Prodloužený víkend Man

Plánujete prodloužený víkend do destinace Man? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Man

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Man na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Manx Museum, Fairy Bridge, Tower of Refuge a mnoho dalších. Man se nachází ve státě Ostrov Man přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Man je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Ostrov ManOstrov Man

Rychlý přehled

Stát

Ostrov Man

Letiště

1 letiště (IOM)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Man - 9 míst co vidět .

 •  

  Manx Museum

  Manx Museum je největší muzeum na ostrově Man. Zahrnuje rozsáhlou sbírku artefaktů, které dokumentují historii ostrova a jeho kulturu. Návštěvníci mohou vidět předměty od pravěku až po současnost. Mezi nejvýznamnější exponáty patří vikingské předměty a artefakty z doby bronzové. Manx Museum je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí prozkoumat historii ostrova Man a jeho kulturní dědictví.

 •  

  Fairy Bridge

  Kouzelný Fairy Bridge na ostrově Man je místem, které okouzlí každého. Tento mostek je obklopen krásnou přírodou a legendami o vílách, které zde údajně žijí. Navštivte toto místo a nechte se unést magickou atmosférou, kterou zde můžete zažít. Pro milovníky přírody a tajemna je Fairy Bridge nezapomenutelným zážitkem.

 • Placeholder image.
   

  Tower of Refuge

  Věž útočiště, postavená v roce 1832, sloužila jako útočiště pro námořníky v nouzi. Nachází se na malém ostrůvku poblíž přístavu Douglas na ostrově Man. Dnes je věž oblíbeným místem pro turisty, kteří si rádi prohlédnou historickou stavbu a užijí si krásné výhledy na okolní krajinu a moře. Navštivte toto unikátní místo a zažijte atmosféru minulosti.

 •  

  The Great Union Camera Obscura

  Navštivte Velkou unijní kameru obscuru a užijte si neuvěřitelný pohled na krásné město Man. Tato historická atrakce vám umožní vidět okolí jako nikdy předtím. Prohlédněte si neuvěřitelné detaily a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Tato turistická atrakce určitě stojí za návštěvu!

 •  

  Onchan Pleasure Park

  Onchan Pleasure Park je ideálním místem pro rodinnou zábavu na ostrově Man. Park nabízí širokou škálu atrakcí, včetně horských dráh, kolotočů a vodních atrakcí. Pro ty, kteří hledají klidnější zábavu, jsou k dispozici piknikové oblasti a venkovní hřiště. Vstup do parku je zdarma, ale pro vstup na atrakce se platí. Onchan Pleasure Park je skvělým místem pro celodenní zábavu pro celou rodinu.

Letiště k destinaci Man

K cestě do destinace Man lze využít 1 letiště.

Man - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 7 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz