Narvik - Narvik, Norway - 2407 km from North Pole

Letenky do Narvik

Hledáte levné letenky do destinace Narvik? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Narvik

Narvik leží v Norska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Narvik navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NorskoNorsko

Stručně a jasně

Stát
Norsko
Letiště
1 letiště (EVE)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Narvik.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 50min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Harstad/Narvik Airport Evenes se nachází 31 km od centra města Narvik.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Narvik od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Narvik je letiště Harstad/Narvik Airport Evenes. Poblíž ale najdete i tato letiště: Harstad/Narvik Airport Evenes (EVE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Narvik je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Narvik

K cestě do destinace Narvik lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Narvik - 9 míst co vidět .

 • Narvikfjellet
   

  Narvikfjellet

  Narvikfjellet je ideálním místem pro lyžování a snowboarding. Nachází se v nádherné norské krajině a nabízí impozantní výhled na fjordy. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, jsou k dispozici různé sjezdovky a snowparky. V létě si můžete užít turistiku a cyklistiku. Narvikfjellet je skvělým místem pro milovníky přírody a zimních sportů.

 • Narvik Church
   

  Narvik Church

  Narvikský kostel je krásnou ukázkou severské architektury. Postavený v roce 1925, kostel je důležitou součástí historie města Narvik. Interiér kostela je plný nádherných detailů, včetně vitráží a soch. Navštivte tento místo a prožijte klidnou chvíli v tiché a pohodové atmosféře tohoto krásného kostela v srdci norské přírody.

 • Placeholder image.
   

  Ofoten Museum

  Ofoten Museum v Narviku je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii norského regionu Ofoten. V muzeu najdete mnoho zajímavých exponátů, které přibližují život a kulturu obyvatel této oblasti. Určitě nevynechejte expozici o těžbě železné rudy, která byla v minulosti velmi důležitá pro celou oblast. Pro milovníky historie a kultury je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

 • Fjellheisstasjonen Narvik
   

  Fjellheisstasjonen Narvik

  Fjellheisstasjonen Narvik je nejlepším způsobem, jak si užít krásy norské přírody. Vydejte se na vrchol hory a užijte si panoramatický výhled na fjordy a hory. Po cestě nahoru si můžete vychutnat horskou atmosféru a obdivovat místní flóru a faunu. Na vrcholu se můžete zastavit v kavárně a ochutnat tradiční norské speciality. Fjellheisstasjonen Narvik je ideálním místem pro romantický výlet nebo rodinný výlet s dětmi.

 • Narvik museum
   

  Narvik museum

  Muzeum Narvik vás zavede na cestu historií města a jeho důležitou roli v druhé světové válce. Nachází se v centru města a nabízí bohatou sbírku artefaktů a fotografií. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si výstavy, které vám ukážou, jak se Narvik stal klíčovým bodem v boji o Arktidu. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí Narvik

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Narvik

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz