Man - Marine Drive was a toll road, and the impressive arched gateway was the toll gate.

Man - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Man.

Man - co musíš vidět

Manx Museum
 

Manx Museum

Manx Museum je největší muzeum na ostrově Man. Zahrnuje rozsáhlou sbírku artefaktů, které dokumentují historii ostrova a jeho kulturu. Návštěvníci mohou vidět předměty od pravěku až po současnost. Mezi nejvýznamnější exponáty patří vikingské předměty a artefakty z doby bronzové. Manx Museum je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí prozkoumat historii ostrova Man a jeho kulturní dědictví.

Fairy Bridge
 

Fairy Bridge

Kouzelný Fairy Bridge na ostrově Man je místem, které okouzlí každého. Tento mostek je obklopen krásnou přírodou a legendami o vílách, které zde údajně žijí. Navštivte toto místo a nechte se unést magickou atmosférou, kterou zde můžete zažít. Pro milovníky přírody a tajemna je Fairy Bridge nezapomenutelným zážitkem.

Tower of Refuge
 

Tower of Refuge

Věž útočiště, postavená v roce 1832, sloužila jako útočiště pro námořníky v nouzi. Nachází se na malém ostrůvku poblíž přístavu Douglas na ostrově Man. Dnes je věž oblíbeným místem pro turisty, kteří si rádi prohlédnou historickou stavbu a užijí si krásné výhledy na okolní krajinu a moře. Navštivte toto unikátní místo a zažijte atmosféru minulosti.

The Great Union Camera Obscura
 

The Great Union Camera Obscura

Navštivte Velkou unijní kameru obscuru a užijte si neuvěřitelný pohled na krásné město Man. Tato historická atrakce vám umožní vidět okolí jako nikdy předtím. Prohlédněte si neuvěřitelné detaily a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Tato turistická atrakce určitě stojí za návštěvu!

Onchan Pleasure Park
 

Onchan Pleasure Park

Onchan Pleasure Park je ideálním místem pro rodinnou zábavu na ostrově Man. Park nabízí širokou škálu atrakcí, včetně horských dráh, kolotočů a vodních atrakcí. Pro ty, kteří hledají klidnější zábavu, jsou k dispozici piknikové oblasti a venkovní hřiště. Vstup do parku je zdarma, ale pro vstup na atrakce se platí. Onchan Pleasure Park je skvělým místem pro celodenní zábavu pro celou rodinu.

The Tynwald Library
 

The Tynwald Library

Navštivte Knihovnu Tynwaldu v Manu a prozkoumejte historii ostrova. Tato knihovna je nejstarší parlamentní knihovnou na světě a obsahuje mnoho vzácných dokumentů. Zajímavé prohlídky jsou k dispozici a můžete se dozvědět více o tynwaldském systému, který je jedním z nejstarších parlamentních systémů na světě.

Peel Castle
 

Peel Castle

Peel Castle je historická pevnost na ostrově Man. Tato malebná pevnost se nachází na pobřeží a nabízí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Vstupte dovnitř a procházejte se po křivolakých chodbách a nádvořích, kde se odehrávaly mnohé bitvy. Užijte si návštěvu této památky a prozkoumejte historii ostrova Man.

Curraghs Wildlife Park
 

Curraghs Wildlife Park

Curraghs Wildlife Park je dokonalým místem pro milovníky přírody a zvířat. Park se nachází na ostrově Man a nabízí návštěvníkům možnost vidět mnoho druhů zvířat v jejich přirozeném prostředí. Zde můžete vidět vzácné druhy, jako jsou lemury, klokani a mnoho dalších. Prožijte nezapomenutelný den v Curraghs Wildlife Park a objevte krásu ostrova Man a jeho přírody.

The Great Laxey Wheel
 

The Great Laxey Wheel

Velké Laxeyské kolo je největším vodním kolem na světě a nachází se na ostrově Man. Toto historické dílo bylo postaveno v roce 1854 a sloužilo k čerpání vody z dolů. Dnes se můžete projet na vrchol kola a užít si nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte toto unikátní místo a prožijte nevšední zážitek z cestování do minulosti.

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Man s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz