Monrovia - 9 míst co vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Monrovia.

Monrovia - co musíš vidět

A photo taken on September 27, 2017 shows the National Museum of Liberia established during the presidency of William Tubman in 1958.  / AFP PHOTO / CRISTINA ALDEHUELA        (Photo credit should read CRISTINA ALDEHUELA/AFP/Getty Images)
 

Liberian National Museum

Liberijské národní muzeum se nachází v Monrovii a nabízí fascinující pohled na historii Libérie. Expozice v muzeu zahrnují etnografické předměty, archeologické nálezy a umělecká díla, která dokumentují kulturní a historické dědictví země. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si vzácné artefakty a historické dokumenty, které ukazují bohatou historii Libérie.

Placeholder image.
 

Mamba Point Hotel

Mamba Point Hotel v Monrovii je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování v centru města. Hotel nabízí moderní pokoje s výhledem na okolí a vynikající restauraci s místními specialitami. Mamba Point Hotel je také skvělým výchozím bodem pro objevování města a jeho okolí. Užijte si pohodlí a luxus v srdci Monrovia s Mamba Point Hotel.

Placeholder image.
 

Liberia

Monrovia, hlavní město Libérie, je místem plným kontrastů. Zatímco na jedné straně se můžete procházet krásnými plážemi a užívat si slunce, na druhé straně se můžete dostat do hustých džunglí a vidět mnoho druhů zvířat. Navštivte muzeum, kde se dozvíte o historii země, nebo se projděte po místních trzích, kde se prodávají tradiční zboží a potraviny.

Placeholder image.
 

club231

V Monrovii se nachází klub 231, který je skvělým místem pro noční zábavu. Tento klub nabízí nezapomenutelné zážitky s živou hudbou a tanečními vystoupeními. Pokud hledáte místo, kde si můžete užít nezapomenutelnou noc, klub 231 je ideální volbou. Navštivte tento klub a užijte si nezapomenutelné zážitky v Monrovii.

Placeholder image.
 

Clara tan

Clara tan je krásné místo v Monrovii, které stojí za návštěvu. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Můžete si zde užít krásnou přírodu a odpočinout si od shonu města. Pokud hledáte místo, kde si odpočinete a načerpáte energii, Clara tan je pro vás tou správnou volbou.

Placeholder image.
 

Joseph Jenkins Roberts Monument

Pomník Josepha Jenkinse Robertse se nachází v centru Monrovie a připomíná prvního prezidenta Libérie. Tento monumentální památník byl odhalen v roce 1960 a je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí města. Navštivte tento historický symbol nezávislosti a objevte fascinující příběh této africké země.

Placeholder image.
 

Greater Monrovia

Greater Monrovia je hlavní město Libérie a nabízí návštěvníkům bohatou historii, kulturu a krásnou přírodu. Prozkoumejte historické památky, jako je například Cape Mesurado, nebo se projděte po starobylých trzích a ochutnejte místní speciality. Pokud máte rádi přírodu, můžete se vydat na návštěvu národního parku Sapo, kde můžete pozorovat divokou zvěř a krásné krajiny.

Placeholder image.
 

Tour Liberia

Tour Liberia je ideální destinací pro dobrodružné cestovatele, kteří se chtějí podívat na krásy západní Afriky. Toto město nabízí fascinující historii, bohatou kulturu a nádhernou přírodu. Navštivte historické památky, jako například Liberijskou národní knihovnu nebo Monrovijskou radnici, nebo se vydejte na výlet do okolních hor a objevte úchvatné výhledy. Tour Liberia vám nabízí nezapomenutelný zážitek z Afriky.

Placeholder image.
 

Monrovia

Monrovia je hlavní město Libérie a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Můžete navštívit národní muzeum, kde se dozvíte více o historii země, nebo se projít po trhu Waterside, kde najdete mnoho suvenýrů a místních specialit. Pro milovníky přírody je zde nádherný park Providence Island, který nabízí klidné procházky a krásný výhled na město.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz