Man - Marine Drive was a toll road, and the impressive arched gateway was the toll gate.

Man průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Man

Man je malebné město na ostrovech Mansko, s hlavním městem Douglas. Město je obklopeno krásnou přírodou a pobřežními scenériemi. Procházky po přístavu, návštěvy Muzea Manska, okouzlujícího Gaiety Theatre nebo třeba rozlehlého Parku Vile, který skrývá přes deset tisíc druhů rostlin, nenechte si ujít! Ať už preferujete relax na pláži, nebo objevování dobrodružství, Man má pro každého něco. Kultura, tradice a pohostinnost místních obyvatel, vám zde zajistí nezapomenutelný zážitek.

Evropa
Ostrov ManOstrov Man

Co vidět

Manx Museum
 

Manx Museum

Manx Museum je největší muzeum na ostrově Man. Zahrnuje rozsáhlou sbírku artefaktů, které dokumentují historii ostrova a jeho kulturu. Návštěvníci mohou vidět předměty od pravěku až po současnost. Mezi nejvýznamnější exponáty patří vikingské předměty a artefakty z doby bronzové. Manx Museum je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí prozkoumat historii ostrova Man a jeho kulturní dědictví.

Fairy Bridge
 

Fairy Bridge

Kouzelný Fairy Bridge na ostrově Man je místem, které okouzlí každého. Tento mostek je obklopen krásnou přírodou a legendami o vílách, které zde údajně žijí. Navštivte toto místo a nechte se unést magickou atmosférou, kterou zde můžete zažít. Pro milovníky přírody a tajemna je Fairy Bridge nezapomenutelným zážitkem.

Tower of Refuge
 

Tower of Refuge

Věž útočiště, postavená v roce 1832, sloužila jako útočiště pro námořníky v nouzi. Nachází se na malém ostrůvku poblíž přístavu Douglas na ostrově Man. Dnes je věž oblíbeným místem pro turisty, kteří si rádi prohlédnou historickou stavbu a užijí si krásné výhledy na okolní krajinu a moře. Navštivte toto unikátní místo a zažijte atmosféru minulosti.

The Great Union Camera Obscura
 

The Great Union Camera Obscura

Navštivte Velkou unijní kameru obscuru a užijte si neuvěřitelný pohled na krásné město Man. Tato historická atrakce vám umožní vidět okolí jako nikdy předtím. Prohlédněte si neuvěřitelné detaily a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Tato turistická atrakce určitě stojí za návštěvu!

Onchan Pleasure Park
 

Onchan Pleasure Park

Onchan Pleasure Park je ideálním místem pro rodinnou zábavu na ostrově Man. Park nabízí širokou škálu atrakcí, včetně horských dráh, kolotočů a vodních atrakcí. Pro ty, kteří hledají klidnější zábavu, jsou k dispozici piknikové oblasti a venkovní hřiště. Vstup do parku je zdarma, ale pro vstup na atrakce se platí. Onchan Pleasure Park je skvělým místem pro celodenní zábavu pro celou rodinu.

The Tynwald Library
 

The Tynwald Library

Navštivte Knihovnu Tynwaldu v Manu a prozkoumejte historii ostrova. Tato knihovna je nejstarší parlamentní knihovnou na světě a obsahuje mnoho vzácných dokumentů. Zajímavé prohlídky jsou k dispozici a můžete se dozvědět více o tynwaldském systému, který je jedním z nejstarších parlamentních systémů na světě.

Man - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz