St Denis - 9 míst co vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v St Denis.

St Denis - co musíš vidět

 

Jardin de l'État

Jardin de l'État je největší park v Saint-Denis na ostrově Réunion. Tento park je ideální pro procházky a pikniky a nabízí nádherné výhledy na město a okolní hory. Najdete zde také několik historických budov, včetně muzea a botanické zahrady. Jardin de l'État je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci po celodenním objevování města.

 

Muséum d'Histoire naturelle

Muséum d'Histoire naturelle v Saint Denis na Reunionu je skvělým místem pro milovníky přírody. Muzeum nabízí mnoho interaktivních výstav, které vám umožní objevit různé druhy rostlin a zvířat, které obývají ostrov. Prozkoumejte fascinující svět geologie a paleontologie a nahlédněte do historie ostrova. Navštivte toto muzeum a odhalte krásy a tajemství přírodního světa Reunionu.

 

Musée Léon-Dierx

Muzeum Léon Dierx v Saint-Denis na Réunionu nabízí neuvěřitelné umělecké díla od francouzských a kreolských umělců. Návštěvníci mohou obdivovat sbírku moderního a současného umění, včetně soch, maleb a grafiky. Muzeum bylo pojmenováno po francouzském básníkovi a spisovateli Léonu Dierxovi, který se narodil na Réunionu. Je to skvělé místo pro milovníky umění a kultury, kteří chtějí poznat místní dědictví a historii.

 

Saint-Denis Cathedral, Réunion

Katedrála Saint-Denis na ostrově Réunion je nádhernou ukázkou koloniální architektury. Její vysoké věže a klenby jsou impozantní. Katedrála byla postavena v 19. století a slouží jako důležité místo pro místní věřící. Navštivte tuto historickou památku a užijte si klidnou atmosféru, která zde panuje.

 

Léon Dierx

Léon Dierx je historická vila v centru Saint-Denis, která slouží jako kulturní centrum. Tato nádherná budova byla postavena v roce 1870 a nabízí výjimečné umělecké zážitky. Užijte si návštěvu divadelních představení, výstav a koncertů v této působivé budově, která je sama o sobě uměleckým dílem.

 

Church of Our Lady of Deliverance

Kostel Panny Marie Vysvobození je nádhernou církevní stavbou nacházející se v historickém centru města St Denis. Kostel je zasvěcen Panně Marii, patronce města. Interiér kostela zdobí krásné vitráže a sochy. Kostel je oblíbeným místem pro návštěvu věřících i nevěřících, kteří si zde mohou vychutnat neopakovatelnou atmosféru míru a klidu.

Placeholder image.
 

Grand Market

Grand Market v St Denis je největším trhem na ostrově Réunion. Nabízí širokou škálu místních specialit, exotických plodů a různých suvenýrů. Místo je plné života a barev a nabízí autentický zážitek z místní kultury. Prozkoumejte tento trh s místními obyvateli a ochutnejte jejich tradiční jídla. Navštivte Grand Market a prožijte nezapomenutelnou atmosféru tradičního trhu na Réunionu.

Placeholder image.
 

Parc de la Trinité

Parc de la Trinité je krásný park v Saint-Denis, který stojí za návštěvu. Park je plný zeleně a květinových záhonů, které vytvářejí nádhernou atmosféru. V parku se nachází mnoho zajímavých soch a sochů, které jsou umístěny po celém parku. Navštivte tento park a užijte si klidnou atmosféru a krásné výhledy na okolní krajinu.

Placeholder image.
 

The Smaller Market

Menší trh v St. Denis je ideálním místem pro nákupy místních specialit a suvenýrů. Navštivte tento trh a ochutnejte místní delikatesy a různé druhy koření. Užijte si atmosféru města a nakupujte u místních prodejců. Menší trh je skvělým místem pro poznávání kultury a tradičního života na ostrově Réunion.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz