Bamako - Centre Ville, Bamako. These green bachees are the main form of public transportation. They cost about 150 CFA -- 250 CFA if you cross the river -- at…

Bamako průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Bamako

Bamako je exotické a živé hlavní město Mali, které se nachází v západní Africe. Toto město nabízí fascinující mix kultur, barev a zvuků. Při návštěvě Bamaka nezapomeňte navštívit tradiční trhy, kde si můžete koupit místní řemesla a výrobky. Také si nenechte ujít Národní muzeum Mali, kde se dozvíte více o bohaté historii a kultuře této země. Bamako je také výborným výchozím bodem pro objevování okolní krajiny, jako jsou například překrásné hory Manding.

Afrika
MaliMali

Co vidět

Yacouba Guindo Mosque
 

Yacouba Guindo Mosque

Navštivte mešitu Yacouba Guindo v Bamaku a objevte krásu islámské architektury. Tato mešita je jedním z největších náboženských center v západní Africe a nabízí jedinečnou příležitost k poznání místní kultury a tradic. Užijte si klidné a relaxační okolí a obdivujte krásné zdobení a architekturu mešity.

Mali National Park
 

Mali National Park

Národní park Mali je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se v blízkosti města Bamako a nabízí nádherné scenérie a pestrou faunu a flóru. Park je domovem mnoha druhů zvířat, včetně slonů, lva a gepardů. Prozkoumejte park na pěších túrách a safari v doprovodu zkušených průvodců. Návštěva parku Mali je nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky Mali.

Parc national du Mali, Bamako
 

Parc national du Mali, Bamako

Národní park Mali, Bamako je největší chráněné území v zemi, které nabízí návštěvníkům úžasnou přírodu a zvířata. Můžete zde vidět slony, lvy, nosorožce a mnoho dalších druhů. Park také nabízí možnosti pro turistiku, kde si můžete užít krásné výhledy a poznat místní kulturu. Doporučujeme navštívit v období sucha, kdy je nejlepší viditelnost a nejvíce aktivit.

Musee National de Bamako
 

Musee National de Bamako

Musee National de Bamako je největší muzeum v západní Africe a nachází se v hlavním městě Mali, Bamaku. Muzeum nabízí návštěvníkům bohatou sbírku afrického umění a historie, včetně soch, textilií a hudebních nástrojů. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte historii a kulturu této části Afriky.

National Museum
 

National Museum

Navštivte Národní muzeum v Bamaku a objevte fascinující historii Mali. V muzeu najdete bohatou sbírku artefaktů, které vám umožní nahlédnout do minulosti této země. Prozkoumejte expozice o místních kulturách, umění, historii a přírodě. Národní muzeum je skvělým způsobem, jak se seznámit s malijskou kulturou a historií.

ZOO NATIONAL DU MALI
 

ZOO NATIONAL DU MALI

Navštivte ZOO NATIONAL DU MALI a objevte fascinující svět afrických zvířat. Nachází se v srdci města Bamako a nabízí pohled na slony, lvy, žirafy a další druhy. Procházejte se krásnými zahradami a užijte si výlet pro celou rodinu. Vstupenky jsou k dispozici online nebo na místě. Podporujete tak ochranu a péči o zvířata v této unikátní zoo.

Bamako - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 4636 km
Nejbližší letiště BKO
13 km od centra
Přímý let
~ 6h 4min
Mali Mali
Časový posun proti ČR
-2h
Obsluhující letiště
BKO
Bamako - Centre Ville, Bamako. These green bachees are the main form of public transportation. They cost about 150 CFA -- 250 CFA if you cross the river -- at…
Bamako - Centre Ville, Bamako. These green bachees are the main form of public transportation. They cost about 150 CFA -- 250 CFA if you cross the river -- at…Yacouba Guindo MosqueMali National ParkParc national du Mali, BamakoMusee National de BamakoNational MuseumZOO NATIONAL DU MALIGrande Mosquée de BamakoMonument of IndependenceAli Farka Toure Monument

Počasí jaro

Březen
Max: 39 °C
Min: 24 °C
Duben
Max: 41 °C
Min: 28 °C
Květen
Max: 40 °C
Min: 28 °C

Počasí léto

Červen
Max: 39 °C
Min: 26 °C
Červenec
Max: 34 °C
Min: 24 °C
Srpen
Max: 32 °C
Min: 23 °C

Počasí podzim

Září
Max: 34 °C
Min: 24 °C
Říjen
Max: 37 °C
Min: 25 °C
Listopad
Max: 37 °C
Min: 23 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 35 °C
Min: 20 °C
Leden
Max: 34 °C
Min: 19 °C
Únor
Max: 37 °C
Min: 21 °C

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz