Burbank - Early Map of Burbank, CA as envisioned by the Providencia Land, Water, and Development Company, c. 1887.

Burbank průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Burbank

Burbank je malebné město ležící v jižní Kalifornii, které je často považováno za „Mediální hlavní město světa“ díky svým filmovým a televizním studiím. Město je domovem slavných studií Warner Bros., kde si můžete udělat prohlídku studií a nahlédnout do zákulisí kouzelného světa filmů. Navštivte také Griffith Park s ikonickým Griffith Observatory, který nabízí nádherný výhled na město. Burbank je plné kouzelných restaurací, barů a obchodů, kde si jistě přijdete na své.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

USA 2012 0235 - Los Angeles - Travel Town
 

Travel Town Museum

Travel Town Museum v Burbanku je ideálním místem pro milovníky železniční historie. Tento muzeum nabízí mnoho expozic a vystavených vlaků, včetně parních lokomotiv a historických vagónů. Prozkoumejte historii vlaků a jejich vývoje v tomto fascinujícím muzeu. Vstup do muzea je zdarma, ale vítáme jakoukoli dobrovolnou příspěvky na podporu udržování a rozvoje muzea.

Universal CityWalk Hollywood
 

Universal CityWalk Hollywood

Navštivte Universal CityWalk Hollywood a užijte si nezapomenutelný zážitek v srdci Burbanku. Tento nákupní a zábavní komplex nabízí širokou škálu restaurací, kin, obchodů a atrakcí pro celou rodinu. Projděte se po slavné Hollywoodské stezce slávy nebo si užijte adrenalinovou jízdu na rollercoasteru. Universal CityWalk Hollywood je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Los Angeles.

Warner Bros.
 

Warner Bros.

Navštivte slavný filmový a televizní studio Warner Bros. v kalifornském Burbanku a prožijte nezapomenutelné zážitky. Prohlédněte si kulisy oblíbených filmů a seriálů, jako jsou Harry Potter, Přátelé nebo Batman. Projděte se po studiích a zjistěte, jak se natáčejí vaše oblíbené show. Warner Bros. Studio je ideálním místem pro milovníky filmového průmyslu a nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu.

Walt Disney Studios
 

Walt Disney Studios

Walt Disney Studios v Burbanku nabízí nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu. Tento filmový a televizní studio je domovem klasických Disneyovských filmů a moderních hitů. Projděte se po slavné studijní ulici, navštivte zákulisí natáčení filmů nebo se projděte po kostýmním oddělení. Walt Disney Studios je nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky Disneyho magie a filmové tvorby.

The Ellen DeGeneres Show
 

The Ellen DeGeneres Show

Pokud jste fanouškem Ellen DeGeneres, nenechte si ujít návštěvu jejího show v Burbanku. Zde se můžete těšit na skvělé hosty, překvapení a spoustu zábavy. Ellen je jednou z nejoblíbenějších televizních moderátorek a její show je zábavným zpestřením vaší cesty do Kalifornie. Určitě se nebudete nudit!

Burbank Town Center Mall
 

Burbank Town Center Mall

Burbank Town Center Mall je ideálním místem pro nákupy a zábavu. Tento moderní nákupní středisko nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a kin. Můžete si zde užít den plný nakupování a zábavy s rodinou a přáteli. Navštivte Burbank Town Center Mall a užijte si nezapomenutelný zážitek v tomto krásném městě.

Burbank - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 9557 km
Nejbližší letiště BUR
5 km od centra
Přímý let
~ 11h 11min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
BUR
Burbank - Early Map of Burbank, CA as envisioned by the Providencia Land, Water, and Development Company, c. 1887.
Burbank - Early Map of Burbank, CA as envisioned by the Providencia Land, Water, and Development Company, c. 1887.USA 2012 0235 - Los Angeles - Travel TownUniversal CityWalk HollywoodWarner Bros.Walt Disney StudiosThe Ellen DeGeneres ShowBurbank Town Center MallLos Angeles Live Steamers Railroad Museum1400 Air Way, Glendale, California. Photographed on September 27, 2014 by user Coolcaesar.Warner Bros. Studio Tour HollywoodWaterWorldBrand ParkHollywood Sign

Počasí jaro

Březen
Max: 23 °C
Min: 10 °C
Duben
Max: 25 °C
Min: 11 °C
Květen
Max: 29 °C
Min: 14 °C

Počasí léto

Červen
Max: 33 °C
Min: 17 °C
Červenec
Max: 36 °C
Min: 20 °C
Srpen
Max: 36 °C
Min: 21 °C

Počasí podzim

Září
Max: 34 °C
Min: 19 °C
Říjen
Max: 29 °C
Min: 15 °C
Listopad
Max: 24 °C
Min: 10 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 19 °C
Min: 7 °C
Leden
Max: 20 °C
Min: 7 °C
Únor
Max: 20 °C
Min: 8 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz