Freetown průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Freetown

Sierra LeoneSierra Leone

Co vidět

 

Cotton Tree

Pokud hledáte klidné místo uprostřed rušného města, navštivte památník Cotton Tree v Freetownu. Tento strom je symbolem města a místem, kde se setkávají místní obyvatelé. V okolí najdete tradiční trhy a mnoho restaurací s místními specialitami. Užijte si atmosféru města a poznávejte jeho kulturu a historii.

 

Tacugama Chimpanzee Sanctuary

Navštivte Tacugama Chimpanzee Sanctuary a poznejte tuto úžasnou rezervaci, která se nachází kousek od Freetownu. Tento útočiště pro šimpanze bylo založeno v roce 1995 a od té doby se stalo domovem pro více než 100 šimpanzů. Procházejte se po krásné přírodě a pozorujte tyto úžasné zvířata v jejich přirozeném prostředí. Vaše návštěva přispěje k ochraně a záchraně těchto ohrožených druhů.

Placeholder image.
 

Sierra Leone Peace Museum

Navštivte Muzeum míru Sierra Leone a objevte historii tohoto země, která se po desetiletí trápila válkou. Muzeum ukazuje, jakým způsobem Sierra Leone hledá cestu k míru a harmonii. Prozkoumejte výstavy, které zahrnují fotografie, dokumenty a artefakty, a získejte hlubší porozumění této africké země. Muzeum míru Sierra Leone je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat více o africké kultuře a historii.

Placeholder image.
 

Freetown Central Mosque

Centrální mešita ve Freetownu je jedním z nejvýznamnějších náboženských míst v Sierra Leone. Tento krásný komplex, postavený v tradičním islámském stylu, je oázou klidu a míru. Navštivte tuto svatyni a obdivujte její architekturu, nebo se zúčastněte modliteb s místními věřícími. Centrální mešita ve Freetownu je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Sierra Leone.

Placeholder image.
 

National Railway Museum

Národní železniční muzeum v Freetownu je ideální pro všechny, kteří milují vlaky a historii. Muzeum nabízí mnoho zajímavých exponátů, včetně parních lokomotiv a starých vagónů. Navštivte toto fascinující muzeum a získejte přehled o historii železnice v zemi. Vstupné je zdarma a otevřeno je od úterý do soboty.

Placeholder image.
 

Sierra Leone National Museum

Navštivte Národní muzeum Sierra Leone a objevte fascinující historii této země. Muzeum nabízí širokou škálu exponátů, od archeologických nálezů až po umělecká díla. Zjistěte více o kultuře a tradicích Sierra Leone a prohlédněte si zajímavé předměty z období otroctví. Návštěva muzea je skvělým způsobem, jak prozkoumat historii této země a její vliv na dnešní svět.

Letiště obsluhující město

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz