Victoria - Inner Harbor Architecture - Victoria BC - Canada

Letenky do Victoria

Hledáte levné letenky do destinace Victoria? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Victoria

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Victoria navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
KanadaKanada

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
2 letiště (YYJ,YWH)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Victoria.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 48min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Victoria International Airport se nachází 25 km od centra města Victoria.

Letiště Victoria Inner Harbour Airport se nachází 2 km od centra města Victoria.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Victoria od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Victoria jsou a letiště Victoria International Airport. letiště Victoria Inner Harbour AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Victoria International Airport (YYJ). Victoria Inner Harbour Airport (YWH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Victoria je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Victoria

K cestě do destinace Victoria lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Victoria - 24 míst co vidět .

 • Beacon Hill Park
   

  Beacon Hill Park

  Beacon Hill Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v centru Victoria. Park je plný krásných zelených ploch, květinových zahrad a jezer. Můžete si užít piknik s rodinou a přáteli, procházku po krásné přírodě nebo navštívit místní zvířata v mini zoo. Beacon Hill Park je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klidné místo v centru města.

 • Craigdarroch Castle
   

  Craigdarroch Castle

  Craigdarroch Castle je výjimečným příkladem viktoriánské architektury a nabízí návštěvníkům úžasný pohled do minulosti. Tento zámek se nachází v nádherném prostředí Victoria a nabízí nejen krásné pokoje a interiéry, ale také rozsáhlé zahrady s výhledem na město. Pro milovníky historie a architektury je Craigdarroch Castle nevynechatelným místem při návštěvě Victoria.

 • Thunderbird Park
   

  Thunderbird Park

  Thunderbird Park v Victorii je ideálním místem pro milovníky přírody. Park je plný exotických rostlin a živočichů, které jsou typické pro tuto oblast. Procházka parkem nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a možnost pozorovat místní fauna a flóru. Navštivte Thunderbird Park a objevte krásy Victorie.

 • Miniature World
   

  Miniature World

  Miniature World ve Victorii je skvělým místem pro rodinnou zábavu. Tento fascinující muzeum nabízí návštěvníkům malé světy v malém měřítku, jako je například město Victoria v roce 1900 nebo scéna z druhé světové války. Vstupné je přijatelné a návštěvníci si mohou užít celodenní zážitek. Určitě stojí za návštěvu, pokud hledáte něco netradičního v Victorii.

 • Helmcken House
   

  Helmcken House

  Helmcken House je historický dům v centru Victorii, který byl postaven v roce 1852. Tento dům byl kdysi domovem lékaře a politika Johna Sebastiana Helmckena a jeho manželky Amelie. Nyní slouží jako muzeum, které ukazuje, jak žili lidé v té době. Uvidíte zde nábytek, oblečení a další předměty z 19. století. Navštivte Helmcken House a prozkoumejte historii Victoria v první osobě.

Počasí Victoria

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Victoria

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 16 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz