St Denis - Saint-Denis @ La Réunion

St Denis průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

St Denis

St Denis je okouzlující město s bohatou historií a kulturou, které se nachází na sever od Paříže. Prozkoumejte jeho malebné uličky, navštivte slavnou gotickou katedrálu Basilique Saint-Denis, kde jsou pohřbeni francouzští králové. Zajímavostí je také Stade de France, kde se konají mnohé sportovní i kulturní akce. Vychutnejte si tradiční francouzskou kuchyni v místních restauracích a nenechte si ujít trh Marché de Saint-Denis s čerstvými produkty. St Denis je město plné kontrastů a kouzla, které stojí za návštěvu.

Afrika
RéunionRéunion

Co vidět

Jardin de l'État
 

Jardin de l'État

Jardin de l'État je největší park v Saint-Denis na ostrově Réunion. Tento park je ideální pro procházky a pikniky a nabízí nádherné výhledy na město a okolní hory. Najdete zde také několik historických budov, včetně muzea a botanické zahrady. Jardin de l'État je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci po celodenním objevování města.

Muséum d'Histoire naturelle
 

Muséum d'Histoire naturelle

Muséum d'Histoire naturelle v Saint Denis na Reunionu je skvělým místem pro milovníky přírody. Muzeum nabízí mnoho interaktivních výstav, které vám umožní objevit různé druhy rostlin a zvířat, které obývají ostrov. Prozkoumejte fascinující svět geologie a paleontologie a nahlédněte do historie ostrova. Navštivte toto muzeum a odhalte krásy a tajemství přírodního světa Reunionu.

Musée Léon-Dierx
 

Musée Léon-Dierx

Muzeum Léon Dierx v Saint-Denis na Réunionu nabízí neuvěřitelné umělecké díla od francouzských a kreolských umělců. Návštěvníci mohou obdivovat sbírku moderního a současného umění, včetně soch, maleb a grafiky. Muzeum bylo pojmenováno po francouzském básníkovi a spisovateli Léonu Dierxovi, který se narodil na Réunionu. Je to skvělé místo pro milovníky umění a kultury, kteří chtějí poznat místní dědictví a historii.

Saint-Denis Cathedral, Réunion
 

Saint-Denis Cathedral, Réunion

Katedrála Saint-Denis na ostrově Réunion je nádhernou ukázkou koloniální architektury. Její vysoké věže a klenby jsou impozantní. Katedrála byla postavena v 19. století a slouží jako důležité místo pro místní věřící. Navštivte tuto historickou památku a užijte si klidnou atmosféru, která zde panuje.

Léon Dierx
 

Léon Dierx

Léon Dierx je historická vila v centru Saint-Denis, která slouží jako kulturní centrum. Tato nádherná budova byla postavena v roce 1870 a nabízí výjimečné umělecké zážitky. Užijte si návštěvu divadelních představení, výstav a koncertů v této působivé budově, která je sama o sobě uměleckým dílem.

Church of Our Lady of Deliverance
 

Church of Our Lady of Deliverance

Kostel Panny Marie Vysvobození je nádhernou církevní stavbou nacházející se v historickém centru města St Denis. Kostel je zasvěcen Panně Marii, patronce města. Interiér kostela zdobí krásné vitráže a sochy. Kostel je oblíbeným místem pro návštěvu věřících i nevěřících, kteří si zde mohou vychutnat neopakovatelnou atmosféru míru a klidu.

St Denis - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8862 km
Nejbližší letiště RUN
5 km od centra
Přímý let
~ 10h 24min
Réunion Réunion
Časový posun proti ČR
+2h
Obsluhující letiště
RUN
St Denis - Saint-Denis @ La Réunion
St Denis - Saint-Denis @ La RéunionJardin de l'ÉtatMuséum d'Histoire naturelleMusée Léon-DierxSaint-Denis Cathedral, RéunionLéon DierxChurch of Our Lady of DeliveranceGrand MarketParc de la TrinitéThe Smaller Market

Počasí jaro

Březen
Max: 26 °C
Min: 25 °C
Duben
Max: 25 °C
Min: 25 °C
Květen
Max: 24 °C
Min: 23 °C

Počasí léto

Červen
Max: 23 °C
Min: 22 °C
Červenec
Max: 22 °C
Min: 21 °C
Srpen
Max: 21 °C
Min: 20 °C

Počasí podzim

Září
Max: 22 °C
Min: 21 °C
Říjen
Max: 22 °C
Min: 21 °C
Listopad
Max: 24 °C
Min: 23 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 25 °C
Min: 24 °C
Leden
Max: 26 °C
Min: 25 °C
Únor
Max: 26 °C
Min: 26 °C

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 4 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz