Kelowna - The city of Kelowna seen from a hike atop Bear Creek Provincial Park.

Kelowna - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 24 míst, které musíš určitě navštívit v Kelowna.

Kelowna - co musíš vidět

Waterfront Park
 

Waterfront Park

Park u vody v Kelowně je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se na břehu jezera a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Park je obklopen zelení a je ideální pro pikniky, procházky nebo jen tak posedět s přáteli. Navštivte tento krásný park a užijte si klid a pohodu u vody.

Knox Mountain Park
 

Knox Mountain Park

Knox Mountain Park nabízí úchvatné výhledy na město Kelowna a Okanagan Lake. Tento park je ideálním místem pro pěší túry a cyklistiku, s mnoha stezkami a cestami k objevování. Kromě toho park hostí řadu kulturních akcí a festivalů po celý rok. Nezapomeňte si přinést piknik a užijte si krásu přírody v srdci Britské Kolumbie.

Okanagan Heritage Museum
 

Okanagan Heritage Museum

Okanagan Heritage Museum je největším muzeem v Kelowně. Sbírky zahrnují předměty z období před příchodem Evropanů až po současnost. Muzeum nabízí fascinující pohled na historii a kulturu Okanaganu. Návštěvníci mohou prozkoumat interaktivní výstavy a získat hlubší povědomí o regionu. Okanagan Heritage Museum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat místní historii a kulturu.

Kelowna City Park
 

Kelowna City Park

Kelowna City Park je ideálním místem pro piknik, procházky a relaxaci v přírodě. Nachází se v centru města Kelowna a nabízí krásné výhledy na jezero Okanagan. Park je vybaven různými atrakcemi, jako jsou dětská hřiště, kuželky, tenisové kurty a basketbalové hřiště. Navštivte Kelowna City Park a užijte si klidný den na čerstvém vzduchu s rodinou a přáteli.

Mission Creek Regional Park
 

Mission Creek Regional Park

Mission Creek Regional Park je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v přírodě. Rozkládá se na ploše 92 hektarů a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo cyklistiku. V letních měsících se zde můžete koupat v řece Mission Creek nebo si zapůjčit kajak a projet se po řece. Vstup do parku je zdarma.

wikimedia.org
 

Bear Creek Provincial Park

Provinciální park Bear Creek v Kelowně nabízí příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky a koupání v jezeře Okanagan. Pro milovníky přírody jsou k dispozici turistické stezky, které vedou kolem krásného jezera a divoké přírody. Navštivte tento park a užijte si klidnou atmosféru v srdci přírody Kanady.

Boyce-Gyro Beach Park
 

Boyce-Gyro Beach Park

Boyce-Gyro Beach Park je ideální místo pro pikniky a relaxaci u jezera Okanagan. K dispozici jsou zde pláže s pískem, hřiště na plážový volejbal a dětské hřiště. Pro milovníky vodních sportů jsou k dispozici kajaky a paddleboardy. Užijte si krásný výhled na jezero a okolní hory a nechte se unášet klidem tohoto malebného parku.

Kasugai Gardens
 

Kasugai Gardens

Kasugai Gardens jsou krásné japonské zahrady v srdci Kelowny. Tento klidný útočiště nabízí návštěvníkům možnost užít si krásné vodopády, tradiční japonské mosty a jezírka plná ryb. Pokud hledáte klid a relaxaci, Kasugai Gardens jsou ideální místo pro vás. Navštivte je a užijte si krásnou atmosféru japonské kultury v srdci Kanady.

Myra Canyon Adventure Park
 

Myra Canyon Adventure Park

Myra Canyon Adventure Park v Kelowně je ideálním místem pro dobrodružství v přírodě. Tento park nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu, včetně lanového centra, horolezecké stěny a horských kol. Z parku se nabízí úchvatný výhled na kanadskou krajinu a je to skvělé místo pro piknik nebo odpočinek v přírodě. Navštivte Myra Canyon Adventure Park a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci přírody.

Ben Lee Park
 

Ben Lee Park

Ben Lee Park je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě. Tento krásný park nabízí nádherné výhledy na město Kelowna a okolní hory. Můžete se projít po zelených cestičkách, posedět na lavičkách nebo si zahrát nějakou sportovní hru s přáteli. V parku najdete také dětské hřiště a piknikové stoly, takže si můžete připravit piknik a užít si krásné prostředí parku.

Stuart Park
 

Stuart Park

Stuart Park je ideálním místem pro odpočinek v přírodě uprostřed města Kelowna. Tento park nabízí krásné výhledy na jezero Okanagan a okolní hory. Pro milovníky sportu je k dispozici hřiště na volejbal, basketbal a hokej. Pro děti jsou zde hřiště a fontány. V zimě se park promění v ledovou plochu, kde si můžete užít bruslení pod širým nebem. Navštivte Stuart Park a užijte si krásu přírody v srdci města Kelowna.

Kangaroo Creek Farm
 

Kangaroo Creek Farm

Navštivte Kangaroo Creek Farm a zažijte jedinečnou příležitost vidět a krmit klokany, vombatky a další zvířata. Toto rodinné zvířecí útočiště nabízí interaktivní zážitek pro všechny věkové kategorie. Kromě klokanů a vombatů zde najdete také emu, alpaky a další druhy zvířat. Určitě nezapomeňte na fotoaparát, protože zde nafotíte nezapomenutelné momenty se zvířecími kamarády.

Father Pandosy Mission
 

Father Pandosy Mission

Misie otce Pandosyho je historickou památkou v Kelowně. Tato misie byla založena v roce 1859 a sloužila jako místo pro setkávání a modlitby. Dnes zde můžete navštívit muzeum a dozvědět se více o historii této oblasti. Misie otce Pandosyho je důležitou součástí kulturního dědictví Kelowny a stojí za návštěvu pro všechny, kteří se zajímají o historii Kanady.

Sncewips Heritage Museum
 

Sncewips Heritage Museum

Sncewips Heritage Museum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Kelowně, které ukazuje historii a kulturu původních obyvatel Okanaganu. Expozice nabízí fascinující pohled na tradice, umění a zvyky prvních národů. Navštivte toto muzeum a objevte bohatou historii a kulturu Okanaganu, která se odráží v tradičních předmětech a artefaktech, které jsou zde vystaveny.

City Park
 

City Park

Městský park v Kelowně je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Tento rozlehlý park nabízí návštěvníkům příjemné procházky podél jezera Okanagan, kde si můžete užít nádherný výhled na okolní krajinu. Kromě toho zde najdete také spoustu zeleně, květinových záhonů a dětských hřišť. Navštivte Městský park a užijte si klidné odpoledne v přírodě!

Placeholder image.
 

Kelowna Farmers' and Crafters' Market

Navštivte farmářský trh a řemeslnický trh v Kelowně, kde najdete místní speciality, čerstvé ovoce a zeleninu a ručně vyráběné suvenýry. Tento trh je oblíbeným místem pro místní i turisty, kteří chtějí ochutnat místní kuchyni a nakoupit originální dárky. Užijte si atmosféru trhu a ochutnejte lahodné místní speciality, které vám nabízí Kelowna.

Okanagan Military Museum
 

Okanagan Military Museum

Vojenské muzeum Okanagan v Kelowně nabízí fascinující pohled na historii regionu. Vystaveny jsou zbraně, uniformy a artefakty, které dokumentují vojenské konflikty a účast Kanady v nich. V muzeu najdete také výstavu o místních veteránech a jejich příbězích. Prohlédněte si tuto nezapomenutelnou expozici a objevte historii Kanady v Okanaganu.

BC Wine Museum & VQA Wine Shop
 

BC Wine Museum & VQA Wine Shop

BC Wine Museum & VQA Wine Shop je ideálním místem pro milovníky vína. Nachází se v srdci města Kelowna a nabízí vám možnost ochutnat vína z celé Britské Kolumbie. Kromě toho se můžete dozvědět více o historii vína v této oblasti. Určitě nezapomeňte navštívit obchod s víny, kde si můžete zakoupit lahodné lahve pro své blízké nebo jako památku na vaši cestu.

Arlo's Honey Farm
 

Arlo's Honey Farm

Navštivte Arlovu medovou farmu a ochutnejte čerstvý med přímo od včel. Farmu najdete v krásném městě Kelowna, které je obklopeno nádhernou přírodou. Užijte si procházku po farmě a naučte se více o včelařství. Vstupné je zdarma a vaše návštěva pomůže podpořit místní zemědělce.

Gyro Beach
 

Gyro Beach

Gyro Beach je oblíbeným místem pro odpočinek a koupání v jezeře Okanagan. Tato písečná pláž nabízí úžasný výhled na hory a je ideální pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou i různé aktivity, jako jsou vodní sporty a beach volejbal. Navštivte tuto krásnou pláž a užijte si slunce a klidnou atmosféru Kelowny.

wikimedia.org
 

Okanagan Lake

Okanagan Lake je jedním z nejkrásnějších jezer v Kanadě, ležící v okolí města Kelowna. Toto jezero nabízí nekonečné možnosti pro vodní sporty, jako je například kajak, paddleboarding, jetování a mnoho dalšího. Pro ty, kteří chtějí relaxovat, je zde mnoho pláží a parků, kde si mohou užít krásný výhled na okolní hory a přírodu. Okanagan Lake je skutečnou perlu v srdci Britské Kolumbie.

Energyplex Entertainment Centre Kelowna
 

Energyplex Entertainment Centre Kelowna

Energyplex Entertainment Centre v Kelowně je ideálním místem pro rodinný výlet. Nabízí nekonečné množství zábavy pro děti i dospělé, včetně skákacích hradů, laserové arény a mnoho dalšího. Toto moderní centrum je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit den plný zábavy a adrenalinu. Navštivte Energyplex a užijte si nezapomenutelné zážitky s celou rodinou.

Mapa

⭐ Vše (24)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Kelowna s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz