Narvik - Narvik, Norway - 2407 km from North Pole

Narvik průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Narvik

Narvik je drsná krása severního Norska schovaná v budce polárního kruhu. Nechte se strhnout působivými horskými výhledy a nekonečnými fjordy. Rozhodně se vydejte na lyžování či snowboarding do místních středisek, nebo si přijďte vychutnat polární záři. Návštěva Válka memorialu Narvik je nezbytná pro historický přehled. Ať už jste dobrodruh nebo milovník přírody, Narvik vás určitě fascinuje.

NorskoNorsko

Co vidět

Narvikfjellet
 

Narvikfjellet

Narvikfjellet je ideálním místem pro lyžování a snowboarding. Nachází se v nádherné norské krajině a nabízí impozantní výhled na fjordy. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, jsou k dispozici různé sjezdovky a snowparky. V létě si můžete užít turistiku a cyklistiku. Narvikfjellet je skvělým místem pro milovníky přírody a zimních sportů.

Narvik Church
 

Narvik Church

Narvikský kostel je krásnou ukázkou severské architektury. Postavený v roce 1925, kostel je důležitou součástí historie města Narvik. Interiér kostela je plný nádherných detailů, včetně vitráží a soch. Navštivte tento místo a prožijte klidnou chvíli v tiché a pohodové atmosféře tohoto krásného kostela v srdci norské přírody.

Placeholder image.
 

Ofoten Museum

Ofoten Museum v Narviku je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii norského regionu Ofoten. V muzeu najdete mnoho zajímavých exponátů, které přibližují život a kulturu obyvatel této oblasti. Určitě nevynechejte expozici o těžbě železné rudy, která byla v minulosti velmi důležitá pro celou oblast. Pro milovníky historie a kultury je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

Fjellheisstasjonen Narvik
 

Fjellheisstasjonen Narvik

Fjellheisstasjonen Narvik je nejlepším způsobem, jak si užít krásy norské přírody. Vydejte se na vrchol hory a užijte si panoramatický výhled na fjordy a hory. Po cestě nahoru si můžete vychutnat horskou atmosféru a obdivovat místní flóru a faunu. Na vrcholu se můžete zastavit v kavárně a ochutnat tradiční norské speciality. Fjellheisstasjonen Narvik je ideálním místem pro romantický výlet nebo rodinný výlet s dětmi.

Narvik museum
 

Narvik museum

Muzeum Narvik vás zavede na cestu historií města a jeho důležitou roli v druhé světové válce. Nachází se v centru města a nabízí bohatou sbírku artefaktů a fotografií. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si výstavy, které vám ukážou, jak se Narvik stal klíčovým bodem v boji o Arktidu. Určitě stojí za návštěvu!

Narvik mountains
 

Narvik mountains

Narvikské hory jsou nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo se vydá do norského Narviku. Tyto hory nabízejí nádherné výhledy na fjordy a okolní krajinu. Pro milovníky outdoorových aktivit jsou tu skvělé podmínky pro turistiku, horolezectví nebo běžkování. V zimě se můžete těšit na sjezdovky a snowboarding. Navštivte Narvikské hory a užijte si přírodu v celé její kráse.

Narvik - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 2049 km
Nejbližší letiště EVE
31 km od centra
Přímý let
~ 2h 50min
Norsko Norsko
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
EVE
Narvik - Narvik, Norway - 2407 km from North Pole
Narvik - Narvik, Norway - 2407 km from North PoleNarvikfjelletNarvik ChurchFjellheisstasjonen NarvikNarvik museumNarvik mountainsTorvetHavneparkenParkhalltaket

Počasí jaro

Březen
Max: 0 °C
Min: -7 °C
Duben
Max: 2 °C
Min: -3 °C
Květen
Max: 7 °C
Min: 2 °C

Počasí léto

Červen
Max: 15 °C
Min: 8 °C
Červenec
Max: 18 °C
Min: 11 °C
Srpen
Max: 17 °C
Min: 10 °C

Počasí podzim

Září
Max: 12 °C
Min: 6 °C
Říjen
Max: 5 °C
Min: 1 °C
Listopad
Max: 1 °C
Min: -4 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: -2 °C
Min: -7 °C
Leden
Max: -2 °C
Min: -9 °C
Únor
Max: -2 °C
Min: -9 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 44 hodinami
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz