Narvik - Narvik, Norway - 2407 km from North Pole

Narvik - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Narvik.

Narvik - co musíš vidět

Narvikfjellet
 

Narvikfjellet

Narvikfjellet je ideálním místem pro lyžování a snowboarding. Nachází se v nádherné norské krajině a nabízí impozantní výhled na fjordy. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, jsou k dispozici různé sjezdovky a snowparky. V létě si můžete užít turistiku a cyklistiku. Narvikfjellet je skvělým místem pro milovníky přírody a zimních sportů.

Narvik Church
 

Narvik Church

Narvikský kostel je krásnou ukázkou severské architektury. Postavený v roce 1925, kostel je důležitou součástí historie města Narvik. Interiér kostela je plný nádherných detailů, včetně vitráží a soch. Navštivte tento místo a prožijte klidnou chvíli v tiché a pohodové atmosféře tohoto krásného kostela v srdci norské přírody.

Placeholder image.
 

Ofoten Museum

Ofoten Museum v Narviku je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii norského regionu Ofoten. V muzeu najdete mnoho zajímavých exponátů, které přibližují život a kulturu obyvatel této oblasti. Určitě nevynechejte expozici o těžbě železné rudy, která byla v minulosti velmi důležitá pro celou oblast. Pro milovníky historie a kultury je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

Fjellheisstasjonen Narvik
 

Fjellheisstasjonen Narvik

Fjellheisstasjonen Narvik je nejlepším způsobem, jak si užít krásy norské přírody. Vydejte se na vrchol hory a užijte si panoramatický výhled na fjordy a hory. Po cestě nahoru si můžete vychutnat horskou atmosféru a obdivovat místní flóru a faunu. Na vrcholu se můžete zastavit v kavárně a ochutnat tradiční norské speciality. Fjellheisstasjonen Narvik je ideálním místem pro romantický výlet nebo rodinný výlet s dětmi.

Narvik museum
 

Narvik museum

Muzeum Narvik vás zavede na cestu historií města a jeho důležitou roli v druhé světové válce. Nachází se v centru města a nabízí bohatou sbírku artefaktů a fotografií. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si výstavy, které vám ukážou, jak se Narvik stal klíčovým bodem v boji o Arktidu. Určitě stojí za návštěvu!

Narvik mountains
 

Narvik mountains

Narvikské hory jsou nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se vydá do norského Narviku. Tyto hory nabízejí nádherné výhledy na fjordy a okolní krajinu. Pro milovníky outdoorových aktivit jsou tu skvělé podmínky pro turistiku, horolezectví nebo běžkování. V zimě se můžete těšit na sjezdovky a snowboarding. Navštivte Narvikské hory a užijte si přírodu v celé její kráse.

Torvet
 

Torvet

Torvet je hlavním náměstím města Narvik v Norsku. Toto nádherné náměstí je obklopeno historickými budovami a nabízí mnoho možností pro nákupy, kavárny a restaurace. V létě se zde konají trhy a festivaly, zatímco v zimě můžete užívat zimní sporty na nedalekých sjezdovkách. Navštivte Torvet a ochutnejte skvělou norskou kuchyni a atmosféru města Narvik.

Havneparken
 

Havneparken

Havneparken je nádherný park nacházející se v norském městě Narvik. Park nabízí nádherné výhledy na fjordy a okolní hory a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. V létě se zde můžete vydat na piknik a v zimě si užít zimní sporty. Havneparken je také výchozím bodem pro turistické výlety do okolí. Prozkoumejte krásy norské přírody v Havneparken!

Parkhalltaket
 

Parkhalltaket

Parkhalltaket je jedním z nejkrásnějších míst v Narviku. Tento park nabízí krásné panoramatické výhledy na okolní hory a fjordy. Můžete se projít po krásných cestách, odpočinout si na lavičkách a vychutnat si klidnou atmosféru. Parkhalltaket je ideálním místem pro piknik nebo pro relaxaci po náročném dni. Určitě neváhejte navštívit toto kouzelné místo v Narviku.

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Narvik s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz