Eilat - Sports Center at Eilat Israel. Designed by Bodek Achitects

Eilat průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Eilat

Exotický Eilat je nejjižnějším izraelským letoviskem, lákajícím na slunce a jasně modré moře. Návštěvníky zde čekají pohádkové pláže, živé podmořské světy i luxusní hotely. K nezapomenutelným zážitkům patří šnorchlování nebo potápění v jedinečném korálovém rezervatu, který skýtá domov tisícům druhů ryb a korálů. Těšit se můžete na prosluněnou atmosféru, úžasnou kuchyni a pestrý noční život. Odpočinek v Eilatu nabízí nezapomenutelnou kombinaci klidu a zábavy na břehu Rudého moře.

Asie
IzraelIzrael

Co vidět

Dolphin Reef
 

Dolphin Reef

Delfinárium Dolphin Reef v Eilatu je jedním z nejoblíbenějších míst pro pozorování delfínů v Izraeli. Toto místo nabízí možnost plavání a potápění s delfíny a také návštěvu pláže a restaurace s barem. Pro milovníky zvířat a přírody je toto místo nezapomenutelný zážitek, který stojí za to navštívit.

Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט
 

Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט

Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט je kompaktní oblázková pláž a marina, která nabízí lehátka, slunečníky, různé vodní sporty a plavby. Pokud plánujete dovolenou v Eilatu, tým Ananias Coast vás zve k vychutnání nejlepší námořní zkušenosti v Eilatu. Na pláži Ananias naleznete příjemné plážové vybavení a různé možnosti pro sportovní aktivity a vodní zážitky, jako jsou například jetové skútry, rychlé čluny, banánové čluny a další.

Camel Ranch- Eilat
 

Camel Ranch- Eilat

Camel Ranch Eilat je rodinný kemp s lanovým parkem a bungee jumpingem, nabízející výlety na velbloudech do pouště. Nachází se v Eilatu, což je populární turistické destinaci v Izraeli. Můžete si užít adrenalinovou zábavu nebo se projít po krásné poušti na velbloudech. Tento ranch je skvělým místem pro dobrodružné rodinné výlety.

Dekel Beach
 

Dekel Beach

Dekel Beach je krásná pláž v Eilatu, nacházející se asi 1,5 km jižně od centra města. Je méně přeplněná než North Beach a je oblíbeným místem pro šnorchlování. Leží mezi přístavem a námořní základnou, což přináší klidnější atmosféru. Na pláži najdete k dispozici vše potřebné pro dokonalý den na slunci, jako jsou lehátka, slunečníky a občerstvení.

Red Canyon
 

Red Canyon

Červený kaňon v Eilatu je oblíbenou turistickou atrakcí, nabízející úchvatné výhledy a unikátní geologické útvary. Úzké stezky vedoucí přes červeně zbarvené kaňony jsou ideální pro pěší turistiku. Tento krásný přírodní úkaz je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Eilatu a určitě stojí za návštěvu.

Eilat Coral Beach Nature Reserve
 

Eilat Coral Beach Nature Reserve

Eilat Coral Beach Nature Reserve je přírodní rezervace a pláž s velkým korálovým útesem, která nabízí skvělé možnosti pro šnorchlování, koupání a procházky po lávkách. Toto místo je ideální pro milovníky přírody, kteří si chtějí užít krásy podmořského světa. Rezervace se nachází v blízkosti města Eilat a nabízí nádherné výhledy na Rudé moře.

Eilat - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 2857 km
Nejbližší letiště ETM
19 km od centra
Přímý let
~ 3h 52min
Izrael Izrael
Časový posun proti ČR
+1h
Obsluhující letiště
ETM
Eilat - Sports Center at Eilat Israel. Designed by Bodek Achitects
Eilat - Sports Center at Eilat Israel. Designed by Bodek AchitectsDolphin ReefHananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייטCamel Ranch- EilatDekel BeachRed CanyonEilat Coral Beach Nature ReserveUnderwater Observatory ParkCoral Beach Nature ReserveEilat City MuseumMusical Fountain EilatBotanical Garden Of EilatMosh Beach

Počasí jaro

Březen
Max: 27 °C
Min: 11 °C
Duben
Max: 32 °C
Min: 14 °C
Květen
Max: 36 °C
Min: 18 °C

Počasí léto

Červen
Max: 38 °C
Min: 20 °C
Červenec
Max: 40 °C
Min: 22 °C
Srpen
Max: 40 °C
Min: 22 °C

Počasí podzim

Září
Max: 38 °C
Min: 20 °C
Říjen
Max: 34 °C
Min: 17 °C
Listopad
Max: 28 °C
Min: 13 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 23 °C
Min: 9 °C
Leden
Max: 21 °C
Min: 8 °C
Únor
Max: 23 °C
Min: 8 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz