Victoria - Inner Harbor Architecture - Victoria BC - Canada

Victoria - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 24 míst, které musíš určitě navštívit v Victoria.

Victoria - co musíš vidět

Beacon Hill Park
 

Beacon Hill Park

Beacon Hill Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v centru Victoria. Park je plný krásných zelených ploch, květinových zahrad a jezer. Můžete si užít piknik s rodinou a přáteli, procházku po krásné přírodě nebo navštívit místní zvířata v mini zoo. Beacon Hill Park je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klidné místo v centru města.

Craigdarroch Castle
 

Craigdarroch Castle

Craigdarroch Castle je výjimečným příkladem viktoriánské architektury a nabízí návštěvníkům úžasný pohled do minulosti. Tento zámek se nachází v nádherném prostředí Victoria a nabízí nejen krásné pokoje a interiéry, ale také rozsáhlé zahrady s výhledem na město. Pro milovníky historie a architektury je Craigdarroch Castle nevynechatelným místem při návštěvě Victoria.

Thunderbird Park
 

Thunderbird Park

Thunderbird Park v Victorii je ideálním místem pro milovníky přírody. Park je plný exotických rostlin a živočichů, které jsou typické pro tuto oblast. Procházka parkem nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a možnost pozorovat místní fauna a flóru. Navštivte Thunderbird Park a objevte krásy Victorie.

Miniature World
 

Miniature World

Miniature World ve Victorii je skvělým místem pro rodinnou zábavu. Tento fascinující muzeum nabízí návštěvníkům malé světy v malém měřítku, jako je například město Victoria v roce 1900 nebo scéna z druhé světové války. Vstupné je přijatelné a návštěvníci si mohou užít celodenní zážitek. Určitě stojí za návštěvu, pokud hledáte něco netradičního v Victorii.

Helmcken House
 

Helmcken House

Helmcken House je historický dům v centru Victorii, který byl postaven v roce 1852. Tento dům byl kdysi domovem lékaře a politika Johna Sebastiana Helmckena a jeho manželky Amelie. Nyní slouží jako muzeum, které ukazuje, jak žili lidé v té době. Uvidíte zde nábytek, oblečení a další předměty z 19. století. Navštivte Helmcken House a prozkoumejte historii Victoria v první osobě.

Christ Church Cathedral Interior, nave / main aisle I decided to upload this one because so many of my flickr friends told me to in my recent series…
 

Christ Church Cathedral

Katedrála Krista Krále je jedním z nejvýznamnějších historických památek Victoria. Postavena byla v roce 1929 a je příkladem krásné gotické architektury. Navštivte katedrálu a obdivujte vitráže, sochy a fresky. Vstup je zdarma, ale pokud chcete podpořit údržbu katedrály, můžete přispět dobrovolným příspěvkem. Uvnitř katedrály se také nachází krásná zahrada, kde můžete relaxovat a užít si klidné chvíle v centru města.

Royal BC Museum
 

Royal BC Museum

Krásný muzeum v centru Victorii, které vám nabídne nezapomenutelný zážitek. Zde se dozvíte o historii Britské Kolumbie a země celkově. Muzeum nabízí mnoho interaktivních výstav a zážitků, které potěší celou rodinu. Určitě nevynechejte.

Victoria Bug Zoo
 

Victoria Bug Zoo

Navštivte Victoria Bug Zoo a objevte fascinující svět hmyzu! Tento malý zvířecí park nabízí jedinečnou příležitost vidět neobvyklé druhy hmyzu zblízka a dokonce si je můžete nechat lézt po ruce. Průvodci vám ukážou, jak se chovají a jak se živí, a zodpoví vaše otázky. Pro zábavu celé rodiny navštivte Victoria Bug Zoo!

Legislative Assembly of British Columbia
 

Legislative Assembly of British Columbia

Navštivte Zákonodárné shromáždění Britské Kolumbie, nejvýznamnější budovu v Victorii. Budova byla postavena v roce 1898 a je jedním z nejvýznamnějších příkladů architektury v Britské Kolumbii. Uvnitř se nachází mnoho historických artefaktů a obrazů, které připomínají důležité momenty z historie provincie. Prohlédněte si tento krásný symbol demokracie a politického života v Britské Kolumbii.

Fan Tan Alley
 

Fan Tan Alley

Fan Tan Alley je úzká ulička v centru Victorii, která je plná historie a charakteru. Tato křivolaká ulička se stala turistickou atrakcí díky svému jedinečnému vzhledu a malým obchůdkům. Objevte tuto skrytou perlu a procházejte se po ní, abyste zažili kouzlo starého města Victoria. Fan Tan Alley je skvělým místem pro nákupy suvenýrů a originálních dárků.

Abkhazi Garden
 

Abkhazi Garden

Abkhazi Garden je krásná zahrada v městě Victoria, kterou vytvořili Prince a Princezna Abkhazi. Tato zahrada nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu a je plná exotických rostlin a květin. Procházka touto zahradou je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne v klidu a harmonii s přírodou. Navštivte Abkhazi Garden a užijte si krásu tohoto místa!

Hatley Castle
 

Hatley Castle

Hatley Castle je krásná historická budova v Victoria, která vás okouzlí svým architektonickým stylem. Původně postavená jako soukromé sídlo, dnes slouží jako univerzitní kampus a turistická atrakce. Prohlédněte si krásné zahrady a park okolo zámku, které nabízejí nádherné výhledy na okolní krajinu. Hatley Castle je skvělým místem pro romantickou procházku nebo piknik s rodinou a přáteli.

The Maritime Museum of British Columbia
 

The Maritime Museum of British Columbia

Námořní muzeum Britské Kolumbie vás zavede na cestu historií námořní dopravy v této oblasti. Expozice vás zavedou do minulosti a ukážou vám, jak lidé žili a pracovali na lodích. Muzeum nabízí řadu zajímavých exponátů, jako jsou modely lodí, historické dokumenty a námořní artefakty. Navštivte toto fascinující místo a objevte svět námořní historie.

Clover Point Park
 

Clover Point Park

Clover Point Park je jedním z nejkrásnějších parků v Victorii. Leží na útesu s nádherným výhledem na oceán a horizont. Park nabízí mnoho aktivit, jako jsou procházky, pikniky, cyklistika a pozorování zvířat. V noci můžete pozorovat hvězdy a užít si klidné prostředí. Clover Point Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

Emily Carr House
 

Emily Carr House

Emily Carr House je krásně zachovalý dům, kde žila a tvořila kanadská malířka Emily Carr. Interiér domu je zachován v původním stylu a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost podívat se do života umělkyně. Emily Carr byla známá svými krajinomalbami a kresbami totemů původních obyvatel Kanady. Navštivte tento dům a nechte se inspirovat uměleckým duchem Emily Carr.

Fort Macaulay Gun Emplacement #2 at Macaulay Point Battery in Victoria, British Columbia.
 

Macaulay Point Battery

Macaulay Point Battery je historické místo, které nabízí nádherný výhled na přístav Victoria. Tato baterie byla postavena v roce 1895 a sloužila k ochraně města před mořskými útoky. Dnes zde najdete muzeum a můžete si prohlédnout různé vojenské artefakty. Navštivte toto místo a prožijte kousek historie Victoria.

The Pemberton Memorial Operating Room at the Royal Jubilee Hospital, Victoria, British Columbia, Canada
 

Pemberton Memorial Operating Room

Pemberton Memorial Operating Room je historickou památkou v centru Victorii. Tato operační místnost je pojmenována po lékaři Josephu Pembertonovi, který zde v roce 1884 provedl první operaci v Britské Kolumbii. Návštěva této místnosti nabízí jedinečný pohled na historii medicíny v Kanadě. Přijďte a prozkoumejte tuto fascinující památku!

Inner Harbour
 

Inner Harbour

Vnitřní přístav v Victorii je jedním z nejkrásnějších míst v Britské Kolumbii. Nabízí nádherný výhled na město a okolní hory. Můžete si zde prohlédnout historické lodě, projít se po nábřeží a navštívit mnoho kaváren a restaurací. V létě se zde konají různé kulturní akce, jako například festival hudby a divadla. Určitě stojí za to navštívit toto malebné místo a užít si jeho jedinečnou atmosféru.

Fisherman's Wharf Park
 

Fisherman's Wharf Park

Fisherman's Wharf Park je oblíbeným místem návštěvníků Victorie. Tento přístav nabízí kromě tradičních rybářských lodí také mnoho turistických atrakcí. Můžete ochutnat čerstvé mořské plody, navštívit místní obchody s dárky nebo si vychutnat krásné výhledy na přístav a okolní krajinu. Pro milovníky zvířat je zde také možnost pozorovat místní tuleně a ryby.

Fort Rodd Hill and Fisgard Lighthouse NHS
 

Fort Rodd Hill and Fisgard Lighthouse NHS

Navštivte Fort Rodd Hill a Fisgard Lighthouse NHS, kde se setkáte s historií a krásnými výhledy na moře. Tento národní historický park nabízí prohlídky pevnosti, která sloužila k ochraně Victoria před útoky nepřátel, a majestátního majáku Fisgard, který byl postaven v roce 1860. Užijte si piknik v příjemné atmosféře při pozorování přírodního divadla, které nabízí okolní příroda a moře.

Government House
 

Government House

Vládní sídlo v Victorii je sídlem guvernéra Britské Kolumbie. Tento historický dům byl postaven v roce 1859 a nabízí nádherný výhled na přístav. Prohlédněte si krásné zahrady, které jsou otevřené celoročně a užijte si prohlídku této významné památky kanadské historie. Vstup je zdarma.

Johnson Street Bridge
 

Johnson Street Bridge

Most Johnson Street je jedním z nejvýznamnějších mostů v Victorii. Tento most překonává překrásnou přístavní oblast a nabízí úchvatné výhledy na město. Most byl postaven v roce 1924 a sloužil jako hlavní most pro dopravu do roku 2018. Dnes je most přístupný pro pěší a cyklisty a nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z výhledu na město Victoria a její okolí.

Victoria’s Chinatown
 

Victoria’s Chinatown

Victoria’s Chinatown je nejstarší čínskou čtvrtí v Kanadě a druhou největší v Severní Americe. Procházka tímto historickým místem nabídne návštěvníkům jedinečný pohled na čínskou kulturu a architekturu. Kromě tradičních obchodů a restaurací zde najdete také muzea a chrámy. Pro ty, kteří chtějí poznat více o historii této čtvrti, doporučujeme prohlídku s průvodcem.

Mapa

⭐ Vše (24)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Victoria s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz