné rostliny, rekonstruovaný potok, vodopády, okouzlující turistické trasy, označení, posezení, ptáčí rezervace a její korunovační klenot, deštný prales. Deštný prales je první svého druhu na světě! Chladivý a osvěžující zážitek pro celou rodinu. V parku najdete také rostlinnou školku, prodejní středisko, bylinkové čaje a organickou kávu, zmrzliny a mnoho dalšího.

Mosh Beach
 

Mosh Beach

Mosh Beach v Eilatu je ideální místo pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tato pláž se nachází v klidné zátoce, což ji činí vynikajícím místem pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou zde také různé vodní sporty, jako je například šnorchlování a potápění. Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout a užít si krásný výhled na Rudé moře, Mosh Beach je pro vás tou správnou volbou.

Princess Beach
 

Princess Beach

Princess Beach v Eilatu je krásná pláž s tyrkysově modrou vodou a bílým pískem. Tento úchvatný kousek přírody nabízí skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění. S množstvím restaurací a obchodů v okolí, toto místo je ideálním místem pro strávení celého dne. Princess Beach je také oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi, díky mělké vodě a písečnému pobřeží.

Dekel Beach Eilat
 

Dekel Beach Eilat

Dekel Beach Eilat je jednou z nejkrásnějších pláží v Izraeli. Nachází se v městě Eilat, kde se setkávají Rudé moře a poušť Negev. Pláž nabízí bílý písek, tyrkysovou vodu a úchvatné výhledy na horizont. Kromě koupání a opalování zde můžete také vyzkoušet potápění, šnorchlování a další vodní aktivity. Pro milovníky přírody je zde také možnost sledovat různé druhy ryb a korálů.

Mapa

⭐ Vše (14)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Eilat s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz