Bissau - Villaggio nella savana - Bula - Guinea-Bissau

Letenky do Bissau

Hledáte levné letenky do destinace Bissau? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bissau

Bissau leží ve státě Guinea-Bissau. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bissau navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
Guinea-BissauGuinea-Bissau

Stručně a jasně

Stát
Guinea-Bissau
Letiště
1 letiště (OXB)
Časový posun
-2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bissau.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 36min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Osvaldo Vieira International Airport se nachází 4 km od centra města Bissau.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bissau od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bissau je letiště Osvaldo Vieira International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Osvaldo Vieira International Airport (OXB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bissau je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bissau

K cestě do destinace Bissau lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bissau - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Centro Artístico Juvenil

  Centro Artístico Juvenil v Bissau je skvělým místem pro mladé umělce a kreativní jedince. Zde můžete objevit mnoho talentů a projekcí, které se konají v průběhu roku. Tento kulturní center je místem setkání a společenského života v Bissau. Navštivte Centro Artístico Juvenil a nechte se inspirovat místními umělci a jejich díly.

 • Igreja Catolica da Bissau
   

  Igreja Catolica da Bissau

  Igreja Catolica da Bissau je dominantou města Bissau v Guineji-Bissau. Tato katedrála byla postavena portugalskými kolonisty v 20. století a je stále v provozu. Její impozantní architektura a historický význam ji činí nezapomenutelným místem pro návštěvu. Navštivte Igreja Catolica da Bissau a prozkoumejte krásu tohoto fascinujícího města v západní Africe.

 • Presidential Palace
   

  Presidential Palace

  Prezidentský palác v Bissau je významnou budovou v guinejské metropoli. Jeho impozantní fasáda a elegantní interiér vás okouzlí. Navštivte tuto historickou budovu a prohlédněte si místnosti, kde se scházejí nejvyšší představitelé státu. Po prohlídce se projděte v okolí a objevte krásy města Bissau.

 • Fortaleza de Sao Jose da Amura
   

  Fortaleza de Sao Jose da Amura

  Fortaleza de Sao Jose da Amura je historická pevnost nacházející se v Bissau. Tato pevnost byla postavena v 18. století a sloužila jako obrana proti útokům nepřátel. Dnes je Fortaleza de Sao Jose da Amura oblíbenou turistickou atrakcí, která nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a historickou atmosféru. Navštivte tuto pevnost a prožijte nezapomenutelnou zážitek z cestování.

 • Mercado Artesanal Bissau
   

  Mercado Artesanal Bissau

  Mercado Artesanal Bissau je ideálním místem pro nákup suvenýrů a místních řemesel. Nachází se v centru města Bissau a nabízí širokou škálu produktů, včetně keramiky, šperků a tradičních kreseb. Prozkoumejte místní kulturu a tradice prostřednictvím návštěvy tohoto tradičního trhu, který je oblíbený mezi turisty i místními obyvateli.

Počasí Bissau

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bissau

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz