Prodloužený víkend Narvik

Plánujete prodloužený víkend do destinace Narvik? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Narvik

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Narvik na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Narvikfjellet, Narvik Church, Ofoten Museum a mnoho dalších. Narvik se nachází ve Norsku přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Narvik je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NorskoNorsko

Rychlý přehled

Stát

Norsko

Letiště

1 letiště (EVE)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Narvik - 9 míst co vidět .

 •  

  Narvikfjellet

  Narvikfjellet je ideálním místem pro lyžování a snowboarding. Nachází se v nádherné norské krajině a nabízí impozantní výhled na fjordy. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, jsou k dispozici různé sjezdovky a snowparky. V létě si můžete užít turistiku a cyklistiku. Narvikfjellet je skvělým místem pro milovníky přírody a zimních sportů.

 •  

  Narvik Church

  Narvikský kostel je krásnou ukázkou severské architektury. Postavený v roce 1925, kostel je důležitou součástí historie města Narvik. Interiér kostela je plný nádherných detailů, včetně vitráží a soch. Navštivte tento místo a prožijte klidnou chvíli v tiché a pohodové atmosféře tohoto krásného kostela v srdci norské přírody.

 • Placeholder image.
   

  Ofoten Museum

  Ofoten Museum v Narviku je skvělým místem pro ty, kteří chtějí poznat historii norského regionu Ofoten. V muzeu najdete mnoho zajímavých exponátů, které přibližují život a kulturu obyvatel této oblasti. Určitě nevynechejte expozici o těžbě železné rudy, která byla v minulosti velmi důležitá pro celou oblast. Pro milovníky historie a kultury je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

 • Placeholder image.
   

  Fjellheisstasjonen Narvik

  Fjellheisstasjonen Narvik je nejlepším způsobem, jak si užít krásy norské přírody. Vydejte se na vrchol hory a užijte si panoramatický výhled na fjordy a hory. Po cestě nahoru si můžete vychutnat horskou atmosféru a obdivovat místní flóru a faunu. Na vrcholu se můžete zastavit v kavárně a ochutnat tradiční norské speciality. Fjellheisstasjonen Narvik je ideálním místem pro romantický výlet nebo rodinný výlet s dětmi.

 • Placeholder image.
   

  Narvik museum

  Muzeum Narvik vás zavede na cestu historií města a jeho důležitou roli v druhé světové válce. Nachází se v centru města a nabízí bohatou sbírku artefaktů a fotografií. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si výstavy, které vám ukážou, jak se Narvik stal klíčovým bodem v boji o Arktidu. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí Narvik

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Narvik

K cestě do destinace Narvik lze využít 1 letiště.

Narvik - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 7 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz