Man - Marine Drive was a toll road, and the impressive arched gateway was the toll gate.

Prodloužený víkend Man

Plánujete prodloužený víkend do destinace Man? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Man

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Man na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Manx Museum, Fairy Bridge, Tower of Refuge a mnoho dalších. Man se nachází ve státě Ostrov Man přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Man je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Ostrov ManOstrov Man

Rychlý přehled

Stát
Ostrov Man
Letiště
1 letiště (IOM)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Man - 9 míst co vidět .

 • Manx Museum
   

  Manx Museum

  Manx Museum je největší muzeum na ostrově Man. Zahrnuje rozsáhlou sbírku artefaktů, které dokumentují historii ostrova a jeho kulturu. Návštěvníci mohou vidět předměty od pravěku až po současnost. Mezi nejvýznamnější exponáty patří vikingské předměty a artefakty z doby bronzové. Manx Museum je ideální pro návštěvníky, kteří chtějí prozkoumat historii ostrova Man a jeho kulturní dědictví.

 • Fairy Bridge
   

  Fairy Bridge

  Kouzelný Fairy Bridge na ostrově Man je místem, které okouzlí každého. Tento mostek je obklopen krásnou přírodou a legendami o vílách, které zde údajně žijí. Navštivte toto místo a nechte se unést magickou atmosférou, kterou zde můžete zažít. Pro milovníky přírody a tajemna je Fairy Bridge nezapomenutelným zážitkem.

 • Tower of Refuge
   

  Tower of Refuge

  Věž útočiště, postavená v roce 1832, sloužila jako útočiště pro námořníky v nouzi. Nachází se na malém ostrůvku poblíž přístavu Douglas na ostrově Man. Dnes je věž oblíbeným místem pro turisty, kteří si rádi prohlédnou historickou stavbu a užijí si krásné výhledy na okolní krajinu a moře. Navštivte toto unikátní místo a zažijte atmosféru minulosti.

 • The Great Union Camera Obscura
   

  The Great Union Camera Obscura

  Navštivte Velkou unijní kameru obscuru a užijte si neuvěřitelný pohled na krásné město Man. Tato historická atrakce vám umožní vidět okolí jako nikdy předtím. Prohlédněte si neuvěřitelné detaily a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Tato turistická atrakce určitě stojí za návštěvu!

 • Onchan Pleasure Park
   

  Onchan Pleasure Park

  Onchan Pleasure Park je ideálním místem pro rodinnou zábavu na ostrově Man. Park nabízí širokou škálu atrakcí, včetně horských dráh, kolotočů a vodních atrakcí. Pro ty, kteří hledají klidnější zábavu, jsou k dispozici piknikové oblasti a venkovní hřiště. Vstup do parku je zdarma, ale pro vstup na atrakce se platí. Onchan Pleasure Park je skvělým místem pro celodenní zábavu pro celou rodinu.

Letiště k destinaci Man

K cestě do destinace Man lze využít 1 letiště.

Man - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 32 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz