Bissau - Villaggio nella savana - Bula - Guinea-Bissau

Bissau průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Bissau

Bissau je hlavní město a největší město Guineje-Bissau, země nacházející se na západním pobřeží Afriky. Bissau je známé svým bohatým portugalským kulturním dědictvím a živou atmosférou. Ve městě si mohou návštěvníci užít pestrobarevné tržiště, historické památky a krajinu pretvořenou řekou Geba. Navštivte Palácio Presidencial, působivou portugalskou pevnost Fortaleza de São José da Amura a prozkoumejte státní muzeum Museu Nacional. Určitě stojí za výlet i na pláže Cacheu a Varel, které nabízejí uvolněnou atmosféru.

Afrika
Guinea-BissauGuinea-Bissau

Co vidět

Placeholder image.
 

Centro Artístico Juvenil

Centro Artístico Juvenil v Bissau je skvělým místem pro mladé umělce a kreativní jedince. Zde můžete objevit mnoho talentů a projekcí, které se konají v průběhu roku. Tento kulturní center je místem setkání a společenského života v Bissau. Navštivte Centro Artístico Juvenil a nechte se inspirovat místními umělci a jejich díly.

Igreja Catolica da Bissau
 

Igreja Catolica da Bissau

Igreja Catolica da Bissau je dominantou města Bissau v Guineji-Bissau. Tato katedrála byla postavena portugalskými kolonisty v 20. století a je stále v provozu. Její impozantní architektura a historický význam ji činí nezapomenutelným místem pro návštěvu. Navštivte Igreja Catolica da Bissau a prozkoumejte krásu tohoto fascinujícího města v západní Africe.

Presidential Palace
 

Presidential Palace

Prezidentský palác v Bissau je významnou budovou v guinejské metropoli. Jeho impozantní fasáda a elegantní interiér vás okouzlí. Navštivte tuto historickou budovu a prohlédněte si místnosti, kde se scházejí nejvyšší představitelé státu. Po prohlídce se projděte v okolí a objevte krásy města Bissau.

Fortaleza de Sao Jose da Amura
 

Fortaleza de Sao Jose da Amura

Fortaleza de Sao Jose da Amura je historická pevnost nacházející se v Bissau. Tato pevnost byla postavena v 18. století a sloužila jako obrana proti útokům nepřátel. Dnes je Fortaleza de Sao Jose da Amura oblíbenou turistickou atrakcí, která nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a historickou atmosféru. Navštivte tuto pevnost a prožijte nezapomenutelnou zážitek z cestování.

Mercado Artesanal Bissau
 

Mercado Artesanal Bissau

Mercado Artesanal Bissau je ideálním místem pro nákup suvenýrů a místních řemesel. Nachází se v centru města Bissau a nabízí širokou škálu produktů, včetně keramiky, šperků a tradičních kreseb. Prozkoumejte místní kulturu a tradice prostřednictvím návštěvy tohoto tradičního trhu, který je oblíbený mezi turisty i místními obyvateli.

IBAP
 

IBAP

IBAP je mezinárodní letiště v Bissau, hlavním městě Guineje-Bissau. Letiště je významným dopravním uzlem, který spojuje zemi s dalšími africkými a evropskými destinacemi. Navštivte Bissau a objevte krásy této západoafrické metropole, která je plná historie a kultury. IBAP vám umožní snadný přístup k této fascinující destinaci.

Bissau - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 5053 km
Nejbližší letiště OXB
4 km od centra
Přímý let
~ 6h 35min
Guinea-Bissau Guinea-Bissau
Časový posun proti ČR
-2h
Obsluhující letiště
OXB
Bissau - Villaggio nella savana - Bula - Guinea-Bissau
Bissau - Villaggio nella savana - Bula - Guinea-BissauIgreja Catolica da BissauPresidential PalaceFortaleza de Sao Jose da AmuraMercado Artesanal BissauIBAPBissauWorld Guiné Bissau

Počasí jaro

Březen
Max: 37 °C
Min: 20 °C
Duben
Max: 37 °C
Min: 21 °C
Květen
Max: 35 °C
Min: 22 °C

Počasí léto

Červen
Max: 33 °C
Min: 25 °C
Červenec
Max: 30 °C
Min: 24 °C
Srpen
Max: 29 °C
Min: 24 °C

Počasí podzim

Září
Max: 30 °C
Min: 24 °C
Říjen
Max: 32 °C
Min: 25 °C
Listopad
Max: 34 °C
Min: 23 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 35 °C
Min: 21 °C
Leden
Max: 35 °C
Min: 20 °C
Únor
Max: 36 °C
Min: 20 °C

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 42 hodinami
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz