Letenky do Bamako

Hledáte levné letenky do destinace Bamako? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Bamako

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Bamako navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
MaliMali

Stručně a jasně

Stát

Mali

Letiště

1 letiště (BKO)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Bamako.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 4min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Senou Airport se nachází 13 km od centra města Bamako.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Bamako od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Bamako je letiště Senou Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Senou Airport (BKO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Bamako je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Bamako

K cestě do destinace Bamako lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Bamako - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Yacouba Guindo Mosque

  Navštivte mešitu Yacouba Guindo v Bamaku a objevte krásu islámské architektury. Tato mešita je jedním z největších náboženských center v západní Africe a nabízí jedinečnou příležitost k poznání místní kultury a tradic. Užijte si klidné a relaxační okolí a obdivujte krásné zdobení a architekturu mešity.

 • Placeholder image.
   

  Mali National Park

  Národní park Mali je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se v blízkosti města Bamako a nabízí nádherné scenérie a pestrou faunu a flóru. Park je domovem mnoha druhů zvířat, včetně slonů, lva a gepardů. Prozkoumejte park na pěších túrách a safari v doprovodu zkušených průvodců. Návštěva parku Mali je nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky Mali.

 •  

  Parc national du Mali, Bamako

  Národní park Mali, Bamako je největší chráněné území v zemi, které nabízí návštěvníkům úžasnou přírodu a zvířata. Můžete zde vidět slony, lvy, nosorožce a mnoho dalších druhů. Park také nabízí možnosti pro turistiku, kde si můžete užít krásné výhledy a poznat místní kulturu. Doporučujeme navštívit v období sucha, kdy je nejlepší viditelnost a nejvíce aktivit.

 •  

  Musee National de Bamako

  Musee National de Bamako je největší muzeum v západní Africe a nachází se v hlavním městě Mali, Bamaku. Muzeum nabízí návštěvníkům bohatou sbírku afrického umění a historie, včetně soch, textilií a hudebních nástrojů. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte historii a kulturu této části Afriky.

 • Placeholder image.
   

  National Museum

  Navštivte Národní muzeum v Bamaku a objevte fascinující historii Mali. V muzeu najdete bohatou sbírku artefaktů, které vám umožní nahlédnout do minulosti této země. Prozkoumejte expozice o místních kulturách, umění, historii a přírodě. Národní muzeum je skvělým způsobem, jak se seznámit s malijskou kulturou a historií.

Počasí Bamako

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Bamako

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz