Monrovia průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Monrovia

LibérieLibérie

Co vidět

A photo taken on September 27, 2017 shows the National Museum of Liberia established during the presidency of William Tubman in 1958.  / AFP PHOTO / CRISTINA ALDEHUELA        (Photo credit should read CRISTINA ALDEHUELA/AFP/Getty Images)
 

Liberian National Museum

Liberijské národní muzeum se nachází v Monrovii a nabízí fascinující pohled na historii Libérie. Expozice v muzeu zahrnují etnografické předměty, archeologické nálezy a umělecká díla, která dokumentují kulturní a historické dědictví země. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si vzácné artefakty a historické dokumenty, které ukazují bohatou historii Libérie.

Placeholder image.
 

Mamba Point Hotel

Mamba Point Hotel v Monrovii je ideálním místem pro ty, kteří hledají pohodlné ubytování v centru města. Hotel nabízí moderní pokoje s výhledem na okolí a vynikající restauraci s místními specialitami. Mamba Point Hotel je také skvělým výchozím bodem pro objevování města a jeho okolí. Užijte si pohodlí a luxus v srdci Monrovia s Mamba Point Hotel.

Placeholder image.
 

Liberia

Monrovia, hlavní město Libérie, je místem plným kontrastů. Zatímco na jedné straně se můžete procházet krásnými plážemi a užívat si slunce, na druhé straně se můžete dostat do hustých džunglí a vidět mnoho druhů zvířat. Navštivte muzeum, kde se dozvíte o historii země, nebo se projděte po místních trzích, kde se prodávají tradiční zboží a potraviny.

Placeholder image.
 

club231

V Monrovii se nachází klub 231, který je skvělým místem pro noční zábavu. Tento klub nabízí nezapomenutelné zážitky s živou hudbou a tanečními vystoupeními. Pokud hledáte místo, kde si můžete užít nezapomenutelnou noc, klub 231 je ideální volbou. Navštivte tento klub a užijte si nezapomenutelné zážitky v Monrovii.

Placeholder image.
 

Clara tan

Clara tan je krásné místo v Monrovii, které stojí za návštěvu. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Můžete si zde užít krásnou přírodu a odpočinout si od shonu města. Pokud hledáte místo, kde si odpočinete a načerpáte energii, Clara tan je pro vás tou správnou volbou.

Placeholder image.
 

Joseph Jenkins Roberts Monument

Pomník Josepha Jenkinse Robertse se nachází v centru Monrovie a připomíná prvního prezidenta Libérie. Tento monumentální památník byl odhalen v roce 1960 a je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí města. Navštivte tento historický symbol nezávislosti a objevte fascinující příběh této africké země.

Letiště obsluhující město

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Iraklio
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz