Victoria - Inner Harbor Architecture - Victoria BC - Canada

Victoria průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Victoria

Victoria, hlavní město kanadské provincie Britská Kolumbie, je malebné přístavní město nabízející jedinečnou směs britského a kanadského životního stylu. Proměňte se v dobrodruhy a objevujte nádherné pláže, úchvatné zahrady a řadu historických památek. Zkuste tradiční fish and chips v přístavu Fisherman's Wharf, procházejte se po malebné nábřežní promenádě nebo se nechte unést krásou Butchart Gardens. Victoria je také ideálním výchozím bodem pro výlety po okolních ostrovech a národních parcích.

Severní Amerika
KanadaKanada

Co vidět

Beacon Hill Park
 

Beacon Hill Park

Beacon Hill Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v centru Victoria. Park je plný krásných zelených ploch, květinových zahrad a jezer. Můžete si užít piknik s rodinou a přáteli, procházku po krásné přírodě nebo navštívit místní zvířata v mini zoo. Beacon Hill Park je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klidné místo v centru města.

Craigdarroch Castle
 

Craigdarroch Castle

Craigdarroch Castle je výjimečným příkladem viktoriánské architektury a nabízí návštěvníkům úžasný pohled do minulosti. Tento zámek se nachází v nádherném prostředí Victoria a nabízí nejen krásné pokoje a interiéry, ale také rozsáhlé zahrady s výhledem na město. Pro milovníky historie a architektury je Craigdarroch Castle nevynechatelným místem při návštěvě Victoria.

Thunderbird Park
 

Thunderbird Park

Thunderbird Park v Victorii je ideálním místem pro milovníky přírody. Park je plný exotických rostlin a živočichů, které jsou typické pro tuto oblast. Procházka parkem nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a možnost pozorovat místní fauna a flóru. Navštivte Thunderbird Park a objevte krásy Victorie.

Miniature World
 

Miniature World

Miniature World ve Victorii je skvělým místem pro rodinnou zábavu. Tento fascinující muzeum nabízí návštěvníkům malé světy v malém měřítku, jako je například město Victoria v roce 1900 nebo scéna z druhé světové války. Vstupné je přijatelné a návštěvníci si mohou užít celodenní zážitek. Určitě stojí za návštěvu, pokud hledáte něco netradičního v Victorii.

Helmcken House
 

Helmcken House

Helmcken House je historický dům v centru Victorii, který byl postaven v roce 1852. Tento dům byl kdysi domovem lékaře a politika Johna Sebastiana Helmckena a jeho manželky Amelie. Nyní slouží jako muzeum, které ukazuje, jak žili lidé v té době. Uvidíte zde nábytek, oblečení a další předměty z 19. století. Navštivte Helmcken House a prozkoumejte historii Victoria v první osobě.

Christ Church Cathedral Interior, nave / main aisle I decided to upload this one because so many of my flickr friends told me to in my recent series…
 

Christ Church Cathedral

Katedrála Krista Krále je jedním z nejvýznamnějších historických památek Victoria. Postavena byla v roce 1929 a je příkladem krásné gotické architektury. Navštivte katedrálu a obdivujte vitráže, sochy a fresky. Vstup je zdarma, ale pokud chcete podpořit údržbu katedrály, můžete přispět dobrovolným příspěvkem. Uvnitř katedrály se také nachází krásná zahrada, kde můžete relaxovat a užít si klidné chvíle v centru města.

Victoria - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8343 km
Nejbližší letiště YWH
1 km od centra
Přímý let
~ 9h 48min
Kanada Kanada
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
YYJ, YWH
Victoria - Inner Harbor Architecture - Victoria BC - Canada
Victoria - Inner Harbor Architecture - Victoria BC - CanadaBeacon Hill ParkCraigdarroch CastleThunderbird ParkMiniature WorldHelmcken HouseChrist Church Cathedral Interior, nave / main aisle I decided to upload this one because so many of my flickr friends told me to in my recent series…Royal BC MuseumVictoria Bug ZooLegislative Assembly of British ColumbiaFan Tan AlleyAbkhazi GardenHatley Castle

Počasí jaro

Březen
Max: 12 °C
Min: 6 °C
Duben
Max: 15 °C
Min: 8 °C
Květen
Max: 18 °C
Min: 11 °C

Počasí léto

Červen
Max: 21 °C
Min: 13 °C
Červenec
Max: 25 °C
Min: 16 °C
Srpen
Max: 25 °C
Min: 16 °C

Počasí podzim

Září
Max: 23 °C
Min: 15 °C
Říjen
Max: 17 °C
Min: 11 °C
Listopad
Max: 12 °C
Min: 7 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 9 °C
Min: 5 °C
Leden
Max: 10 °C
Min: 5 °C
Únor
Max: 11 °C
Min: 5 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz