Eilat - Sports Center at Eilat Israel. Designed by Bodek Achitects

Prodloužený víkend Eilat

Plánujete prodloužený víkend do destinace Eilat? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Eilat

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Eilat na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Dolphin Reef, Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט, Camel Ranch- Eilat a mnoho dalších. Eilat se nachází ve státě Izrael přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Eilat je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
IzraelIzrael

Rychlý přehled

Stát
Izrael
Letiště
1 letiště (ETM)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Eilat - 14 míst co vidět .

 • Dolphin Reef
   

  Dolphin Reef

  Delfinárium Dolphin Reef v Eilatu je jedním z nejoblíbenějších míst pro pozorování delfínů v Izraeli. Toto místo nabízí možnost plavání a potápění s delfíny a také návštěvu pláže a restaurace s barem. Pro milovníky zvířat a přírody je toto místo nezapomenutelný zážitek, který stojí za to navštívit.

 • Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט
   

  Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט

  Hananya Beach - חוף חנניה ספורט ימי ושייט je kompaktní oblázková pláž a marina, která nabízí lehátka, slunečníky, různé vodní sporty a plavby. Pokud plánujete dovolenou v Eilatu, tým Ananias Coast vás zve k vychutnání nejlepší námořní zkušenosti v Eilatu. Na pláži Ananias naleznete příjemné plážové vybavení a různé možnosti pro sportovní aktivity a vodní zážitky, jako jsou například jetové skútry, rychlé čluny, banánové čluny a další.

 • Camel Ranch- Eilat
   

  Camel Ranch- Eilat

  Camel Ranch Eilat je rodinný kemp s lanovým parkem a bungee jumpingem, nabízející výlety na velbloudech do pouště. Nachází se v Eilatu, což je populární turistické destinaci v Izraeli. Můžete si užít adrenalinovou zábavu nebo se projít po krásné poušti na velbloudech. Tento ranch je skvělým místem pro dobrodružné rodinné výlety.

 • Dekel Beach
   

  Dekel Beach

  Dekel Beach je krásná pláž v Eilatu, nacházející se asi 1,5 km jižně od centra města. Je méně přeplněná než North Beach a je oblíbeným místem pro šnorchlování. Leží mezi přístavem a námořní základnou, což přináší klidnější atmosféru. Na pláži najdete k dispozici vše potřebné pro dokonalý den na slunci, jako jsou lehátka, slunečníky a občerstvení.

 • Red Canyon
   

  Red Canyon

  Červený kaňon v Eilatu je oblíbenou turistickou atrakcí, nabízející úchvatné výhledy a unikátní geologické útvary. Úzké stezky vedoucí přes červeně zbarvené kaňony jsou ideální pro pěší turistiku. Tento krásný přírodní úkaz je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Eilatu a určitě stojí za návštěvu.

Počasí Eilat

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Eilat

K cestě do destinace Eilat lze využít 1 letiště.

Eilat - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz