George - Station in George (South Africa)

George - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v George.

George - co musíš vidět

Redberry Farm
 

Redberry Farm

Redberry Farm je skvělým místem pro rodinný výlet. Nachází se v srdci George a nabízí návštěvníkům možnost sbírat čerstvé ovoce, jako jsou jahody, maliny a borůvky. Kromě toho si můžete užít jízdu na koni, projížďku na traktoru nebo se projít po krásné zahradě. Pro milovníky dobroty je k dispozici kavárna s domácími koláči a zmrzlinou. Určitě neváhejte navštívit toto malebné místo plné zábavy a relaxace.

Outeniqua Transport Museum
 

Outeniqua Transport Museum

Muzeum dopravy Outeniqua v George je skvělým místem pro milovníky historie a techniky. V muzeu se nachází mnoho exponátů, včetně historických parních lokomotiv a koňských povozů. Návštěvníci se dozvědí více o historii dopravy v této oblasti a mohou se projít po původní trati. Muzeum je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne v George.

Garden Route Botanical Gardens
 

Garden Route Botanical Gardens

Zahradní cesta botanických zahrad je úžasným místem pro milovníky přírody. Najdete zde více než 7 000 druhů rostlin, včetně mnoha endemických druhů. Tento krásný park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je ideálním místem pro relaxaci a procházky. Navštivte tento skvost a objevte krásy Garden Route Botanical Gardens!

George Museum
 

George Museum

George Museum je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii města George. Muzeum nabízí širokou škálu exponátů, které ukazují historii města a jeho okolí. Navštivte George Museum a objevte fascinující příběhy a zajímavosti, které se skrývají v této krásné lokalitě.

The Old Oak Slave Tree
 

The Old Oak Slave Tree

Starobylý dub otroků je symbolickou památkou na temné časy otroctví v Jižní Africe. Podle pověsti byli otroci zavěšováni na tomto stromě a biti. Dub je chráněn a uctíván jako symbol naděje a svobody. Navštivte tento historický strom a uctěte si památku na ty, kteří bojovali za svobodu.

Map of Africa
 

Map of Africa

Mapa Afriky je jedním z nejvýznamnějších geografických symbolů Jihoafrické republiky. Nachází se nedaleko města George a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Tento symbolický monument je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele, kteří sem přicházejí relaxovat a užívat si krásy přírody. Navštivte Mapu Afriky a objevte krásy Jihoafrické republiky!

Outeniqua Family Market
 

Outeniqua Family Market

Outeniqua Family Market je skvělým místem pro nákupy a zábavu v George. Tento trh nabízí širokou škálu produktů, jako jsou čerstvé ovoce a zelenina, řemesla a místní speciality. Navštivte tento trh s rodinou a užijte si zábavné aktivity pro děti a živou hudbu. Outeniqua Family Market je skvělým způsobem, jak strávit den v George.

Garden Route National Park - Wilderness Section
 

Garden Route National Park - Wilderness Section

Národní park Garden Route - část Wilderness se nachází v jižní Africe a nabízí úchvatné výhledy na přírodní krásy. Procházejte se po nádherných plážích, pozorujte místní zvířata a užijte si adrenalinové zážitky, jako například skákání z vodopádu. Tento park je ideálním místem pro milovníky přírody a dobrodružství.

Outeniqua Power Van
 

Outeniqua Power Van

Zážitková jízda s Outeniqua Power Vanem nabízí nádherný výhled na krajinu Jihoafrické republiky. Vláček projíždí malebnými vesničkami a údolími, které jsou jinak těžko dostupné. Zažijte nezapomenutelný zážitek a objevte krásy George a okolí z jiné perspektivy.

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci George s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz