Bakersfield - Kern Branch, Beale Memorial Library (Baker Street Branch Library) — part of of the Kern County Library system, located in Bakersfield, California.

Bakersfield průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Bakersfield

Bakersfield je malebné město nacházející se v Kalifornii. Město vyniká zajímavými kulturními akcemi a pestrými atrakcemi. Návštěvníci mohou navštívit Muzeum umění Bakersfield a objevovat tamní lokální umění. Pokud chcete ochutnat místní kuchyni, vydejte se do Old Town Kernu, kde naleznete nejrůznější restaurace a kavárny. Pro milovníky přírody je tu Hart Park, ideální místo na piknik či procházku. Nepřehlédněte rovněž scénickou cestu Kern River Parkway Trail, která nabízí krásné výhledy na okolní krajinu.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

California Living Museum
 

California Living Museum

Navštivte Kalifornské muzeum života v Bakersfieldu a objevte mnoho druhů zvířat a rostlin, které jsou typické pro tuto oblast. Procházejte se po krásných zahradách a užijte si příjemný den s rodinou. Muzeum se snaží chránit a šířit vědomosti o místní přírodě a její ochraně. Vstupné je velmi příznivé a vaše peníze půjdou na dobrý účel.

The Park at River Walk
 

The Park at River Walk

Park River Walk v Bakersfieldu je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a řeku. Můžete se projít po nábřeží, projet na kole nebo si zahrát golf. V parku jsou také různé aktivity pro děti, jako například hřiště a fontány. Užijte si den v přírodě v Parku River Walk v Bakersfieldu!

Hart Memorial Park
 

Hart Memorial Park

Hart Memorial Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Bakersfieldu. Park nabízí rozsáhlou zeleň, jezera a vodopády. Navštivte park s rodinou a užijte si piknik nebo projížďku na kole. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště na softball. Přijďte si odpočinout od shonu města a užít si přírodu v Hart Memorial Parku.

Kern County Museum
 

Kern County Museum

Kern County Museum v Bakersfieldu je ideálním místem pro milovníky historie. Tento muzeum nabízí mnoho zajímavých exponátů, včetně historických domů a budov. Prozkoumejte život prvních obyvatel této oblasti, stejně jako historii zemědělství a ropného průmyslu. Prožijte dobové zážitky a ochutnejte místní speciality v muzejní kavárně. Navštivte Kern County Museum a prohlédněte si fascinující historii této oblasti.

Bakersfield Museum of Art
 

Bakersfield Museum of Art

Bakersfield Museum of Art je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v centru města a nabízí stálé a přechodné výstavy od umělců z celého světa. Muzeum se také zaměřuje na místní uměleckou scénu a pořádá workshopy a přednášky pro veřejnost. Vstupné je přijatelné a návštěva muzea je skvělým způsobem, jak strávit odpoledne v Bakersfieldu.

Sam Lynn Ballpark
 

Sam Lynn Ballpark

Sam Lynn Ballpark je skvělým místem pro všechny fanoušky baseballu v Bakersfieldu. Tento stadion nabízí nezapomenutelné zážitky a atmosféru při každém zápase. Navštivte tento stadion a užijte si skvělou hru, kterou nabízí baseball v tomto krásném městě.

Bakersfield - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 9471 km
Nejbližší letiště BFL
7 km od centra
Přímý let
~ 11h 5min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-9h
Obsluhující letiště
BFL
Bakersfield - Kern Branch, Beale Memorial Library (Baker Street Branch Library) — part of of the Kern County Library system, located in Bakersfield, California.
Bakersfield - Kern Branch, Beale Memorial Library (Baker Street Branch Library) — part of of the Kern County Library system, located in Bakersfield, California.California Living MuseumThe Park at River WalkHart Memorial ParkKern County MuseumBakersfield Museum of ArtSam Lynn BallparkSaunders ParkPanorama ParkLori Brock Discovery CenterBuena Vista Museum of Natural HistoryPeacocks at Hart Parkwikimedia.org

Počasí jaro

Březen
Max: 22 °C
Min: 9 °C
Duben
Max: 25 °C
Min: 11 °C
Květen
Max: 29 °C
Min: 14 °C

Počasí léto

Červen
Max: 34 °C
Min: 18 °C
Červenec
Max: 37 °C
Min: 21 °C
Srpen
Max: 37 °C
Min: 21 °C

Počasí podzim

Září
Max: 34 °C
Min: 18 °C
Říjen
Max: 29 °C
Min: 13 °C
Listopad
Max: 22 °C
Min: 9 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 18 °C
Min: 6 °C
Leden
Max: 19 °C
Min: 6 °C
Únor
Max: 19 °C
Min: 7 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 5 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz