Kelowna - The city of Kelowna seen from a hike atop Bear Creek Provincial Park.

Kelowna průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Kelowna

Kelowna je malebné kanadské město situované na břehu Okanagan Lake v provincii Britská Kolumbie. Město je obklopeno úchvatnou přírodou, nabízí rozmanité možnosti outdoorových aktivit a je známé svými vinicemi, které lákají návštěvníky na ochutnávky místních vín. Prozkoumejte historické centrum s jeho galeriemi, muzei a vyhlášenými restauracemi. Navštivte Kelowna City Park pro relaxaci u jezera nebo se vydejte na túry či cyklistické výlety v nedalekých horách. Kelowna je ideální destinace pro všechny milovníky přírody a kultury.

Severní Amerika
KanadaKanada

Co vidět

Waterfront Park
 

Waterfront Park

Park u vody v Kelowně je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se na břehu jezera a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Park je obklopen zelení a je ideální pro pikniky, procházky nebo jen tak posedět s přáteli. Navštivte tento krásný park a užijte si klid a pohodu u vody.

Knox Mountain Park
 

Knox Mountain Park

Knox Mountain Park nabízí úchvatné výhledy na město Kelowna a Okanagan Lake. Tento park je ideálním místem pro pěší túry a cyklistiku, s mnoha stezkami a cestami k objevování. Kromě toho park hostí řadu kulturních akcí a festivalů po celý rok. Nezapomeňte si přinést piknik a užijte si krásu přírody v srdci Britské Kolumbie.

Okanagan Heritage Museum
 

Okanagan Heritage Museum

Okanagan Heritage Museum je největším muzeem v Kelowně. Sbírky zahrnují předměty z období před příchodem Evropanů až po současnost. Muzeum nabízí fascinující pohled na historii a kulturu Okanaganu. Návštěvníci mohou prozkoumat interaktivní výstavy a získat hlubší povědomí o regionu. Okanagan Heritage Museum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat místní historii a kulturu.

Kelowna City Park
 

Kelowna City Park

Kelowna City Park je ideálním místem pro piknik, procházky a relaxaci v přírodě. Nachází se v centru města Kelowna a nabízí krásné výhledy na jezero Okanagan. Park je vybaven různými atrakcemi, jako jsou dětská hřiště, kuželky, tenisové kurty a basketbalové hřiště. Navštivte Kelowna City Park a užijte si klidný den na čerstvém vzduchu s rodinou a přáteli.

Mission Creek Regional Park
 

Mission Creek Regional Park

Mission Creek Regional Park je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v přírodě. Rozkládá se na ploše 92 hektarů a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo cyklistiku. V letních měsících se zde můžete koupat v řece Mission Creek nebo si zapůjčit kajak a projet se po řece. Vstup do parku je zdarma.

wikimedia.org
 

Bear Creek Provincial Park

Provinciální park Bear Creek v Kelowně nabízí příjemné prostředí pro relaxaci a odpočinek. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky a koupání v jezeře Okanagan. Pro milovníky přírody jsou k dispozici turistické stezky, které vedou kolem krásného jezera a divoké přírody. Navštivte tento park a užijte si klidnou atmosféru v srdci přírody Kanady.

Kelowna - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8068 km
Nejbližší letiště YLW
11 km od centra
Přímý let
~ 9h 29min
Kanada Kanada
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
YLW
Kelowna - The city of Kelowna seen from a hike atop Bear Creek Provincial Park.
Kelowna - The city of Kelowna seen from a hike atop Bear Creek Provincial Park.Waterfront ParkKnox Mountain ParkOkanagan Heritage MuseumKelowna City ParkMission Creek Regional Parkwikimedia.orgBoyce-Gyro Beach ParkKasugai GardensMyra Canyon Adventure ParkBen Lee ParkStuart ParkKangaroo Creek Farm

Počasí jaro

Březen
Max: 10 °C
Min: 2 °C
Duben
Max: 15 °C
Min: 5 °C
Květen
Max: 21 °C
Min: 9 °C

Počasí léto

Červen
Max: 24 °C
Min: 12 °C
Červenec
Max: 28 °C
Min: 15 °C
Srpen
Max: 28 °C
Min: 15 °C

Počasí podzim

Září
Max: 24 °C
Min: 11 °C
Říjen
Max: 16 °C
Min: 7 °C
Listopad
Max: 8 °C
Min: 1 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 3 °C
Min: -3 °C
Leden
Max: 4 °C
Min: -3 °C
Únor
Max: 5 °C
Min: -1 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz