Kelowna - The city of Kelowna seen from a hike atop Bear Creek Provincial Park.

Letenky do Kelowna

Hledáte levné letenky do destinace Kelowna? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kelowna

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kelowna navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
KanadaKanada

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
1 letiště (YLW)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kelowna.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 30min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kelowna Airport se nachází 11 km od centra města Kelowna.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kelowna od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kelowna je letiště Kelowna Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kelowna Airport (YLW)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kelowna je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kelowna

K cestě do destinace Kelowna lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kelowna - 24 míst co vidět .

 • Waterfront Park
   

  Waterfront Park

  Park u vody v Kelowně je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se na břehu jezera a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Park je obklopen zelení a je ideální pro pikniky, procházky nebo jen tak posedět s přáteli. Navštivte tento krásný park a užijte si klid a pohodu u vody.

 • Knox Mountain Park
   

  Knox Mountain Park

  Knox Mountain Park nabízí úchvatné výhledy na město Kelowna a Okanagan Lake. Tento park je ideálním místem pro pěší túry a cyklistiku, s mnoha stezkami a cestami k objevování. Kromě toho park hostí řadu kulturních akcí a festivalů po celý rok. Nezapomeňte si přinést piknik a užijte si krásu přírody v srdci Britské Kolumbie.

 • Okanagan Heritage Museum
   

  Okanagan Heritage Museum

  Okanagan Heritage Museum je největším muzeem v Kelowně. Sbírky zahrnují předměty z období před příchodem Evropanů až po současnost. Muzeum nabízí fascinující pohled na historii a kulturu Okanaganu. Návštěvníci mohou prozkoumat interaktivní výstavy a získat hlubší povědomí o regionu. Okanagan Heritage Museum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat místní historii a kulturu.

 • Kelowna City Park
   

  Kelowna City Park

  Kelowna City Park je ideálním místem pro piknik, procházky a relaxaci v přírodě. Nachází se v centru města Kelowna a nabízí krásné výhledy na jezero Okanagan. Park je vybaven různými atrakcemi, jako jsou dětská hřiště, kuželky, tenisové kurty a basketbalové hřiště. Navštivte Kelowna City Park a užijte si klidný den na čerstvém vzduchu s rodinou a přáteli.

 • Mission Creek Regional Park
   

  Mission Creek Regional Park

  Mission Creek Regional Park je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v přírodě. Rozkládá se na ploše 92 hektarů a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Park je ideálním místem pro pikniky, procházky nebo cyklistiku. V letních měsících se zde můžete koupat v řece Mission Creek nebo si zapůjčit kajak a projet se po řece. Vstup do parku je zdarma.

Počasí Kelowna

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kelowna

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz