Burbank - Early Map of Burbank, CA as envisioned by the Providencia Land, Water, and Development Company, c. 1887.

Burbank - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 20 míst, které musíš určitě navštívit v Burbank.

Burbank - co musíš vidět

USA 2012 0235 - Los Angeles - Travel Town
 

Travel Town Museum

Travel Town Museum v Burbanku je ideálním místem pro milovníky železniční historie. Tento muzeum nabízí mnoho expozic a vystavených vlaků, včetně parních lokomotiv a historických vagónů. Prozkoumejte historii vlaků a jejich vývoje v tomto fascinujícím muzeu. Vstup do muzea je zdarma, ale vítáme jakoukoli dobrovolnou příspěvky na podporu udržování a rozvoje muzea.

Universal CityWalk Hollywood
 

Universal CityWalk Hollywood

Navštivte Universal CityWalk Hollywood a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci Burbanku. Tento nákupní a zábavní komplex nabízí širokou škálu restaurací, kin, obchodů a atrakcí pro celou rodinu. Projděte se po slavné Hollywoodské stezce slávy nebo si užijte adrenalinovou jízdu na rollercoasteru. Universal CityWalk Hollywood je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Los Angeles.

Warner Bros.
 

Warner Bros.

Navštivte slavný filmový a televizní studio Warner Bros. v kalifornském Burbanku a prožijte nezapomenutelné zážitky. Prohlédněte si kulisy oblíbených filmů a seriálů, jako jsou Harry Potter, Přátelé nebo Batman. Projděte se po studiích a zjistěte, jak se natáčejí vaše oblíbené show. Warner Bros. Studio je ideálním místem pro milovníky filmového průmyslu a nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu.

Walt Disney Studios
 

Walt Disney Studios

Walt Disney Studios v Burbanku nabízí nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu. Tento filmový a televizní studio je domovem klasických Disneyovských filmů a moderních hitů. Projděte se po slavné studijní ulici, navštivte zákulisí natáčení filmů nebo se projděte po kostýmním oddělení. Walt Disney Studios je nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky Disneyho magie a filmové tvorby.

The Ellen DeGeneres Show
 

The Ellen DeGeneres Show

Pokud jste fanouškem Ellen DeGeneres, nenechte si ujít návštěvu jejího show v Burbanku. Zde se můžete těšit na skvělé hosty, překvapení a spoustu zábavy. Ellen je jednou z nejoblíbenějších televizních moderátorek a její show je zábavným zpestřením vaší cesty do Kalifornie. Určitě se nebudete nudit!

Burbank Town Center Mall
 

Burbank Town Center Mall

Burbank Town Center Mall je ideálním místem pro nákupy a zábavu. Tento moderní nákupní středisko nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a kin. Můžete si zde užít den plný nakupování a zábavy s rodinou a přáteli. Navštivte Burbank Town Center Mall a užijte si nezapomenutelný zážitek v tomto krásném městě.

Los Angeles Live Steamers Railroad Museum
 

Los Angeles Live Steamers Railroad Museum

Muzeum parních lokomotiv Los Angeles Live Steamers nabízí jedinečnou možnost prozkoumat historické lokomotivy a vagóny. Pro milovníky železniční historie je toto místo nevynechatelné. Navštivte toto muzeum a projděte se po kolejích, nebo se podívejte na modely parních lokomotiv. Muzeum se nachází v Burbanku, v blízkosti mnoha dalších zajímavých míst.

1400 Air Way, Glendale, California. Photographed on September 27, 2014 by user Coolcaesar.
 

Grand Central Airport

Letiště Grand Central v Burbanku je jedním z nejstarších letišť v Kalifornii a bylo založeno v roce 1923. Dnes je to malé letiště, které slouží jako základna pro soukromé lety a výcvik pilotů. V blízkosti letiště se nachází mnoho atrakcí, jako například Universal Studios a Warner Bros. Studio Tour Hollywood.

Warner Bros. Studio Tour Hollywood
 

Warner Bros. Studio Tour Hollywood

Navštivte Warner Bros. Studio Tour Hollywood a prohlédněte si kulisy vašich oblíbených filmů a seriálů. Projděte se po slavných scénách a zjistěte, jak se natáčí filmy v Hollywoodu. Uvidíte autentické kostýmy a rekvizity z filmů a seriálů, jako jsou Harry Potter, Batman a Přátelé. Zajímavá zábava pro celou rodinu!

WaterWorld
 

WaterWorld

Vodní park WaterWorld v Burbanku je skvělým místem pro celodenní zábavu pro celou rodinu. Nabízí širokou škálu atrakcí, včetně skluzavek, bazénů a vodopádů. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, jsou zde extrémní skluzavky. Voda je v parku čistá a osvěžující, což je ideální na letní den. Navštivte WaterWorld a užijte si nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství!

Brand Park
 

Brand Park

Brand Park je krásný park v Burbanku, který nabízí úžasné výhledy na město a okolní krajinu. Park je obklopen zelení a je ideálním místem pro pikniky, procházky a relaxaci. Navštivte Brand Park a užijte si klidný den v přírodě. Park je také domovem mnoha kulturních akcí, jako jsou koncerty a festivaly, které se konají po celý rok.

Hollywood Sign
 

Hollywood Sign

Hollywoodský nápis je jednou z nejikoničtějších atrakcí v Los Angeles. Tento monumentální nápis se tyčí nad městem a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Procházka k nápisu je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne, ať už se vydáte na turistickou trasu nebo se projdete po okolních ulicích. Určitě nezapomeňte pořídit fotku s tímto slavným symbolem Hollywoodu!

Hollywood Bowl Museum
 

Hollywood Bowl Museum

Muzeum Hollywood Bowl je nejlepším místem pro všechny fanoušky hudby. Toto muzeum vám poskytne fascinující pohled do historie nejznámějšího amfiteátru v Los Angeles. Prohlédněte si sbírky, které zahrnují nahrávky, fotografie a další artefakty. Navštivte toto muzeum a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Runyon Canyon Park
 

Runyon Canyon Park

Runyon Canyon Park je krásným místem pro milovníky přírody a turistiku. Tento park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je domovem mnoha druhů zvířat a rostlin. Můžete si užít procházku po stezkách, nebo si zacvičit na jedné z mnoha cvičebních ploch. Navštivte Runyon Canyon Park a užijte si jedinečný zážitek v přírodě!

Griffith Observatory
 

Griffith Observatory

Griffith Observatory je jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí v Burbanku. Tento astronomický observatoř nabízí nádherný výhled na město a nabízí vzdělávací programy pro všechny věkové kategorie. Zdejší planetárium s nejmodernějšími technologiemi vás zavede na virtuální cestu vesmírem. Navštivte Griffith Observatory a objevte krásy vesmíru a historii astronomie v samém srdci Burbanku.

Madame Tussauds Hollywood
 

Madame Tussauds Hollywood

Vstupte do světa slavných osobností v Madame Tussauds Hollywood. Najdete zde voskové sochy Hollywoodských celebrit, jako jsou Leonardo DiCaprio, Angelina Jolie, nebo Johnny Depp. Užijte si nezapomenutelnou zábavu a vyfotografujte se s vašimi oblíbenými hvězdami. Madame Tussauds Hollywood je nezapomenutelným zážitkem pro všechny návštěvníky Los Angeles.

Griffith Park
 

Griffith Park

Griffith Park je největší městský park v Los Angeles a nabízí návštěvníkům mnoho aktivit. Můžete si zde projít krásné přírodní scenérie, navštívit planetárium, muzeum a pozorovat zvířata v zoo. Park je také známý svými výhledy na Hollywoodské znamení a panoramatickými výhledy na město. Vstup do parku je zdarma a je otevřen celý rok, takže si sem můžete zajít kdykoliv.

Hollywood Walk of Fame
 

Hollywood Walk of Fame

Procházejte se po slavné Hollywoodské stezce slávy a obdivujte hvězdy s názvy největších celebrit. Tato turistická atrakce v Burbanku je vyhlášená po celém světě a nabízí nezapomenutelný zážitek pro každého filmového fandu. Podívejte se na slavné filmy a televizní seriály, které se natáčely v Hollywoodu, a užijte si atmosféru tohoto magického místa.

Universal Studios Hollywood
 

Universal Studios Hollywood

Navštivte největší filmové studio na světě v Universal Studios Hollywood v Burbanku. Zažijte nezapomenutelné zážitky z filmových scén a atrakcí, jako je Harry Potter and the Forbidden Journey, The Walking Dead Attraction a Transformers: The Ride-3D. Prohlédněte si kulisy filmů a seriálů, jako jsou Simpsonovi a M*A*S*H. Universal Studios Hollywood je ideální místo pro zábavu pro celou rodinu!

K1 Speed - Indoor Go Karts, Corporate Event Venue, Team Building Activities
 

K1 Speed - Indoor Go Karts, Corporate Event Venue, Team Building Activities

Zažijte adrenalinovou jízdu v K1 Speed - Indoor Go Karts, Corporate Event Venue, Team Building Activities. Tato moderní a vybavená aréna se nachází v Burbanku a nabízí nezapomenutelný zážitek pro všechny věkové kategorie. Kromě závodění na indoorové trati si můžete užít i firemní akce nebo týmové budování. Přijďte si užít nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a zábavy!

Mapa

⭐ Vše (20)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Burbank s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz